katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Strojárenský priemysel

Pridať stránku / firmu

Strojárenský priemysel

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Kraspol s.r.o.Detail

  http://www.kraspol.eu
  Spoločnosť KRASPOL je výrobcom a predajcom pružín a pružinových dielov z drôtu, oceľovej pásky, obrábaných dielov, tvarových dielov, gabionov, technických sietí, tesnenia a visačiek.

 2. Výroba párty stanů a montovaných halDetail

  http://www.kunovsky.cz
  Společnost stany haly Kunovský s.r.o. se zaměřuje především na výrobu, prodej a pronájem párty stanů a montovaných hal. Vyrábíme a nabízíme klasické párty stany v různém provedení, dále cateringové, jehlanové stany, pagody a další.Veškeré naše párty stany jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů, což zvyšuje jejich praktičnost a použitelnost v povětrnostně náročnějších podmínkách. Montované haly vám nabízíme s ocelovou nebo duralovou konstrukcí. Velikosti i rozměry hal jsou variabilní a jejich využití je mnohostranné. Typická je snadná montáž, díky které lze montovanou halu v krátké době nejenom složit, ale i rozebrat a přemístit.

 3. WELDING & TESTING OF MATERIALS, s.r.o. (W&TM)Detail

  http://wtm.sk
  montáž a zváranie, kovovýroba, technické poradenstvo, nedeštruktívna kontrola ( NDT ), deštruktívna kontrola, školenia, výskum a vývoj, ISO poradenstvo, vzdelávanie, defektoskopia

 4. W.S. Worldwide Shelving GmbH.Detail

  http://www.majster-regal.sk/
  Ponúkame individuálne riešenia vhodné pre archívy, kancelárie, sklady, domácnosti, garáže, dielne, záhrady a priemysel. Naše regály sú prispôsobiteľné do akéhokoľvek priestoru vďaka svojej širokej škále veľkostí a nosnosti. Vyznačujú sa zaujímavým dizajnom, cenovou dostupnosťou a špičkovou kvalitou.

 5. Martin Benčo - TinoxDetail

  http://www.nerezove-brany.sk
  Spoločnosť Tinox, vyrába nerezové brány, zábradlia a iné výrobky z nerezu , Nerezové brány, brány nerez, nerezové zábradlia, nerezové zábradlie, Nerezové brány, brány nerez, nerezové zábradlia, nerezové zábradlie.

 6. MEDEKO - Váš partner pre odliatkyDetail

  http://www.medeko.sk
  Sme slovenská rodinná firma vyrábajúca zliatiny z farebných kovov, spájky, polotovary a hotové odliatky viacerými technológiami liatia. Vo výrobe okrem primárnych kovov zhodnocujeme aj kovové odpady. My sme tu pre zákazníkov. Vychádzame im v ústrety a robíme všetko pre naplnenie ich očakávaní a požiadaviek. Dodávame vždy len kvalitu.

 7. PZL-Priemyselné značenie laseromDetail

  http://www.pzl.sk
  Spoločnosť PZL, s.r.o., sa zaoberá priemyselným značením laserom pre výrobné podniky, ktoré chcú mať svoje výrobky označené laserom kvôli identifikácii výrobkov ako ochranu pred zneužitím. Našimi zákazníkmi sú výrobné podniky z oblasti strojárenského a plastového priemyslu.

 8. FLUID-FLEX s.r.o.Detail

  http://www.fluid-flex.sk
  HYDRAULIKA-PNEUMATIKA výroba hydraulických hadic rozvod stlačeného vzduchu manometre rychlospojky servo hadice hadice na klimu príslušenstvo poradenstvo hydrauliky vzduchotechniky

 9. CEIT Engineering Services, s.r.o.Detail

  http://www.ceitengineering.eu
  CEIT Engineering Services,s.r.o. ponúka zákazníkom širokú škálu služieb a to: Konštrukčná kancelária Aditívna výroba/3D tlač/Rapid prototyping(plasty,kovy) 3D skenovanie a digitalizácia Analýza hluku a vibrácií Priemyselná automatizácia

 10. KONSTRUKTA-SKDetail

  http://www.konstrukta-sk.com
  Projektovanie strojov,zariadení, nástrojov,prípravkov a kovových konštrukcií. 3D vizualizácia a spracovanie projektovej dokumentácie podľa požiadaviek zákaznika.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 32