katalogfiriem.eu » Výroba a priemysel » Technika a stroje

Pridať stránku / firmu

Technika a stroje

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Klimatizácie od firmy DAIKIN - mmklima.skDetail

  http://mmklima.sk/
  Firma M-M KLIMA ponúka klimatizácie pre domácnosti, kancelárie, výrobné a priemyselné priestory a všetkých zákazníkov.Kvalitná klíma od japonskej spoločnosti DAIKIN.

 2. Čerpadlá PHMDetail

  http://www.cerpadlaphm.sk
  Predaj čerpadiel,výdajných stojanov a zostáv ,mobilných /prevozných/ nádrží pre naftu,adblue,benzín, olejov.Výdajné pištole, hadice,prietokomery. Servisné služby.

 3. RanaR - Hlasové ovládanie domácnosti.Detail

  http://www.ranar.eu/
  Sme prví na slovenskom trhu, ktorý sa zaoberajú programovaním zariadení na rozpoznávanie ľudského hlasu. Využívame najmodernejšiu technológiu na rozpoznanie ľudského hlasu a na základe jeho vyhodnotenia dokážeme spúšťať rôzne procesy alebo zariadenia.

 4. Autožeriavy STAŇO s.r.o.Detail

  http://www.stano.sk
  Spoločnosť Autožeriavy Staňo s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1998 v Trenčianskom kraji. V súčasnosti máme k dispozícii deväť mobilných žeriavov v rozsahu nosností od 8 ton až po 60 ton

 5. ProfiVac - Centrálny vasávačDetail

  http://zdravevysavanie.sk
  ProfiVac ponúka riešenie centrálneho vysávania na mieru pre domácnosti, firmy, hotely aj iné priestory. Záruka na všetky systémy 24 mesiacov. Typická životnosť minimálne 25.000 hodín.

 6. Píla na drevo, cinkulár, tehlu a kameňDetail

  http://www.pila.sk
  Píla na drevo, na porobeton alebo motorová píla. Kvalitná a lacná píla na kameň, pila na cinkulár. Pílenie stromov, pílenie dreva a pílenie stromu...............

 7. Kern-Váhy.sk | Váhy a vážiace zariadeniaDetail

  http://shop.kern-vahy.sk/
  Predaj, servis, montáž, kalibrácie a úradné overenie všetkých typov váh a vážiacich zariadení, kern, ale aj iných značiek váh. Nemecké elektronické váhy do profesionálnych prevádzok, obchodov, firiem, laboratórií s kalibráciou, úradným overením, zväčša zamerané na presnosť váženia.

 8. MELS s.r.o.Detail

  http://www.mels.sk
  MELS s.r.o. je mladá spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Zaoberáme sa výrobu jednoúčelových strojov a dopravníkových systémov, dopĺňanie bezpečnostných obvodov a zábran, zefektívňovanie výrobných procesov. Od roku 2013 riešime náročné požiadavky kladené na Váš výrobný proces a ponúkame riešenia na kľuč.

 9. www.sawtech.sk - drevoobrábacie strojeDetail

  http://www.sawtech.sk
  Klientom ponúkame drevoobrábacie stroje, ich dovoz, montáž, zaškolenie obsluhy, záručný i pozáručný servis. Zabezpečujeme tiež predaj celého doplnkového sortimentu.

 10. GLOBAL RESOURCE s.r.o.Detail

  http://www.gr-sk.eu
  Cestná, stavebná a automobilová technika, súčiastky a náhradné diely – kamenný obchod a e-shop. Prídavné zariadenia UNC, Gehl, Bobcat, paletizačné vidly, pneumatiky liatinové a neliatinové, pojazdové pásy, náhradné diely.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 22