katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Poľnohospodárska výroba

Pridať stránku / firmu

Poľnohospodárska výroba

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. DB Engineering, s. r. o.Detail

  http://traserscreen.com
  Bezkonkurenčná mobilná triedička Traserscreen DB-100. Preoseje 99% všetkých sypkých materiálov s výkonom 120t za hodinu a s možnosťou individuálnych úprav. Návratnosť je neuveriteľná, už do 1 roka. Naviac možnosť prenájmu, alebo leasingu.

 2. AGROPRODUKT s.r.o. klasická poľnohospodárska spoločnosť so sídlom v Novom Ruskove.Detail

  http://www.agroproduktsro.sk
  AGROPRODUKT s.r.o. klasická poľnohospodárska spoločnosť so sídlom v Novom Ruskove. Vlastná výroba potravinárskych produktov - predaj z dvora, v rámci holdingu - ekologické poľnohospodárstvo, zber a zhodnocovanie odpadu, nákladná a kontajnerová doprava, zber a spracovanie stavebného odpadu.

 3. FM-PRODUKT.SKDetail

  http://www.fm-produkt.sk
  pestovanie a predaj plodín, predaj a výroba peliet, agropeliet a podstielok, odvoz odpadu, dovoz štrku a zeminy, prenájom šoféra, stavebné úpravy

 4. Hľuzovky TriflaDetail

  http://www.hluzovky-sk.webnode.sk
  Ponúkame komplexné služby vrámci hľuzovkárstva. Odborné poradenstvo pri zakladaní hľuzovkových sadov a plantáží. Monitoring súkromných lesných porastov. Špeciálny výcvik psov na vyhladávanie podzemných húb.

 5. Slovakia Skins s.r.o.Detail

  http://www.slovakiaskins.sk
  Slovakia skins

 6. Agrokov - predaj a servis poľnohospodárskej technikyDetail

  http://agrokov.sk
  Spoločnosť Agrokov, pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Zaoberá sa predajom poľnohospodárskej techniky, záručným a pozáručným servisom, ako aj predajom náhradných dielov. Agrokov si svojím dlhoročným pôsobením a starostlivosťou o predané stroje získal dôveru poľnohospodárskej verejnosti. Svoje služby ponúkame v novom obchodnom a servisnom stredisku Trnava, ktoré je vybavené servisnou a diagnostickou technikou pre poskytovanie služieb zákazníkom, či už pri predaji, ako aj ďalšej starostlivosti o tieto stroje. Pravidelne preškoľujeme zamestnancov spoločnosti po odbornej stránke, aby naším zákazníkom pomohli nájsť to správne riešenie podľa ich želaní a konkrétnych špecifických požiadaviek, takže kompletná starostlivosť o zákazníka pre nás začína prvým kontaktom.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 6 z 6