katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Služby pre turistov

Pridať stránku / firmu

Služby pre turistov

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Pravá grécka dovolenka v dome Andromeda v SartiDetail

  http://www.andromeda-sarti.com
  Apartmánový dom v Sarti na Chalkidikách ponúka pravú grécku dovolenku. Priezračné more, piesočnaté pláže, pôvabné uličky s typickými tavernami, kaviarňami a obchodíkmi, športové aktivity.

 2. Michal Gerčák horský vodca IVBV-UIAGM-IFGMADetail

  http://horsky-vodca.com
  Medzinárodne certifikovaný horský vodca IVBV-UIAGM-IFGMA s ponukou vodcovských túr vo Vysokých Tatrách a Alpách. Vyberte sa s horským vodcom na Gerlachovský štít.

 3. Chaty TerchováDetail

  http://chatyumarunov.sk
  Príďte si oddýchnuť do prekrásneho prostredia osady Marunovia v Terchovej, obklopeného tichom a krásnymi horami. Na výber máte zo štyroch chát s kapacitou 6-12 ľudí s plným vybavením.Pozývame Vás prežiť letnú dovolenku v rázovitej obci Terchová v lone prírody.Drevenice sú komfortne zariadené, ale každá má typickú atmosféru terchovských dreveníc.Čakajú na Vás zážitky,aktívny pohyb,krása,oddych.

 4. Celosvetovy vyhľadávač ubytovania. Online rezervácieDetail

  www.hotelypenziony.sk
  Celosvetovy vyhľadávač ubytovania. Online rezervácie. Nájdite si jednym klikom ubytovanie v hotely alebo penzióne vo vybranej destnácii. Možnosť zvolenia podrobných požiadaviek pre vyhľadávanie.

 5. ARTEVIA spol. s.r.o.Detail

  http://artevia.cz
  Pomáháme vám při cestách do Ruska, Běloruska a Kazachstánu. Vyřizujeme turistická, služební či tranzitní víza. Navíc pro vás zprostředkujeme levné letenky, pohodlné ubytování i transfery. Máme bohaté zkušenosti v oboru a úzce spolupracujeme s konzulátem Ruska, Běloruska a Kazachstánu. Společnost Artevia působí na Českém trhu od r. 2000 a může Vám nabídnout spolehlivé a poctivé jednání, vstřícnost a jistotu. Naše služby jsou extra rychlé, profesionální a díky dlouhé historii a četným zkušenostem voleni jako jednička v oboru. Dokážeme spolupracovat jak s velkými skupinami turistu tak i s jednotlivce, nezáleží nám zda jste firma či jednotlivec, dokážeme si poradit s čímkoli.

 6. Canoe tripsDetail

  http://www.canoetrips.sk
  Cieľom našej stránky je predstaviť Vám prekrásnu, často nedotknutú prírodu na Malom Dunaji.Tí, ktorí už vodnú túru vyskúšali dobre vedia, že je to jedinečný zážitok, bez ohľadu na vekovú kategóriu. Naučíte sa vnímať svet z úplne inej perspektívy. Pri splave Malého Dunaja máte možnosť vidieť mnoho zaujímavých druhov vodných vtákov, slniacich sa žiab, vydrí riečnych, taktiež mnoho rýb, a to všetko ďaleko od každodenného rušného života.Miesta pre nalodenie, Živočíšstvo,Malý Dunaj, Kolové mlyny na Malom Dunaji,

 7. Vltava s lodí - půjčovna hausbótůDetail

  http://www.vltavaslodi.cz
  Půjčovna motorových lodí a hausbótů na Vltavě a Labi. Bez průkazu a zkoušek můžete plout s kompletně vybavenými loděmi do Prahy, Mělníka, Ústí nad Labem, Poděbrad či Kolína... Bez průkazu či zkoušek, přesto kapitánem. Objevte v sobě srdce dobrodruhů, lodě od 6 do 14 metrů pro 2-12 osob.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 7 z 7