katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Zematik s.r.o.Detail

  https://zematik.sk
  Špecializujeme sa na zemné a výkopové práce realizované minibagrami a traktorbagrami značiek Caterpillar a JCB v okrese Banská štiavnica. Zemné práce s väčším rozsahom ako je kopanie suterénov rodinných domov, bágrovanie aj s odvozom materiálu alebo zeminy.

 2. STATECH SLOVAKIADetail

  http://www.statech-slovakia.sk
  Prenájom, predaj, servis a náhradné diely pre pracovné plošiny, stavebné stroje, vysokozdvižné vozíky a manipulátory. Spoločnosť STATECH SLOVAKIA s.r.o. pôsobí v oblasti predaja, servisu a prenájmu pracovných plošín a stavebných strojov na slovenskom trhu od roku 1997. Najskôr ako divízia spoločnosti KLC s.r.o. a od roku 2003 ako samostatná spoločnosť. Do roku 2012 sme vystupovali pod obchodnou značkou KLC pracovné plošiny s.r.o. . K zmene obchodného mena došlo po našom spojením so spoločnosťou STATECH s.r.o. Česká republika čím sme sa stali súčasťou belgickej skupiny TVH.

 3. Strechykrovy.skDetail

  http://www.strechykrovy.sk
  Strechy a krovy na mieru vašich požiadaviek. Okrem kompletnej klampiarskej práce vyrobíme krov podľa vašich predstáv, prípadne dodáme kompletnú stavbu na kľúč od základov až po dokončovacie práce v interiéri.

 4. Kamenárstvo STONETEC, s.r.o.Detail

  http://www.stonetec.sk
  Výroba z prírodných materiálov granit, mramor, ónyx, pieskovec, bridlice. Realizácia a vybudovanie pevného základu, resp.odstránenie poškodeného starého, kvalitná montáž kompletného náhrobku vrátane pomníka (nápisnej dosky), obrovský výber možností popisovania nápisnej dosky v rôznych formách písma: zlaté,strieborné, bez farby, z kovu. Rekonštrukcia starých hrobov, urnové hroby všetkých typov a veľkostí. Interiérové práce komfortných kuchynských pracovných dosiek, krbov, schodov, podláh; exteriérové: protišmykové dlažby, schody, pece, bazénové obklady, zábradlia, ploty, obloženie stien

 5. Zatepľovanie ŽIlina - LONC, s.r.oDetail

  http://www.zateplovaniezilina.sk
  Ponúkame Vám služby: zatepľovanie, prenájom lešenia, montáž, demontáž, fúkaná celulózová izolácia, realizácia fasád, stavebné práce, rekonštrukcie, izolácia striech fúkanou izoláciou Isocell a súvisiace činnosti.

 6. HM Windows s r.o.Detail

  http://www.hmwindows.sk
  Predaj, výroba a montáž plastových a hlinníkových okien a dverí pri Nitre. V ponuke je aj výroba zimných záhrad, žálúzií, okenných sieťok a skladacích alebo posuvných dverí.

 7. AQUATREND, s.r.o.Detail

  http://www.aquatrend.sk/
  Aquatrend, s.r.o. sa venuje čisteniu a filtrácii vody. Odborníci z Aquatrend vám poradia vybrať si najlepšie riešenie pre čistenie vody. Firma pôsobí na trhu už od roku 2012. Okrem čistenia a filtrácie vody spoločnosť ponúka aj úpravu vody, odstránenie vodného kameňa a iných škodlivých látok z vody. Viac informácií nájdete na webovej stránke spoločnosti.

 8. jv-elektrosystemyDetail

  http://jv-elektrosystemy.sk/
  Elektroinštalačné práce, slaboprúdové a dátové rozvody, MaR, TV a SAT rozvody, kamerové a zabezpečovacie systémy, sádrokartón, NN prípojky, podlahové elektrické kúrenie.

 9. ELMOUR BETON S.R.O.Detail

  http://www.elmourkompozit.com/
  Stavebná firma zaoberajúcou sa o výrobu kompozitnej armatúry. Kompozitná sieťová vystuž zo skleného vlákna – dokonala alternatíva tradičného vystuženia oceľovými roxormi.

 10. PP Union-Sanácia vlhkých objektovDetail

  http://www.ppunion.sk
  Prieskum, návrh a realizácia sanačných opatrení. Izolácie základov, vlhkých múrov a podláh. Na odstránenie vlhkosti , odlhčovanie muriva využívame injektáž, prevetrávané podlahy, sanačné omietky.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 11, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 105