katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Stavby-Dlhos,s.r.o.Detail

  http://www.stavbydlhos.sk
  Realizácia rodinných domov a striech na klúč. Dodávka stavebných a strešných materiálov,návrh striech,projekcia rodinných domov,montáž striech,strešných okien

 2. IKONA plus s.r.o.Detail

  http://ikonaplus.sk
  Firma je zameraná na predaj a distribúciu stavebnej chémie a doplnkov ku stavbe. Ďalej na predaj náradia, farieb, lazúr, spojovacieho materiálu a iného sortimentu.

 3. LAPSID REALCON s.r.o.Detail

  http://www.lapsid.sk
  Projektové poradenstvo, zabezpečenie stavebného povolenia, stavebného dozoru, kolaudácie stavieb a bezplatný inžiniering k stavbám na kľúč realizovaným našou spoločnosťou najmä v oblasti Košíc a okolí.

 4. Podrezávanie MurivaDetail

  https://www.podrezavaniemuriva.sk
  Podrezávanie muriva so 100 % odstránením vlhkosti zo stien a múrov s doživotnou zárukou na vykonanú prácu a použité materiály - garancia rýchlosti a spokojnosti s realizovaním prác. Tehla, Škvára, Betón ,Skala, Hlina, zmiešané murivo. Vieme si poradiť s akýmkoľvek materiálom Celá SR a ČR !!!

 5. Huma - Pavol HozdekDetail

  http://www.huma.sk
  Predaj nerezového (antikor, hliník) a hutníckeho materiálu - tyče profilového prierezu, uzavreté profily, rúry, plechy, betonárska oceľ. Delenie profilov, tyčí.

 6. Condorsk.skDetail

  http://www.condorsk.sk
  Výroba ozdobných fasádnych profilov ,špalety ,rímsy ,parapety ,ozdobné stĺpy ,3D reklama nápisy sa budovy, ozdobné fasády, špalety ,rímsy ,parapety ,ozdobné stĺpy ,3D reklama nápisy sa budovy, lícové tehly, obkladové pásiky, ukončovacie prvky.

 7. Montované haly BrnoDetail

  http://www.montovanehaly-brno.cz
  Montované haly vyráběné firmou MartenMarten s.r.o. jsou modulárním systémem určeným pro snadnou a rychlou montáž a ekonomicky výhodné řešení Vašich aktuálních požadavků. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní, široká možnost použití je pak velkou výhodou všech námi dodávaných montovaných hal. Díky ocelové nebo duralové konstrukci, ze které jsou haly vyrobeny, se můžete jednoznačně spolehnout na jejich kvalitu i stabilitu. Velkou výhodou montovaných hal je také jejich cena, která je mnohem nižší, než u klasicky stavěných budov. Také se o ně prakticky nemusíte téměř starat, protože jsou bezúdržbové. Montované haly nejenom vyrábíme, ale také prodáváme nebo pronajímáme.

 8. Hydroizolácia, tekutá guma, izoláciaDetail

  http://www.stopvode.sk
  Spoločnosť Stop Vode, s.r.o. má na trhu viac ako desaťročné skúsenosti s hydroizoláciami na Slovensku a v Európe a keďže je naša spoločnosť výhradným dovozcom a distribútorom tekutej hydroizolácie Canada Rubber® sortiment služieb, ktorý ponúkame je spojený najmä s produktmi Canada Rubber®. Hydroizolácie s hydroizoláciou Canada Rubber. Špecializujeme sa na tekuté hydroizolácie striech, balkónov, základo, izolácia terasy. Kvalitná tekutá guma.

 9. Striekané PUR izolácieDetail

  http://www.striekane-izolacie.eu/
  Potrebujete zatepliť dom? Ste na správnej adrese! Striekané PUR izolácie za super cenu a do 24 hodín! Navštívte náš web a dozviete sa viac!

 10. Modulárne domy - efektívne a kvalitné bývanieDetail

  http://www.modularnedomy.sk
  Modulárne domy sú projektované a dizajnované priam dokonale, aby ste čo najmenej zaplatili za svoj nový dom, ale rovnako málo, aby ste platili na energiách. Vyberte si jeden z našich typizovaných domov a bývajte v ňom už do 60 dní.

odkazy 21 - 30 z 110