katalogfiriem.eu » Informácie » Návody a rady

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. AnswerTabs - otázky a odpovedeDetail

  http://www.answertabs.com
  Odpovede na otázky z oblasti IT. Development web stránky, programovanie, tvorba grafických prvkov, kancelárske programy. HTML, PHP, Javascript a CSS, funkcie MS Excel a Word. Chcete sa niečo spýtať ?

 2. Webstránka zadarmoDetail

  http://webstranka-zadarmo.ueuo.com
  Prehľad aplikácií pre tvorbu web stránok bez vynaloženia finančných prostriedkov. Redakčné systémy umožňujú vytvárať vlastné webové stránky zadarmo a bez nutnej znalosti programovacích jazykov.

 3. Ako byť zdravá a krásna... bez chémieDetail

  http://www.zdravie-bio.sk
  Ako byť zdravá a krásna? Rady a návody ako prírodnou cestou a bez chémie zlepšiť zdravotný stav a zvýrazniť svoju krásu a pôvab. Prinášame aj zdravé recepty z biostravy pre zdravý životný štýl. Biopotraviny a biokozmetiku si môžete tiež kúpiť.

 4. Dobré Čítanie.sk - recenzie kníhDetail

  http://www.dobrecitanie.sk/
  Dobré Čítanie.sk sa venuje recenziám kresťanskej literatúry. Snažíme sa pravidelne pridávať recenzie kníh, ktorá je zaujímavá z hľadiska obsahu. Dobré čítanie.

 5. Pisem.sk - Internetový magazínDetail

  http://www.pisem.sk
  Internetový magazín pre všetkých plný zaujímavých informácií. Články, informácie, recenzie, návody, postupy... Internetový magazín, ktorý prináša stále aktuálne témy, články, postrehy, recenzie.

 6. EkotaškyDetail

  http://www.ekotasky.info
  Máte radi prírodu? Čo tak vymeniť plastové tašky za ekotašky - prezrite si našu stránku a prečítajte si zaujímavé informácie o ekotaškách. Prezrite si zaujimavé informácie...

 7. ĎATEĽDetail

  http://www.datel.sk
  Je to vták veľký približne ako škorec obyčajný. Má čiernobiele strakaté operenie. Rozdiel od ostatných ďatľov je v silnom čiernom prúžku nad zobákom, ktorý bez prerušenia pokračuje až do tyla a podľa intenzívne červených chvostových kroviek, ktoré sú oproti bielemu bruchu ostro ohraničené. Samec má červený tyl hlavy, samica ho má čierny, mláďatá majú vršok hlavy červený. Lieta v dlhých vlnovkách. Vydáva najčastejšie tvrdé „kix“, pri vyrušení „gigigigi“. Pravidelne bubnuje.

 8. SMSDetail

  http://sms.090x.sk
  Poteš svojich blízkych SMS-kou o láske, na meniny, na dobrú noc a dobré ráno, sms blahoželania a priania, vtipné sms. Z nášho archívu pre rôzne príležitosti si určite vyberieš tú pravú.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 8 z 8