katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Preprava osôb

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. SovaTaxiDetail

  http://Taxisova.com
  Naša spoločnosť Taxi Sova sa zaoberá prepravou osôb v okolí Námestova celého Slovenska a aj zahraničia. Transfery na letiská drinkservis (odvoz vášho auta) Čísla 0902 30 55 66 / 0903 029 039 / 0903 87 11 00.

 2. Taxi Andy SenicaDetail

  http://www.taxiandysenica.sk
  Taxi Andy Senica, Jediná taxislužba v meste Senica so 7-miestnym autom. Taxi-služba, drinktaxi, donášková služba, transfery a omnoho viac. Transfery na letiská, odvozy do kúpeľov, na kultúrne podujatia.

 3. M-Limousine BratislavaDetail

  http://www.mlimousine.sk
  M-Limousine Service Bratislava - taxi osobná preprava na letiská Schwechat, Budapešť, Košice, Praha. Náš vozový park tvoria najnovšie čierne Mercedesy E350 a E350 Brabus. Ponúkame i odvoz minivanom, autobusom či prenájom osobných šoférov (tzv. "Drink taxi")

 4. ABS JetsDetail

  http://absjets.cz/cs
  ABS Jets je jednou z nejvýznamnějších společností v oboru soukromé letecké dopravy nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé Evropě. Společnost byla založena v roce 2004, od té doby poskytuje své služby po celém světě a nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V současné době má své základny v Praze a v Bratislavě, v nejbližších letech plánuje otevřít pobočky v Kyjevě a Sofii. ABS Jets zaměstnává téměr 200 vysoce kvalifikovaných odborníků a je členem profesních asociací EBAA, NBAA, RUBAA. ABS Jets nabízí následující služby: provozování letadel údržba letadel, opravy a renovace executive handling a hangárování prodej letadel charterování letů & brokerage plánování letů a podpora (EASA licence) poradenské služby travel management

 5. www.zetrovia.sk - osobná doprava a preprava tovaruDetail

  http://www.zetrovia.sk
  Medzinárodná a vnútroštátna osobná doprava a preprava tovaru. Osobnú medzinárodnú dopravu zabezpečujeme do krajín Anglicko, Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakúsko a pod.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5