katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Advokáti a právnici

Pridať stránku / firmu

Advokáti a právnici

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. RDetail

  http://www.rychlybankrot.sk
  Likvid

 2. Vysporiadanie BSM, majetku, spoluvlastníctvaDetail

  http://vyporiadanie.sk
  Právne poradňa pri vysporiadaní majetku. Právne poradenstvo pri vysporiadaní BSM, vysporiadaní podielového spoluvlastníctva. Praktické prípady a odpovede odborníkov v oblastiach majetkového vyporiadania. Vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov, vysporiadanie dedičstva. Právne poradňa pri vysporiadaní majetku. Právne poradenstvo pri vysporiadaní BSM, vysporiadaní podielového spoluvlastníctva. Praktické prípady a odpovede odborníkov v oblastiach majetkového vyporiadania.

 3. JUDr. Katarína JančárováDetail

  http://www.advokatjancarova.sk
  Advokátska kancelária JUDr. Katarína Jančárová, advokátka, je slovenskou advokátskou kanceláriou, ktorá pôsobí v Slovenskej republike. Advokátska kancelária poskytuje svojim klientom kompletné právne služby na profesionálnej úrovni s cieľom zabezpečiť pre klientov ich absolútnu spokojnosť a opätovnú ako i dlhodobú spoluprácu. Dôraz taktiež kladie na priebežné zvyšovanie úrovne kvality poskytovaných právnych služieb, ktoré sú výhradne založené na osobnom prístupe ku každému jednotlivému klientovi s cieľom brať ohľad na jeho osobné výslovné požiadavky a zabezpečiť jeho maximálnu spokojnosť, ale najmä úspešné vybavenie jeho právnych záležitostí.

 4. Advokátska kancelária LegateDetail

  http://www.legate.sk/
  Platobný rozkazDetail

  http://platobny-rozkaz.sk
  Začnite vymáhať pohľadávky rýchlo, lacno a efektívne. Súdnym rozhodnutím prinútite dlžníka platiť. Platobný rozkaz je súdne rozhodnutie, ktorým súd zaviaže dlžníka povinnosťou zaplatiť dlžnú sumu do 15 dní. Advokátska kancelária Lanikova Group, s.r.o.vám zabezpečí vydanie platobného rozkazu do 10 dní.

 5. Advokátska kancelária JUDr. Veronika LackováDetail

  http://www.akmv.sk
  Advokátska kancelária - právne služby a právne poradenstvo. Naša advokátska kancelária je dynamicky sa rozvíjajúcou slovenskou advokátskou kanceláriou, ktorá poskytuje právne služby a právne poradenstvo v oblasti slovenského práva.

 6. Mediátor- Mgr. Jakub BardovičDetail

  http://www.mediatorke.sk
  Ponúkame služby v oblasti mimosúdneho riešenia sporov, mediácie. Prinášame Vám tak jedinečnú možnosť ako sa vyhnúť dlhým súdnym procesom a dosiahnuť dohodu, ktorá bude výsledkom dohody všetkých strán mediácie.

 7. Super PrávnikDetail

  http://www.superpravnik.sk
  Potrebujete odbornú radu od právnika ? Napíšte svoju otázku a naši právnici Vám poskytnú kvalifikovanú odpoveď. Prehľadný zoznam právnych rád na jednom mieste od renovovaných právnikov.

 8. Odškodné po nehode s.r.o.Detail

  http://www.autohavaria.sk
  Prvoradým cieľom spoločnosti Odškodné po nehode s.r.o. je pomôcť ľuďom pri riešení následkov ujmy na zdraví vzniknutej dopravnou nehodu. Sme jedineční tým, že naša spoločnosť vznikla spojením lekára a právnika. Iba takéto spojenie dvoch na prvý pohľad nesúvisiacich odborov Vám pomôže v plnej miere kompenzovať vzniknutú ujmu na zdraví. Pomôžeme Vám nie len získať odškodnenie zo vzniknutej ujmy na zdraví, ale predovšetkým urobíme všetko pre to, aby ste sa z ujmy na zdraví čím skôr vyliečili a vrátili sa naspäť k plnohodnotnému životu ako pred autonehodou

 9. Vlastnáfirma.sk - Zakladanie spoločností s.r.o. | Ako založiť s.r.o.Detail

  http://www.vlastnafirma.sk/
  Chceli by ste podnikať, ale neviete ako založiť s.r.o.? Pomôžeme Vám! Zakladáme spoločnosti na kľúč už od 299 € VRÁTANE VŠETKÝCH poplatkov! Ak neviete ako založiť s.r.o., alebo aj viete, vedzte, že s nami je to výhodnejšie, ako keby ste si spoločnosť s ručením obmedzeným zakladali sami.

odkazy 21 - 30 z 36