katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. HM Windows s r.o.Detail

  http://www.hmwindows.sk
  Predaj, výroba a montáž plastových a hlinníkových okien a dverí pri Nitre. V ponuke je aj výroba zimných záhrad, žálúzií, okenných sieťok a skladacích alebo posuvných dverí.

 2. AQUATREND, s.r.o.Detail

  http://www.aquatrend.sk/
  Aquatrend, s.r.o. sa venuje čisteniu a filtrácii vody. Odborníci z Aquatrend vám poradia vybrať si najlepšie riešenie pre čistenie vody. Firma pôsobí na trhu už od roku 2012. Okrem čistenia a filtrácie vody spoločnosť ponúka aj úpravu vody, odstránenie vodného kameňa a iných škodlivých látok z vody. Viac informácií nájdete na webovej stránke spoločnosti.

 3. jv-elektrosystemyDetail

  http://jv-elektrosystemy.sk/
  Elektroinštalačné práce, slaboprúdové a dátové rozvody, MaR, TV a SAT rozvody, kamerové a zabezpečovacie systémy, sádrokartón, NN prípojky, podlahové elektrické kúrenie.

 4. ELMOUR BETON S.R.O.Detail

  http://www.elmourkompozit.com/
  Stavebná firma zaoberajúcou sa o výrobu kompozitnej armatúry. Kompozitná sieťová vystuž zo skleného vlákna – dokonala alternatíva tradičného vystuženia oceľovými roxormi.

 5. PP Union-Sanácia vlhkých objektovDetail

  http://www.ppunion.sk
  Prieskum, návrh a realizácia sanačných opatrení. Izolácie základov, vlhkých múrov a podláh. Na odstránenie vlhkosti , odlhčovanie muriva využívame injektáž, prevetrávané podlahy, sanačné omietky.

 6. zemne a vykopove prace RusnackoDetail

  http://www.vykopyrusnacko.sk
  Ponúkame zemné a výkopové práce kvalitným pásovým minibagrom caterpillar 301.6C. Hlavná výhoda tohto stroja je jeho hmotnosť, rozmery a schopnosť pracovať v stiesnených podmienkach. K minibagru máme šírky lyžíc 25cm, 45cm, trhací zub (špicák) ktorý pomáha pri výskyte väčších koreňov a svahovaciu lyžicu na planírovanie 120m. Svahovacia lyžica sa dá hydraulicky naklápať do strán čo je potrebne pri úprave terénu vo svahu. Ponúkame búracie práce impaktorom (zbíjacím kladivom), prípadne výkopy cez cestu kde treba rozbiť asfalt. Ponúkame dovoz materiálu automobilom gaz gazelle 4×4 sklápač.

 7. HolzHaus s.r.o.Detail

  http://holz-haus.sk/
  Spoločnosť HolzHaus sa zaoberá systémom výstavby moderných ekologických drevostavieb. Spoločnosť vznikla spojením odborníkov, ktorí získali svoje skúsenosti pri realizácii drevostavieb v zahraničí, kde nároky na ekológiu, kvalitu a presnosť boli prioritou. Zakladáme na ľudských hodnotách, našim cieľom je stavať kvalitné, ekologické pasívne a nízkoenergetické drevostavby, ktoré budú slúžiť po niekoľko generácií.

 8. Výroba garážových vrat BrnoDetail

  http://www.garazovavratalevne.cz
  Garážová vrata jsou určena pro standardní garážové otvory nebo dvojgaráže. Námi vyráběná vrata jsou určena pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují pro garážová vrata dlouhou životnost. Všechna garážová vrata mají zesílenou tepelnou a zvukovou izolaci. Vynikající obvodové utěsnění otvoru vrat a jsou v nabídce v širokém výběru standardních barev a dekorů panelů. Sekční garážová vrata jsou standardem v oblasti garážových vrat. U tohoto typu garážových vrat se podařilo využít ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční garážová vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem. Ve spojení s pohonem na dálkové ovládání je otevírání vrat rychlejší, pohodlnější a bezpečnější.

 9. Maro, s.r.o. výstavba športovísk, športových hál, fitnes a detských ihrískDetail

  http://www.marotrade.eu
  Spoločnosť MARO, s.r.o., pôsobiaca na trhu od roku 2002 v oblasti predaja športových potrieb, rozšírila v roku 2006 činnosť o realizáciu a revitalizáciu športovísk. Odvtedy sme postavili na území Slovenskej republiky stovky športovísk, čím sme sa stali jednou z najväčších spoločností pôsobiacich v tejto oblasti a nadobudli sme mnoho spokojných zákazníkov. Od roku 2008 sa MARO, s.r.o. podieľa aj na výstavbe bezpečných detských ihrísk. Jednou z hlavných činností spoločnosti je aj vývoj nových športových povrchov. Tieto realizujeme pre rekreačné, tak súťažné účely. V roku 2011 sme uviedli na Slovensku nové druhy umelých dekoračných tráv. -ihríská s umelým povrchom: multifunkčné, futbalové, bedmintonové, tenisové... - športové haly podľa požiadaviek - atletické dráhy so sektormi - detské a fitnes parky - interiérové povrchy PREDAJ materiálu: * umelé trávy * WPC dosky a systémy * EPDM granuláty

 10. Zemina s.r.o.Detail

  http://ornica.sk/
  Naša spoločnosť poskytuje služby spojené s odvozom stavebného, prípadne akéhokoľvek iného, odpadu z Vášho pozemku alebo staveniska. Potrebujete vykopať základy domu, plotu, altánku, previezť zeminu, pripraviť pozemok pre stavbu či vykonať iné terénne úpravy? Naša firma Zemina s.r.o. Vám v tom rada pomôže.

odkazy 11 - 20 z 110