1. Netradičným darčekom môžu byť aj nové drevené oknáDetail

  http://www.makrowin.sk

  Darujte si krásne, úsporné a kvalitné okná z Makrowinu

   

  Rozmýšľali ste niekedy nad netradičným darčekom, ktorý prekvapí, poteší a bude úplne výnimočný? Možno sa vám to nezdá, ale takýmto krásnym darčekom môžu byť aj kvalitné drevené okná. Nemusí to byť práve na Valentína, na narodeniny, či pod stromček, ale isté je, že výmena okien na byte, či rodinnom dome za najkvalitnejšie moderné a estetické drevené je darčekom, ktorý poteší celú rodinu.


 2. Nákup kvalitný matrac za bezkonkurenčné cenyDetail

  http://www.grossmann-matrace.sk

  Ak plánujete výmenu vašej starej matrace a nákup novej, potom iste budete stáť pred rozhodovaním, akú zaobstarať. Dnešná ponuka matracov je natoľko pestrá, že je zložité sa v nej zorientovať, najmä pokiaľ sa jedná o typ matraca, materiál a prípadne miesto, kde ju zakúpiť. Ďalej je potrebné si určiť rozpočet, koľko ste ochotní do matraca investovať. K dostaniu sú totiž v rôznych cenových reláciách, s tým, že cene vždy kvalita nemusí zodpovedať. To je ďalší problém, s ktorým sa môžete pri výbere matraca stretnúť.


 3. Online riešenia pre Vaše podnikanie od VermanDetail

  http://www.verman.sk

  Hľadáte spôsoby ako odlíšiť svoju webovú stránku od konkurencie a návštevníkom ponúknuť niečo navyše ? Systém, čo by zákazníkom a aj vám zároveň urýchlil komunikáciu  , systém na rýchle online objednávky služieb, prípadne online katalógov s možnosťami výberu a poskladania zostáv ?

  Firma Verman  vám ponúka celý proces od návrhu po vytvorenie web stránky či e-shopu ,až po systém ,ktorý riadi celý proces objednávok na vašej firemnej web stránke, akými sú napríklad :


 4. Všetky správy na jednom miesteDetail

  http://www.spravodajstvo.org

  Prinášame Vám užitočnú službu. Všetky zaujmavé správy nájdete na jednom webe zoradené do jednotlivých katgórií.


 5. Najvýhodnejšia priamo na Váš emailDetail

  http://www.hypoteka.link

  Financovanie bývania je zložitou otázkou, ktorou sa zaoberá väčšina mladých ľudí. Iba málo kto si môže dovoliť hradiť rekonštrukciu, modernizáciu, či nadobudnutie nehnuteľností z vlastných finančných prostriedkov. Väčšina potenciálnych vlastníkov nehnuteľnosti potrebuje peňažnú injekciu vo forme hypotéky.


 6. www.Podnajmy.skDetail

  http://www.podnajmy.sk

 7. Realitná kancelária BratislavaDetail

  http://www.reb.sk

  Ak hľadáte komplexné a kvalitné realitné služby v Bratislave, u nás ste na správnej adrese.


 8. Tombola.sk - Online tombola ZADARMO!Detail

  http://tombola.sk

  tombola.sk - Je to prvá a jediná ONLINE forma známej TOMBOLY! Každý týždeň vám prinášame tie najlepšie CENY - TOMBOLY a to úplne ZADARMO! Všetci naši VÝHERCOVIA svoje výhry aj skutočne dostanú! Tak neváhaj a prihlás sa do online TOMBOLY!


 9. www.zoznamfiriem.com - zoznam firiem v SR a ČRDetail

  http://www.zoznamfiriem.com

  www.zoznamfiriem.com - zoznam firiem v SR a ČR Zviditeľnite Vašu firmu v NAJ lepšom zozname firiem a stránok v SR a ČR. Získajte väčšiu navštevovanosť a veľa nových zákazníkov s katalógom www.zoznamfiriem.com


 10. Sutazim.sk - Všetky sútaže na jednom mieste!Detail

  http://sutazim.sk

  Cieľom webu SÚŤAŽÍM.SK je prinášať svojím fanúšikom a čitateľom tie najzaujímavejšie súťaže z celého internetu. Takže ak máte chuť hrať, zabávať sa a vyhrávať, vždy tu nájdete novú a novú súťaž, aktuálne a prebiehajúce súťaže, dokonca aj možnosti nakupovania so zľavami.