katalogfiriem.eu » Informácie » Ekonomika a financie

Pridať stránku / firmu

Ekonomika a financie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Pôžičky ihneď do 5 minút na účte - pohotové riešenieDetail

  http://rychle-online-pozicky.sk/
  Vysvetlenie základných finančných pojmov aj rozlíšenie rôznych typov malých nebankových úverov. Rady, ako si dávať pozor, zoznam top poskytovateľov aj prehľad registrov dlžníkov v SR.

 2. Obchodovanie s cennými papiermiDetail

  http://obchodovanienaburze.sk
  Kompletné informácie ako investovať do akcií, rýchlo a bez poplatkov. Bezplatná registrácia, demo účet bez rizika. Tipy ako nakúpiť vďaka pákovému efektu akcie v hodnote 15 000 € s vkladom len 100 €!

 3. OFFICE EXPRES s.r.o.Detail

  http://www.ofx.sk
  Komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva ,personalistika ,mzdy, činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, zakladanie spoločnosti s.r.o., Spracovanie účtovníctva, vedenie účtovníctva, spracovanie miezd a daňové poradenstvo ,kuriérske služby, služby pre eshop ,expresne doručovanie Bratislava,

 4. WPP Financial s.r.o. - půjčky ihned JihlavaDetail

  http://www.pujckajihlava.cz
  Naše společnost se zabývá poskytováním krátkodobých nebankovních půjček. Od roku 2010, kdy jsme vstoupili na trh, jsme poskytli již stovky úvěrů. Výše půjček, které nabízíme, je v maximální výši 20.000,- Kč. Dlouhodobým a spolehlivým zákazníkům poskytujeme i vyšší, nezajištěné úvěry. Našich služeb využívají lidé, kteří řeší akutní finanční problémy a peníze potřebují ihned. Jestliže jste se tedy dostali do tíživé životní situace a hledáte rychlé řešení, nebojte se kontaktovat nás! Vyřízení všech náležitostí Vám zabere jen pár minut a hlavní je, že budete odcházet s penězi. Půjčku Vám vyplatíme do 30 minut po podpisu smlouvy. Požádat o půjčku můžete i on-line na našich webových stránkách.

 5. Financie - Termínované vklady, bankové účtyDetail

  http://financie.sgo1.com
  Spravodajstvo zamerané na vývoj ekonomických ukazovateľov, podnikanie, investovanie, zhodnocovanie a získavanie financií. Porovnanie termínovaných produktov, úverov a bankových účtov.

 6. Podnikanie - Ako podnikať, založiť sro, vzor faktúryDetail

  http://podnikanie.sgo1.com
  Ako začať podnikať, právne formy podnikateľských subjektov, založenie živnosti a spoločnosti s ručením obmedzeným, vzor faktúry, účtovníctvo, dane a odvody, podnikateľský účet, ekonomický slovník, virtuálne sídlo podniku, podnikateľský plán, marketing.

 7. Investičné Noviny - financie a investovanieDetail

  http://www.investicne.sk
  Investičný portál, na ktorom nájdete aktuálne informácie o dianí na finančných trhoch. Aktualizované rubriky ako investovanie do akcií, komodít, forex obchodovanie a analýzy. Nájdete tu taktiež podnikateľské tipy, školu investora a podobne.

 8. Capital Invest Consulting O.SDetail

  http://www.goldenclub.sk
  Spoločnosť zabezpečuje internetovú reklamu a inzerciu rôznych produktov - diamanty, investície, poistenie, dovolenky, zlato, šperky, práca, brigády. Naša spoločnosť vytvorila unikátny sociálny program prepojený na tisíc slovenských spoločností a svetových firiem. U nás môžete mať super brigády, dovolenky zadarmo, dom, byt, auto zadarmo.

 9. Vrátenie daní zo zahraničia, VaV, Dane, Daňové priznaniaDetail

  http://www.vrateniedani.sk
  Vrátenie daní TU! Anglicko, Írsko, USA a ďalších 16 krajín. Bezplatná kalkulácia, rýchle, jednoduché vybavenie, až 6 rokov dozadu . Najnižšie poplatky, od 8 %.

 10. Ing. Monika IvanovDetail

  http://abiz.szm.sk
  Komplexn

odkazy 11 - 20 z 26