katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Energetický priemysel

Pridať stránku / firmu

Energetický priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Vykurovanie24Detail

  http://vykurovanie24.sk
  Firma sa zaoberá vykurovacími a chladiarenskými technikami, ktoré sú vhodné nielen do veľkých výrobných hál a podnikov, ale aj do domácností. Vďaka špičkovej technike sa vám bude podnikať a bývať oveľa pohodlnejšie.

 2. FleetCor Slovakia s.r.o.Detail

  http://fleetcor.sk/
  EuroShell karta od FLEETCOR ponúka veľký počet benefitov. Od zabezpećenia až po kontrolu nákladov a zľavy na vysoko kvalitné pohonné hmoty. Spoločnosť je oficiálným partnerom SHELL Slovakia.

 3. HXH s.r.o.Detail

  http://hxh.sk
  Ponúkame servis a čistenie doskových výmenníkov. Zabezpečujeme aj náhradné diely a tesnenie, doskové výmenníky, servis doskových výmenníkov, čistenie doskových výmenníkov, náhradné diely, tesnenia.

 4. TESLUXDetail

  http://teslux.sk
  TESLUX je výrobca LED svietidiel. Špecializuje sa na odborné služby v elektrotechnickom odvetví a komplexné riešenia modernizácie verejného a priemyselného osvetlenia s cieľom energetickej a prevádzkovej úspory. Poskytujeme svojim zákazníkom komplexné služby v elektrotechnickom odvetví. Naši odborní pracovníci ponúkajú služby počínajúc poradenstvom, vypracovaním projektovej dokumentácie, realizácie diela až po odovzdanie užívateľovi a vykonania odborných skúšok a prehliadok vrátene vypracovanie odovzdávajúcej dokumentácie. Sme špecialisti na: • modernizáciu a výstavbu verejného osvetlenia • elektroinštalácie • elektromontážne rozvody • elektronické riadenie cestnej dopravy • slaboprúdové rozvody PONÚKAME: Našou ponukou oslovujeme mestá a obce, stavebné firmy a montážne firmy, projektantov a architektov, investorov – užívateľov inteligentných budov, rozsiahlych priemyselných komplexov, správcov komunikácií a diaľnic a v neposlednom rade štátnu správu, ale aj koncových užívateľov. OSVETLENIE • verejné osvetlenie miest a obcí • osvetlenie interiérov a exteriérov • iluminácia budov, kostolov a kultúrnych pamiatok • inteligentné osvetlenie SILNOPRÚDOVÉ ROZVODY • vonkajšie káblové vedenia a siete • elektroinštalácie • prípojky NN, vzdušné a káblové • bleskozvody SLABOPRÚDOVÉ ROZVODY • telekomunikačné rozvody, prípojky • elektronická zabezpečovacia signalizácia • rozvody televízie

 5. RealityServis s.r.o.Detail

  http://energeticky-certifikat.sk
  Energetický certifikát budovy od spoločnosti RealityServis s.r.o. je zárukou objektívneho hodnotenia a zatriedenia do energetickej triedy budovy, Energeticky certifikat, Energeticky certifikat budovy, Energeticka certifikacia, Energeticka certifikacia budov, Energeticke triedy budov, Certifikacia budov podla zakona 555/2005

 6. JÁN BUDAY BUILDING s. r. o.Detail

  http://ekokomfort.sk
  Naša firma je výhradným distribútorom automatických kotlov na tuhé palivo značky HKS Lazar na Slovensku. Mimo iného sa zaoberáme aj inštalatérskymi prácami atď.

 7. EkoEnergia Palivá, s.r.o.Detail

  http://www.ekoenergia.sk
  Predaj a distribúcia balených palív. Drevené brikety, drevené pelety balené uhlie, palivové drevo a iný súvisiaci doplnkový sortiment. Všetko s rozvozom až k Vám. Vyberieme pre Vás to najlepšie riešenie a poradíme s výberom pre Vás. Prevádzka: ul.1. mája 4312, Liptovský Mikuláš (pri Lidli)

 8. HOLZ-consulting s.r.o.Detail

  http://www.holzconsulting.sk
  Spoločnosť zaoberajúca sa predajom peliet, brikiet, palivového dreva, predajom, montážou a servisom peletovacích kotlov a piecok zn. ECOFOREST, výhradný dovozca a predajca kotlov EKOFOREST. Ponúkame na predaj pelety DIN+6mm normy DIN+ a EN+A1, pelety DIN6mm normy EN+ A2, pelety priemyselne 8mm, drevené brikety valcové, štiepané palivové drevo buk, dub, hrab.

 9. BUSINESS COMMERCIAL FINANCE, s.r.o.Detail

  http://www.bcf.sk
  Spoločnosť BCF je najväčším nezávislým dodávateľom elektrickej energie a plynu na Slovensku, ktorá disponuje len so slovenským kapitálom. Od svojich prvých začiatkov od roku 2005 sa spoločnosť vyprofilovala na stabilného a silného partnera pre dodávku elektrickej energie. Ako jediná disponuje vlastnými servisnými a revíznymi technikmi, prevádzkuje najväčší energetický záchranný systém na Slovensku, má vlastnú zákaznícku a poruchovú linku. V súčasnosti má spoločnosť mnoho spokojných zákazníkov a odberateľov, ktorým ponúka komplexné služby, od dodávok elektrickej energie, plynu, revízií zariadení, dodávok pevných palív až po komplexnú poradenskú činnosť. Ak potrebujete stabilného a silného partnera, s priaznivou cenou ponúkaných tovarov a služieb, BCF je tu pre vás.

 10. Ing. Dáša Březovská StarEnergyDetail

  http://ovenergie.sk
  Sledujeme aktuality v legislatíve i na trhu v oblasti energetiky a stavebníctva. Poradíme Vám ako efektívne navrhnúť postup opatrení, do ktorých je najvhodnejšie investovať za účelom zníženia prevádzkových nákladov, zvýšenia bezpečnosti a predĺženia životnosti. Návrhy s prihliadnutím na Vaše finančné možnosti. Pre nás je umením a prejavom odbornosti navrhnúť finančne menej náročné riešenia so zaujímavým pozitívnym efektom na prevádzkové náklady. To všetko v oblasti rodinných domov, bytových domov, ostatných budov, tiež výrobných prevádzok a poľnohospodárskych družstiev.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 17