katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Advokáti a právnici

Pridať stránku / firmu

Advokáti a právnici

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Mediátor Košice JUDr. Ivana GerdováDetail

  http://www.mediator-kosice.sk
  Mediácia v Košiciach - Rodinné spory, Pracovnoprávne spory, Školská mediácia, Obchodné spory, Občianske spory. Vzťahy medzi rodičmi a deťmi, Manželské a rodinné konflikty, Spory z pracovného pomeru, Personálne otázky, Spory vznikajúce po ukončení pracovného pomeru, Susedské spory

 2. Biz point s.r.oDetail

  http://www.virtualnesidlotrnava.sk/
  Naša spoločnosť Vám ponúka najkvalitnejší servis v správe firiem. Ponúkame virtuálne sídla v Trnave - Bratislave - Prahe. Predaj zahraničných Ready Made spoločností. Založenie offshore a onspoločností.

 3. Sabron s.r.o.Detail

  http://sabron.sk
  Vašej firmy Vám pomôžeme zbaviť sa v závislosti od stavu jej podlžností. Likvidácia Vašej firmy našou spoločnosťou využíva len zákonné spôsoby likvidácie spoločnosti v zmysle Obchodného zákonníka. Napriek tomu je naša cena nižšia ako konkurenčná cena z dôvodu dosahovania úspor z vysokého objemu poskytovaných služieb. Všetky nami uvedené ceny sú konečné - nebudete platiť už žiadne skryté poplatky, ani poplatky na súde. Stačí overiť niekoľkou Vašich podpisov na matrike alebo u notára, doručiť nám dokumenty a podanie na súd aj so súdnymi poplatkami už budeme riešiť len my. Naša odmena je splatná až v deň podania návrhov na Obchodný register, o čom dostanete potvrdenie.

 4. Advokátní kancelář BrnoDetail

  http://www.advokat-rihova.cz
  Poskytujeme kvalitní právní služby na vysoce profesionální úrovni v oblasti mezinárodních rozvodů, svěření nezletilých dětí do péče nebo majetkových vypořádání. Zároveň poskytujeme i komplexní služby z oboru občanského, rodinného, pracovního, obchodního, trestního a správního práva, zastoupíme Vás i v případě převodu či nájmu nemovitostí, vypořádání podílového spoluvlastnictví nebo v situaci, kdy řešíte například exekuci. Při naší práci se maximálně snažíme dodržovat co nejkratší termíny, vždy zachováváme individuální přístup ke klientům, dbáme na jejich stoprocentní informovanost a zaručujeme jim také maximální diskrétnost.

 5. MITORA s.r.o. Právne zastúpenie odškodneniaDetail

  http://www.mitora.sk/
  Odškodňovanie Mitora právne zastúpenie v oblasti odškodnenia dopravných nehôd, chorôb z povolania, pracovných úrazov, strate blízkych osôb a nárokom voči 3 stranám.

 6. Nájomná zmluva (o prenájme) Vzor ZadarmoDetail

  http://najomnazmluva.sk
  Nájomná zmluva (o prenájme) vzor. Vytvorte si online jednoducho a rýchlo nájomnú zmluvu (o prenájme) zdarma bez registrácie. Bezplatný online vzor nájomnej zmluvy (o prenájme). Nájomná zmluva (o prenájme) musí obsahovať potrebné náležitosti, aby bola platná.

 7. PARKER LOYDDetail

  http://www.srozalozit.sk
  Venujeme sa profesionálne zakladaniu obcodných spoločností. Vyhotovíme Vám analýzu podnikateľského plánu a navrhneme vhodnú štruktúru s.r.o. ako aj živnosti. Zároveň sa mlžete rozhodnúť aj pre mentoring v začiatkoch podnikania, kde Vás naučíme čo všetko je potrebné v začiatkoch podnikania.

 8. Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctvaDetail

  http://nellfin.sk
  Nell Fin, vedenie účtovníctva na mieru pre Vašu firmu. Konzultácie, poradenstvo, založenie firmy, jednoduché alebo podvojné účtovníctvo, dane, mzdy, personálna agenda a tvorba zmlúv.

 9. Mgr. Kvetoslava Butková MEDIÁTORDetail

  http:// mediatorbutkoa.sk
  MEDIÁTOR - mimosúdne riešenie sporov. Sprostredkovanie komunikácie medzi znepriatelenými stranami. Pomoc stranám nájsť vzájomné prijateľné riešenie, ktoré odstráni spor a vzťahy upraví. Mediácia má rovnaké právne účinky ako rozhodnutie súdom.

 10. Kether Group s.r.o.Detail

  http://www.kethergroup.sk
  Komplexné služby v oblasti obchodných spoločností a neziskových organizácií, založenie, predaj, zmeny a likvidácia s.r.o., prenájom registračného sídla v historickom centre Bratislavy, založenie občianskeho združenia, vedenie účtovníctva. Dlhodobé skúsenosti spojené s vysokou odbornou úrovňou z oblasti poskytovaných služieb sú zárukou tej najvyššej kvality.

odkazy 11 - 20 z 36