katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Agentúry

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Detektívna agentúra a súkromný detektív IBeA 3Detail

  http://www.detektivna-sluzba.sk
  Profesionálna detektívna služba a súkromný detektív. Poskytujeme komplexné detektívne služby pre fyzické aj právnické osoby. Naši detektívi majú bohaté skúsenosti, sú zárukou profesionality a diskrétnosti. Sídlime vo Zvolene a Banskej Bystrici.

 2. PROFESIAJOB s.r.o.Detail

  http://profesiajob.sk/
  ProfesiaJob je internetový vyhľadávač voľných pracovných miest vyvinutý pre ľahšie a rýchlejšie vyhľadávanie práce na internete. Vďaka rýchlemu a prehľadnému užívateľskému rozhraniu Vám šetrí zdĺhavé prechádzanie jednotlivých stránok po jednom.

 3. svadobná a eventová agentúraDetail

  http://www.wday.sk
  Organizujeme svadby, oslavy, plesy či iné firemné podujatia presne podľa Vašich predstáv. Zabezpečíme všetko pre Vašu spokojnosť. Prípadný prenájom dekorácií...

 4. Pracovný-ServisDetail

  http://pracovny-servis.sk/
  Naša personálna agentúra pre uchádzačov sa sústreďuje s hľadaním práce predovšetkým na zahraničné štáty, ako napr. : Česká republika, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Holandsko, Veľká Británia, Nórsko, Belgicko, Írsko a Taliansko, ale i na Slovenskú republiku. Našich uchádzačov umiestňujeme najmä v oblastiach priemyselnej výroby, logistiky, potravinárstva, poľnohospodárstva, hotelierstva-gastronómie, opatrovateľstva-zdravotníctva, stavebníctva a technického vývoja.

 5. Personálna agentúra TRIGON Consulting s.r.o.Detail

  http://www.trigon-consulting.sk
  Personálna agentúra, personálne poradenstvo, vyhľadávanie a výber vhodných pracovníkov a špecialistov. Sústreďte sa na svoj biznis a nechajte výber kľúčových ľudí profesionálom. Vieme nájsť a identifikovať tých najlepších.Sme tím skúsených profesionálov v odvetví. Už viac ako 10 rokov naši poprední konzultanti pomáhajú firmám získavať do svojich tímov tých najlepších ľudí.Naše skúsenosti sú ako na lokálnej tak aj medzinárodnej úrovni ako v oblasti recruitmentu a executive search tak aj business developmentu. Toto vytvára silnú synergiu, z ktorej naši klienti profitujú.

 6. svadobná agentúra LuSiDetail

  http://agenturalusi.sk
  kompletná organizácia svadieb a spoločenských podujatí, svadobná koordinátorka, príprava svadobnej webstránky, jedinečný svadobný diár/svadobný plánovač, organizovanie firemných akcií

 7. Agentúra TOP - preklady a tlmočenie - úradné prekladyDetail

  http://www.agenturatop.sk
  Potrebujete preklady alebo tlmočenie? Úradné preklady? Prekladáme vo viac ako 40 jazykoch, zabezpečujeme preklady aj v neštandardných jazykoch. Úradné a súdne preklady, overené preklady, výpisy z registra trestov, potvrdenia o trvalom pobyte, dokumenty zo spoločenského života, dokumenty z právnej oblasti, rozsudky, spoločenské zmluvy, kontrakty a dohody, odborné publikácie, návody na obsluhu, osvedčenia o štátnej skúške, vysvedčenia, študijné programy a výsledky, potvrdenia o návšteve školy, rodné a sobášne listy, certifikáty, úradné dokumenty, uznesenia a rozhodnutia.

 8. DobrDetail

  http://www.dobraopatrovatelka.sk
  Dobr

 9. EuProgres s.r.o.Detail

  http://www.euprogres.sk
  EuProgres je personálna spoločnosť zameraná na poskytovanie personálnych služieb, ale aj na sprostredkovanie zamestnania v oblastiach: * opatrovateľskej starostlivosti o seniorov v zahraničí, * skladov a výroby v krajinách Nemecko, Rakúsko a Švajčiarsko. Nepožadujeme žiadne registračné a sprostredkovateľské poplatky. Poskytujeme starostlivosť o klienta počas celej doby spolupráce . Ku každému klientovi máme individuálny prístup a naše dlhoročné skúsenosti garantujú 100 %ne kvalitné služby. Naše služby nekončia pri Vašom umiestnení, ale trvajú počas celého Vášho pobytu. Naši pracovníci sú k dispozícii po celý čas Vášho pracovného pobytu a v akejkoľvek situácii sa na nás môžete obrátiť. Zaistenie pracovného miesta priamo z domova * Na vybavenie pracovného umiestnenia nemusíte vycestovať zo svojho domova a míňať čas a peniaze cestovaním! * Kompletný proces od prihlásenia sa až po vycestovanie môžete vybaviť on-line priamo zo svojho domova. * Budeme s Vami v telefonickom a emailovom kontakte a budeme Vás usmerňovať krok za krokom od registrácie až po vycestovanie .. Kontaktujte nás a presvedčte sa o našich kvalitách ! Tel: 0918 328 837, Email: info@euprogres.sk www.Euprogres.sk Väčšina pracovných miest je pre ženy a je aktuálna približne 2-5 pracovných dní. Pokiaľ je ponuka vhodná aj pre pánov, je to uvedené v texte! Výšku platu a uvedené podmienky neurčuje agentúra, ale zahraničná rodina! V PRÍPADE VÁŠHO ZÁUJMU O JEDNOTLIVÉ PRACOVNÉ POZÍCIE PROSÍME NEPÍŠTE KOMENTY NA FACEBOOK, ALE KONTAKTUJTE PRIAMO KANCELÁRIU TELEFONICKY!!! UPOZORNENIE! Aby sme Vás mohli umiestniť, musíme mať od Vás registráciu: * Vyplnenú prihlášku Bewerbungsformular, ktorý si vyžiadajte na register@euprogres.sk alebo kliknite na nižšie uvedený odkaz! Ak nie ste registrovaná a prejavíte záujem – vyplňte dotazník Bewerbungsformular - nájdete aj OnLine na: http://goo.gl/forms/979U7ujqjz (kliknite nižšie) Budeme Vás IHNEĎ (do 24 hodín) kontaktovať, oboznámime obšírnejšie s pracovnou pozíciou, v prípade obsadenosti ponúkneme Vám iné pracovné miesta! ! !

 10. JK Management, s.r.o.Detail

  http://www.jkmanagement.eu
  Pracovná agentúra JK Management, s.r.o. navrhuje optimálne riešenia a poskytuje komplexné služby v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov. Cieľom našej pracovnej agentúry je budovať dlhodobé profesionálne vzťahy s klientmi i zamestnancami. Dôraz kladieme na plnenie Vašich požiadaviek a prekonávanie Vašich očakávaní. Špecializujeme sa najmä na: • Automobilový priemysel • Výroba, priemysel a technológie • Logistika • Stavebný priemysel • IT a telekomunikácie • Financie a administratíva • Bankovníctvo • Obchod a marketing

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 21