katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Vstavané skrine-StolárstvoDetail

  https://www.vstavaneskrine.com/
  Firma, ktorá vyrába vstavané skrine presne na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Vybrať si môžete z rôznych prevedení, farebných dekorácii či usporiadania poličiek.

 2. Kvalitné podlahy-StavebníctvoDetail

  https://www.kvalitne-podlahy.sk/
  Naša firma sa venuje predaju a montáži podláh z rôzneho materiálu. Na výber máme podlahy z dreva, vinylu, korku alebo tiež ponúkame aj kompozitné podlahy. Vyberte si aj vy tu správnu pre vás z nášho e-shopu.

 3. Exterierstav-StavebníctvoDetail

  http://exterierstav.sk/
  Naša stavebná firma poskytuje napr. kladenie zámkovej dlažby, výkopové práce či oplotenie vášho pozemku. Poradíme si s každou stavebnou činnosťou v dome či na záhrade.

 4. István Csadi - BPSKDetail

  https://bpsk.yolasite.com/
  Kovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atď Kovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atď Kovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atďKovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atďKovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atďKovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atďKovovýroba, zváranie, dekoratívné diely z kovu, Vyrobýme podľa Vašich predstáv brány,schody,zábradlie, atď

 5. branislav StudienkaDetail

  www.granitrpo@gmail.com
  Kamenárstvo ,spracovanie prírodného kameňa , široká ponuka kvalitných prírodných mramorov a žúl, výroba žulových kuchynských pracovných dosiek, obklady krobv ..

 6. Zematik s.r.o.Detail

  https://zematik.sk
  Špecializujeme sa na zemné a výkopové práce realizované minibagrami a traktorbagrami značiek Caterpillar a JCB v okrese Banská štiavnica. Zemné práce s väčším rozsahom ako je kopanie suterénov rodinných domov, bágrovanie aj s odvozom materiálu alebo zeminy.

 7. STATECH SLOVAKIADetail

  http://www.statech-slovakia.sk
  Prenájom, predaj, servis a náhradné diely pre pracovné plošiny, stavebné stroje, vysokozdvižné vozíky a manipulátory. Spoločnosť STATECH SLOVAKIA s.r.o. pôsobí v oblasti predaja, servisu a prenájmu pracovných plošín a stavebných strojov na slovenskom trhu od roku 1997. Najskôr ako divízia spoločnosti KLC s.r.o. a od roku 2003 ako samostatná spoločnosť. Do roku 2012 sme vystupovali pod obchodnou značkou KLC pracovné plošiny s.r.o. . K zmene obchodného mena došlo po našom spojením so spoločnosťou STATECH s.r.o. Česká republika čím sme sa stali súčasťou belgickej skupiny TVH.

 8. Strechykrovy.skDetail

  http://www.strechykrovy.sk
  Strechy a krovy na mieru vašich požiadaviek. Okrem kompletnej klampiarskej práce vyrobíme krov podľa vašich predstáv, prípadne dodáme kompletnú stavbu na kľúč od základov až po dokončovacie práce v interiéri.

 9. Kamenárstvo STONETEC, s.r.o.Detail

  http://www.stonetec.sk
  Výroba z prírodných materiálov granit, mramor, ónyx, pieskovec, bridlice. Realizácia a vybudovanie pevného základu, resp.odstránenie poškodeného starého, kvalitná montáž kompletného náhrobku vrátane pomníka (nápisnej dosky), obrovský výber možností popisovania nápisnej dosky v rôznych formách písma: zlaté,strieborné, bez farby, z kovu. Rekonštrukcia starých hrobov, urnové hroby všetkých typov a veľkostí. Interiérové práce komfortných kuchynských pracovných dosiek, krbov, schodov, podláh; exteriérové: protišmykové dlažby, schody, pece, bazénové obklady, zábradlia, ploty, obloženie stien

 10. Zatepľovanie ŽIlina - LONC, s.r.oDetail

  http://www.zateplovaniezilina.sk
  Ponúkame Vám služby: zatepľovanie, prenájom lešenia, montáž, demontáž, fúkaná celulózová izolácia, realizácia fasád, stavebné práce, rekonštrukcie, izolácia striech fúkanou izoláciou Isocell a súvisiace činnosti.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 11, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 110