katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Advokáti a právnici

Pridať stránku / firmu

Advokáti a právnici

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. JUDr. Peter Franko, adovokátska kanceláriaDetail

  http://akfranko.sk
  Odborné služby a poradenstvo v oblasti obchodného, trestného, ústavného, zdravotníckeho a občianskeho práva. Advokátska kancelária│Právnik│Košice│Právne zastupovanie│Zmluvy│Súdne spory│Škoda na zdraví│Medicínske právo│Trestné právo│Ústavná sťažnosť│Žaloba

 2. 4B2B - Zakladanie sro a zmeny v sroDetail

  https://www.4b2b.sk/
  Poskytujeme odborné služby od zakladania sro, as, zmien v obchodnom registri až po konkurzy a likvidácie spoločností. Klientom ponúkame prémiové služby a ich zastupovanie.

 3. Austria Inkasso SK s.r.o.Detail

  https://betruger.at/sk
  Betrüger je samostatným projektom spoločnosti Austria Inkasso, ktorej hlavnou činnosťou je mimosúdne a súdne (exekučné) vymáhanie pohľadávok – najmä v segmente stavebníctva. Špecializujeme sa na pohľadávky v Rakúsku a Nemecku, ktoré vznikajú podnikateľskou činnosťou.

 4. Zakladanie s.r.o. Zelenslý ŠtefanDetail

  http://zalozspolocnost.sk
  Naša firma sa už niekoľko rokov zaoberá zakladaním (založením) nových obchodných spoločností, a to najmä novej s.r.o. (spoločnosti s ručením obmedzeným) a iných obchodných spoločností (akciová spoločnosť, komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť), zmenami v obchodnom registri, splynutím, zlučovaním a rozdeľovaním obchodných spoločností a vypracovávaním právnych zmlúv všetkých typov

 5. zlikviduj.skDetail

  http://zlikviduj.sk
  Zlikvidujeme a odstránime vašu firmu z obchodného registra zákonným spôsobom a čo najrýchlejšie. Vyberte si z našej ponuky služieb v závislosti od stavu zadĺženia a všetko ostatné vybavíme my za bezkonkurenčné ceny.

 6. Mgr. Peter Troščák, advokátDetail

  http://www.advokat-troscak.sk
  Poskytovanie právnych služieb v oblasti trestného, rodinného, občianskeho, pracovného, správneho, ústavného a obchodného práva, zastupovanie pred súdmi SR, Ústavným súdom SR a Európskym súdom pre ľudské práva so zreteľom na rýchlu a účinnú ochranu práv a záujmov klientov

 7. Advokátska kancelária KONCOVÁ & PARTNERS, s.r.o.Detail

  http://www.zavaseprava.sk
  Advokátska kancelária KONCOVÁ & PARTNERS, s.r.o. v Trenčíne poskytujúca právne služby v rámci všetkých odvetví súkromného i verejného práva s pôsobnosťou v celej SR. Poskytneme Vám služby na profesionálnej úrovni v rámci každého právneho odvetvia.

 8. Trust Invest SlovakiaDetail

  http://www.trust-slovakia.eu
  Spoločnosť Trust Invest Slovakia ponúka svojim slovenským, ako aj zahraničným klientom komplexné poradenstvo spojené so založením nového subjektu, odkúpenie, prevzatie a likvidáciu existujúcich spoločností. Našim cieľom je dlhodobé partnerstvo a spokojnosť našich klientov. Náš tím je zložený zo skúsených odborníkov a externých špecialistov, ktorí dokážu ponúknuť riešenia aj na tie najzložitejšie otázky našich klientov.

 9. Advokátska kancelária Plavec & partnersDetail

  http://www.pravny-poradca.sk/
  Ponúka svojim klientom právne poradenstvo a zastupovanie v sporoch týkajúcich sa nehnuteľností, dedičstva, vyporiadania podielového či bezpodielového spoluvlastníctva, skončenia pracovného pomeru a iných majetkových či osobnostných sporoch.

 10. CLC advokátska kancelária s.r.o.Detail

  http://www.clc.sk/
  CLC advokátska kancelária s.r.o. je spoločnosťou poskytujúcou služby poradenstva na základe licencie udelenej Slovenskou advokátskou komorou v roku 2007. Kancelária založená advokátmi s dlhoročnou advokátskou praxou od roku 2000, od počiatku svojho pôsobenia flexibilne reagovala na požiadavky domácich i zahraničných klientov a to v rozsahu od poradenstva poskytovaného v parciálnych prípadoch až po komplexné právne poradenstvo. Spolu s nárastom požiadaviek klientov sa prirodzene rozširovalo aj personálne obsadenie kancelárie. V súčasnej dobe je kancelária zastúpená tímom právnych poradcov, disponujúcich skúsenosťami získanými v domácich i nadnárodných advokátskych kanceláriách, prípadne pôsobením v orgánoch verejnej správy. Vzhľadom na uvedené je samozrejmosťou poskytovanie právneho poradenstva aj v cudzích jazykoch. Súčasťou kancelárie je aj tím asistentov zabezpečujúcich prekladateľské a iné exekutívne výkony. Ústredným cieľom celej našej činnosti je spokojnosť klienta. Vzhľadom na rôznorodosť nesporovej alebo sporovej agendy zabezpečovanej našou kanceláriou je totiž len spokojnosť klienta métou, ktorej dosiahnutie kladie vysoké požiadavky na odbornosť, profesionalitu a efektívnosť všetkých výkonov. Prirodzenou nevyhnutnosťou je aj zohľadňovanie interdisciplinárnych faktorov, teda reflektovanie aj daňových, účtovných a iných súvislostí.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 36