katalogfiriem.eu » Informácie » Ekonomika a financie

Pridať stránku / firmu

Ekonomika a financie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Do cieľa-PodnikanieDetail

  https://dociela.sk/
  Na našom portály nájdete veľké množstvo informácií a tipov, ako sa so svojou firmou lepšie presadiť na trhu. Inšpirujte sa a nechajte svoju firmu profitovať ešte viac.

 2. Fingopédia - finančná wikipediaDetail

  https://www.fingopedia.sk/
  Fingopédia je internetová encyklopédia finančných pojmov. Jej úlohou je pomôcť Vám zorientovať sa v komplikovanom svete financií. Odpovede na najčastejšie kladené otázky sme pripravovali v spolupráci s expertmi na financie a snažili sa ich naformulovať tak, aby im porozumel každý.

 3. Hypotekárna kalkulačkaDetail

  https://www.fingo.sk/hypotekarna-kalkulacka/kupa
  FinGO.sk je férový porovnávač hypoték, poistení a investičných možností. Finančno-sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá spája online a offline vo svete financií. Porovnajte si hypotéky v závislosti od jej účelu, výšky, doby splácania i ceny nehnuteľnosti.

 4. FinGo.sk - porovnanie a výpočet hypotékyDetail

  https://www.fingo.sk/
  FinGo.sk je špeciálny projekt, kde nájdete hypotekárnu kalkulačku pre výber tej najlepšej hypotéky na trhu. Okrem porovnania hypoték máte na výber tiež porovnanie porovnanie sporenia a životného poistenia.

 5. Vedenie účtovníctva - GLOBERG-Accounting, spol. s.r.o.Detail

  http://www.globerg-accounting.sk
  Sme spoločnosť zameraná na vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdy a personalistiku pre firmy (s.r.o.) a živnostníkov (SZČO). Pomáhame optimalizovať Vaše náklady spojené s podnikaním, poskytujeme poradenstvo v oblasti účtovníctva ale aj Vášho podnikania.

 6. SMS pôžičky - informácie onlineDetail

  http://sms-pozicky-online.sk/
  Potrebujete nutne nejaké peniaze a potrebujete je jednoducho ihneď? Riešením pre vás môžu byť tzv. SMS pôžičky, na účte ich máte rýchlo a bez väčšej byrokracie. Podrobné informácie, rady a výhody týchto malých rýchlych pôžičiek nájdete na tomto webe.

 7. Ako si zarobiť peniazeDetail

  http://www.akosizarobitpeniaze.sk
  Stránka o možnostiach zárobku cez internet a práce z domu. Informácie o firmách, ktoré ponúkajú dobré platové podmienky. Nájdite si prácu, ktorá Vás bude zaujímať.

 8. SMS-Pôžička.sk - Malé krátkodobé pôžičkyDetail

  http://www.sms-pozicka.sk
  Rýchla SMS pôžička môže byť jednoduchou cestou k peniazom. Existujú ale aj riziká. Na našom informačnom webe sa dozviete všetko o týchto mikropůjčkách od A do Z.

 9. E-Pôžičky.sk - prehľad najdôležitejších faktovDetail

  http://www.e-pozicky.sk
  Dostupné pôžičky pre všetkých. Poradíme Vám, kde tolerujú nedostatočný príjem aj záznam v registri. Rýchle pôžičky ihneď bez komplikácií a bez problémov. Prehľad typov pôžičiek na Slovensku.

 10. Rýchla pôžička pred výplatu - rýchlo a spoľahlivoDetail

  http://pozicky-pred-vyplatou.sk/
  Neviete, či tento mesiac zaobstarať deťom nové školské potreby, alebo radšej zaplatiť zloženku za povinné ručenie? A prečo nie oboje? Vyskúšajte rýchlu pôžičku pred výplatou. Detailné informácie, podmienky a vysvetlenie základných finančných pojmov nájdete na našich stránkach.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 26