katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Nábytok a drevo

Pridať stránku / firmu

Nábytok a drevo

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. DrevozetDetail

  http://www.drevozet.sk
  Online obchod s drevenými výrobkami. Nájdete tu drevené sochy- drevorezbu, záhradné a interiérové drevené dekorácie, kuchynské potreby a iné. Tvoríme aj na zákazku.

 2. Moderné sedacie súpravy PhaseDetail

  http://sedackyphase.sk
  Moderné a dizajnové sedacie súpravy Phase vám prinášajú kvalitu a pohodlie. Vyberte si zo širokej ponuky sedačiek v rôznych prevedeniach. Navštívte náš web ešte dnes!

 3. DREVINSLOVAKIA, spol. s r.o.Detail

  http://www.drevinslovakia.sk
  Drevené Palety s IPPC do celej Európy - Výroba a predaj paliet. Vyrábame drevené palety, prevažne palety EUR s IPPC. DREVINSLOVAKIA spol. s r.o. bola vždy orientovaná na správnu identifikáciu požiadaviek našich zákazníkov, na ich plnenie v požadovanej kvalite a zmluvne dohodnutom termíne dodania. Medzi našich klientov patria veľké podniky a korporácie. Dlhodobá spolupráca je podložená skutočnosťou, že väčšina našich zákazníkov s nami spolupracuje od začiatku založenia výroby v roku 1990. Spoločnosť DREVINSLOVAKIA spol. s r.o. vznikla v roku 2004 transformáciou firmy - fyzickej osoby Hlodák Ján. Čo zákazníci našej spoločnosti oceňujú najviac je včasnosť a pružnosť dodávok, kvalita produktov a individuálny prístup ku každému jednému klientovi.

 4. SVH s.r.o.Detail

  http://svh.sk
  vyroba drevenych obalov a paliet, balenie strojnych zariadeni, konzervacia strojnych zariadeni, nadrozmerne obaly a palety, ippc palety a obaly, dovoz paliet ku zakaznikom

 5. P. Neuman - ArtdoorDetail

  http://www.vstavane-skrine-bratislava-artdoor.sk
  Pojazdné štúdio v Bratislave na vstavané skrine a šatníky na mieru. Viac ako 13- ročné skúsenosti s montážou vstavaných skríň a šatníkov na mieru. Navrhneme Vám Vašu skriňu v 3D.

 6. Práca s drevom, drevovýrobky a spracovanie drevaDetail

  http://www.tesar.sk
  Tesár.sk Vám prináša všeobecné informácie o spracovaní dreva. Sochy a výrobky z dreva, ochrana a cena dreva. Drevené sochy, dekorácie a hračky..................

 7. JoHan Jozef HanáčikDetail

  http://www.johan.orava.sk
  Vyrábame nábytok na mieru, vyrábame nábytok na zákazku: kuchynské linky, vstavané skrine, šatníky, atypický nábytok, nábytok do obchodných priestorov, kancelársky nábytok, nábytok do lekárni, predajné pulty, kúpeľňový nábytok, obývacie izby, nábytok do predsiene, nábytok do podkrovia, komody, stoly, schody ... Slovenská firma JoHan pôsobí na trhu od roku 2003. Zaoberá sa poskytovaním služieb v oblasti výroby nábytku a iného stolárskeho sortimentu na zákazku. Meno našej firmy nepoznáte zo žiadnej reklamy, pretože jedinou reklamou, ktorú používame, sú referencie našich spokojných zákazníkov. Naši zákazníci sa k nám vracajú a posielajú k nám svojich známych a priateľov pretože: • pomáhame našim zákazníkom zariadiť interiér nábytkom, ktorý je jedinečný originál, zhotovený presne na mieru, v súlade s ich predstavou a dispozíciou daného priestoru • ako malá rodinná firma dokážeme bezkonkurenčne flexibilne reagovať na nové trendy vo vývoji nábytku • venujeme každému zákazníkovi individuálny prístup a poradenstvo • toto všetko dostávajú naši zákazníci bez toho, aby sme ich finančne zruinovali. • podporujeme tvorivosť, kreativitu a originalitu každého nášho zákazníka

 8. Predaj tatranského profilu a perodrážkyDetail

  http://www.tatranskyprofil-perodrazka.sk/sk/
  Predávame kvalitný lacný tatranský profil a perodrážku. Tatranský profil aj perodrážku ponúkame zo smrekového dreva. V našej ponuke aj produkty ako dlážkovica, palubovka, palubky, zrubový profil, zrubový obklad, hranoly, ukončovacie lišty a podlahové lišty. Dovoz perodrážky aj tatra profilu robíme po celom Slovensku. Dovážame na dohodnuté miesto a v dohodnutom čase. Ponúkame kvalitný a originálny tatranský profil za najnižšie ceny, v rôznych dĺžkach, hrúbkach, šírkach, aj kvalitách.

 9. Woodiann s.r.oDetail

  http://www.woodiann.eu
  Našou hlavnou činnosť je výroba vstavaných skríň na mieru, ale taktiež vyrábame aj iný nábytok - do kuchyne, kúpeľne ale aj iné. Kvalitné nábytky a šatníky pritom ponúkame za veľmi dobré ceny.

 10. Miva-Interier s.r.o.Detail

  http://www.miva-interier.sk
  Zaoberáme sa výrobou a montážou nábytku na mieru. Nábytok na mieru sa stal v poslednom čase neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti a preto sa snažíme vyjsť v ústrety našim zákazníkom aj výrobou rôznych skriniek, komôd, poličiek a doplnkov podľa želania zákazníka.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 24