katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Potravinársky priemysel

Pridať stránku / firmu

Potravinársky priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Kukuričné bezlepkové trubičky BALILADetail

  http://www.balila.eu
  Kvalitný slovenský produkt na báze prírodných komponentov vhodný aj pre celiatikov. BALILA = Kukuričná trubička plnená lahodným krémom, ktorá je dokonalou kombináciou zážitku chute a zdravej stravy. Vybrať si môžete zo 7 príchutí – kakao, mlieko, jahoda, tiramisu, oriešok, kokos a pistácia.

 2. PontcafeDetail

  http://pontcafe.sk/
  Pontcafe - výhradný distribútor kvalitných káv pražených v Barcelone, sypaných čajov a čokolád. Výhodou je dlhoročná tradícia a skúsenosti. Pre firmu PONT to nie je iba práca, je to láska ku káve, láska na celý život!

 3. Habesh Coffee - Goods For You, s.r.o.Detail

  http://www.habeshcoffee.sk
  Eshop s kvalitnou etiópskou kávou a doplnkami ku káve. Habesh Coffee je slovenská značka zrnkovej kávy, ktorá je dovážaná priamo z Etiópie. Pražená je tradične etiópsky úplne dotmava, čím káva stráca svoju kyslosť. Pražená je pravidelne v malom množste a preto je vždy čerstvá. Je veľmi jemná, lahodná a ocenia ju aj kávičkoví fajnšmekri.

 4. Grovariotka, a.s.Detail

  http://nf106.uniza.sk/~zidekova
  Sme tradiční výrobcovia Grovariotky už od roku 1920. Dôležité informácie k cenníku Grovariotky: Platí sa za 100% alkohol. Cena za 1 Laa - 8,64 € (1 Laa = 1 liter 100% alkoholu). Grovariotku si môžete nariediť na požadované percentá. Vodu na riedenie neplatíte. Cena za alkohol zriedený na rôzne percentá: Pri zriedení na 50% je cena za 1 L - 4,32 € Pri zriedení na 52% je cena za 1 L - 4,493 € Pri zriedení na 54% je cena za 1 L - 4,67 € Pri zriedení na 60% je cena za 1 L - 5,184 € Cenník je platný od 31. 03. 2010 Kontakt Grovariotka, a.s. Adresa spoločnosti: Ružová ulica 71/1, 909 01 Skalica Možnosť objednania si destilátu telefonicky. p. Adameková 0908 111 222

 5. Merk FoodDetail

  http://www.merkfood.eu
  Od roku 1995 sa zaoberáme distribúciou potravinárskych výrobkov. Spoločnosť v súčastnosti patrí medzi najvätšie veľkoobchody v SR. Vlastní maloobchodnú sieť a v SR zastupuje sieť Eurodiskont Euronet S.A. hlavne zameranie je Gastro, potraviny, ryby, mäso, syr, veľkoobchod, maloobchod, distribúcia, rozvoz

 6. svetbedniciekDetail

  http://www.svetbedniciek.sk
  Kúsok Slovenska priamo na váš stôl. Internetový, bedničkový predaj zeleniny, ovocia a ďalších domácich produktov od slovenských farmárov a prvovýrobcov. Donáška až k vám domov.

 7. Spaľovňa živočíšneho odpadu MasterburnDetail

  http://www.masterburn.sk
  Spaľovne živočíšneho odpadu a nebezpečných odpadov živočíšnej výroby Masterburn sú konštruované a vyrábané pre koncových užívateľov s viac ako 30-ročnou praktickou skúsenosťou získanej zo živočíšnej výroby.

 8. Včelí med a včelie produkty - www.Slovensky-Med.skDetail

  http://www.slovensky-med.sk/
  Predaj Slovenského včelieho medu, sušeného peľu a včelích produktov priamo od včelára. Predaj včelích produktov priamo do včelára. Tradícia včelárenia viac ako 70 rokov.

 9. JA-PaG,s.r.o. – natural casings, predaj a distribúcia prírodných čriev.Detail

  http://www.japag.sk
  Japag,s.r.o. - natural casings, prírodné črevá, predaj a distribúcia prírodných čriev. Prírodné črevá bravčové, baranie a hovädzie pre mäsopriemysel. Japag,s.r.o.

 10. Ekronn s.r.o.Detail

  http://www.ekronn.eu
  spoločnosť zaoberajúca sa zhodnocovaním potravinárskych a poľnohospodárskych produktov. Z použitých olejov získava glycerín ako surovinu vhodnú pre chemický priemysel. Zbiera a vykupuje použitý olej z reštaurácií, domácností a zhodnocuje tieto komodity. Zabezpečuje teda zber, odvoz a výkup použitých rastlinných olejov a tukov.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 10 z 10