katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Stavebný priemysel

Pridať stránku / firmu

Stavebný priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Liptak.EU s.r.o.Detail

  http://www.liptak.eu.sk/
  Sme rodinná firma z Trenčína, ktorá prináša výnimočné riešenia spôsobu výstavby. Týmto prístupom ušetríte energiu a predídete mnohým chybám vo výkresovej dokumentácií a aj následnej realizácií. Vieme zaručiť, že vo vašom dome alebo budove budete po celý čas cítiť spokojnosť, sviežosť a energiu. Dá sa to! Naše priority: *Spokojnosť zákazníka *Záruka kvality za primeranú cenu *Ekologické a energeticky úsporné stavby *Zdravé bývanie *Inovácie v procese výstavby a v používaní stavebných materiálov *Kvalitné a zdravé materiály *Nízke náklady na energiu a prevádzku *Obnoviteľné zdroje energií *Dlhovekosť stavieb *Ochrana životného prostredia *Odbornosť a profesionalita *Spolupráca s kvalitnými partnermi

 2. MP - GROUPDetail

  http://www.mpgroup.sk
  Ponúkame prírodný kameň pre byt, dom a záhradu, náhrobky a pomníky, kameň pre stavebníctvo, tj. Fasády, dlažby, schody, parapety, kameň pre kuchyne a kúpeľne. Realizujeme stavby a rekonštrukcie.

 3. Star stoneDetail

  http://starstone.sk
  V ponuke máme rôznorodé produkty pre dom a záhradu.Dažba na terasu, multiformátové systémové dlažby travertín, dekoratívne kamene, lícové tehlové obklady .....

 4. BezpeDetail

  http://www.bezpecnostne-dvere-zicher.sk
  Bezpe

 5. CB-mont, s.r.o.Detail

  http://cbmont.sk
  Kompletná výroba a montáž oceľových, nerezových a hliníkových konštrukcií, transparentných prestrešovacích,stenových konštrukcií, protihlukových bariér. Výroba samonosných montovaných schodísk. Zasklenie logií, prekrytie bazénov, zimné záhrady na kľúč. Projektová, inžinierska a konzultačná činnosť v stavebníctve a v inžinierskej výstavbe.

 6. Projekt domu VitadomDetail

  http://projekt-domu.sk
  Sme tím projektantov, ktorí sa zaoberajú zhotovením projektovej dokumentácie najmä pre stavebné povolenie. Okrem toho vieme zabezpečiť všetky potrebné dokumentácie, ktoré sú potrebné k stavebnému povoleniu v rámci celého projektu domu. V súčasnosti sa špecializujeme na hlavne na rodinné a bytové domy. Všetky projekty sú vypracovávané podľa požiadaviek klientov a našou hlavnou výhodou je rýchlosť a kvalita práce s cieľom uspokojiť zákazníka.

 7. Stavebné povolenia, kolaudácieDetail

  http://www.stavebne-povolenie.eu
  Inžinierska činnosť v stavebníctve - stavebné povolenia a kolaudácie stavieb. Rodinné domy, chaty, bytové domy, predajne a iné stavby. Zabezpečíme všetky potrebné vyjadrenia, územné rozhodnutie, projektovú dokumentáciu, stavebný dozor, geodetické a ďalšie služby.

 8. MPL StavebninyDetail

  http://www.mpl.sk
  Kompletný sortiment stavebného materiálu pre stavebné firmy ako aj koncového zákazníka. Murovací materiál, betón, oceľ, omietky, malty, lepidlá, hydroizolácie a tepelné izolácie, strešné krytiny, strešné okná, komíny, sadrokartón, podhľady, dvere, zárubne, podlahy, obklady, dlažby, farby.

 9. Baustoff + Metall, s.r.o.Detail

  http://www.baustoffmetall.sk
  Servis a služby v oblasti suchej výstavby, kompletné systémové riešenia, vlastné kovové stropné systémy a kovové stropy. Sadrokartónové stenové, stropné a podlahové systémy, kazetové stropné systémy, akustické riešenia, kovové stropy, protipožiarne steny a obklady, izolačné materiály.

 10. REBIS PLUS s.r.o.Detail

  http://www.kamenatehla.sk
  Kamenný obklad len z kamenného obchodu! Nákupné centrum s najväčším výberom kamenných, tehlových, sklenených a drevených obkladových prvkov. Možnosť vidieť obklady v 3D na www stránke.

odkazy 41 - 50 z 110