katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. VIKTORIA NITRA - Sendvičové panelyDetail

  http://www.viktorianitra.sk
  Zaoberáme sa predajom sendvičových panelov a ich samotnou montážou. V našej ponuke sendvičových panelov môžete voliť medzi izoláciou PUR alebo IPN a minerálnou vložkou s výbornými termoizolačnými vlastnosťami. Kontaktujte nás a nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

 2. Robert Kuczman KOMINOXDetail

  http://www.kominox.sk
  Naša firma sa zaoberá výrobou a montážou nerezových komínových systémov a komínových vložiek. Ponúkame komplexné riešenia v oblasti výroby a montáže nerezových komínových vložiek a viacvrstvových komínových systémov. „ Výroba a montáž nerezových komínov zo Slovenska pre Vašu stavbu od roku 1990. „

 3. ROHOVÉ PÁSKY NA SADROKARTÓNDetail

  http://www.straitflex.sk
  StraitFlex pásky do kútov a rohov sadrokartónu (Made in USA). Pásky sa používajú na vystuženie vnútorných a vonkajších rohov na sadrokartóne v interiéry. Zabraňujú praskaniu v spoji a vytvárajú rovné línie. Ľahká manipulácia, malá spotreba tmelu.

 4. Profil Invest SlovakiaDetail

  http://www.profilinvest.sk
  Výroba a predaj betónového oplotenia. Najväčší výrobca betónového oplotenia na východnom Slovensku. Spoločnosť s 10 ročnou tradíciou výroby betónových plotov. Rôznorodosť druhov.

 5. Betoma, s.r.o.Detail

  http://www.izoglas.sk
  Ponúkame bezkonkurenčne najlacnejšiu zamkovú /betónovú dlažbu s využitím nie len v priemysle, stavebníctve, ale aj pre domácnosť s dodaním už od 10 dní. Na výber máme tieto druhy dlažby: Základná zamková dlažba šedá Ičková (6cm) - cena 4,80 za m2, Základná zamková dlažba šedá Ičková vlna (6cm) - cena 4,80 za m2, Základná zamková dlažba šedá Dekor (8cm)- cena 4,80 za m2, Základná zamková dlažba farebná - cena 5,80 za m2/.

 6. SLOVKAM, s.r.o.Detail

  http://www.slovkam.sk
  V našej ponuke výrobkov a prác nájdete stavebnú architektúru, pomníkovú architektúru, ponuku dekoračných predmetov z prírodného kameňa a taktiež aj rôzny doplnkový tovar k pomníkom a údržbe kameňa.

 7. Novostavby na kľúčDetail

  http://http://www.novostavbynakluc.sk/sk/
  Staviame murované rodinné domy v rôznych prevedeniach a typoch. V ponuke stavby novostavieb na kľúč alebo stavby holodomov na kľúč. Ponúkame komplexné stavebné riešenia a všetky typy stavebných prác - od projektu, cez realizáciu až po stavebný dozor. V rámci stavby vieme zabezpečiť elektroinštalačné práce a realizáciu všetkých prípojok.

 8. Ruské buldozeryDetail

  http://www.buldozery.eu
  · Predaj náhradných dielov na ruské buldozéry, na sklade vyše 1000 položiek) Predaj aj použitých náhradných dielov na buldozéry Predaj náhradných dielov na buldozéry ako sú T 100, T 108, T 130, T 170, B –10, DT 75

 9. SLOVFORNET NámestovoDetail

  http://www.slovfornet.sk
  SLOVFORNET NáMESTOVO – hliníkové okná, dvere a iné produkty. Slovenská firma zaoberajúca sa výrobou a montážou hliníkových okien a dverí, plastových okien a dverí, hliníkových stien a fasád, garážových brán a dverí, protipožiarných dverí, zimných záhrad a zábradlí. Obchodný partner firmy FR Solutions Warzsawa – Protipožiarne sklá a Protipožiarne systémy. Obchodný zástupca - Lamelland Trenčín – garážové brány a tieniaca technika. Spedos – dverové a vrátové systémy.

 10. Norwis spol. s r.o.Detail

  http://www.norwis.eu
  Predaj a výroba fiberglassových okien a dverí. Predaj plastových a hliníkových okien a dverí. Presklené fasády, zimné záhrady, nadrozmerné okná. Montážne práce.

odkazy 31 - 40 z 110