katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Agentúry

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. OpatrovateľkyDetail

  http://www.sunset24.eu
  Ponuka dlhodobej práce pre opatrovateľky a opatrovateľov do Nemecka bez poplatkov za sprostredkovanie. Veľký výber pracovných pozícií, rýchle zabezpečenie práce profesionálny servis pre spokojnosť našich opatrovateliek.

 2. Dukafi reklama, s. r. o.Detail

  http://www.dukafireklama.sk/
  Reklamná agentúra DUKAFI ponúka komplexné služby pre klientov, ako je grafika, dizajn a samostatná výroba: Loga Vizitiek Banneru / PVC banneru 3D reklamy Letákov PVC kariet Pečiatok Potlače na textil Polepov auta Reklamných tabúľ Reklamných predmetov Nálepiek Piktogramov, tabuliek a značiek a iných Náš kreatívny tím zabezpečuje full-servisové služby reklamy vrátane konzultácie s klientom, realizácie projektu a jeho umiestnenia na klientom zvolené miesto za bezkonkurenčné ceny.

 3. Preklady a tlmočenie - anglický jazykDetail

  http://www.prekladytlmocenie.sk/
  Ponúkame Vám preklady odborných i všeobecných textov v oboch smeroch v anglickom a slovenskom jazyku. Rovnako prekladáme filmy alebo audiozáznamy. Tiež Vám ponúkame simultánne i konzekutívne tlmočenie z a do anglického jazyka. Pri našej práci sa pridržiavame hesiel: kvalita, rýchlosť, výhodné ceny. Ak potrebujete súrne niečo preložiť a nevyhodiť za dobrý preklad celý "majetok", ste na správnom mieste. Prekladáme: návody (od produktov, technické, medicínske, úradné, atď.) kancelárske dokumenty (zmluvy, predpisy, prezentácie, letáky, prezentácie, atď.) korešpondenciu (formálnu, neformálnu) literatúru (propagačnú, náučnú, beletriu) články (žurnalistické, vedecké, populárne) webové stránky akademické práce (bakalárske, diplomové, abstrakty - korektúra gramatiky a štylistiky) a iné Tlmočíme v oboch smeroch v anglickom a slovenskom jazyku, a to nasledovné udalosti: pracovné stretnutia zahraničné návštevy zahraničné cesty online komunikáciu

 4. Presto Services Slovakia s.r.o.Detail

  http://www.presto-preklady.sk
  Naša prekladateľská agentúra pre Vás zabezpečuje preklady rôznych druhov, simultánne a konzekutívne tlmočenie, korektúry textov a to všetko v expresných termínoch do niekoľkých dní.

 5. Agentúra SICADetail

  http://www.agenturasica.sk
  17 ročná skúsenosť poskytovania služieb v oblasti hľadania pracovných ponúk v zahraničí. V spolupráci s našimi partnermi zabezpečujeme množstvo pracovných pozícií pre kvalifikované i nekvalifikované pracovné sily v nasledujúcich odvetviach: výroba a priemysel, sklady, zdravotníctvo, logistika, cestovný ruch.

 6. Eventová agentúra WACDetail

  http://wac.sk
  Organizujeme podujatia, ktoré prekonajú vaše očakávania. Catering - atrakcie - dekorácie - hostesky - moderované šou - detské programy - špičková zvuková i svetelná technika.

 7. ASOUND - ozvučenieDetail

  http://www.asound.sk
  Ozvučenie Kongresová technika Tlmočnícka technika Požiarny rozhlas Dataprojektory a premietacie plátna Plazmové a LCD obrazovky Videotechnika a videoslužby Počítače a notebooky Hlasovacie zariadenie Technici a hostesky Naša spoločnosť sa zaoberá kompletným technickým zabezpečením Vašich akcií. Vyberte si z našej ponuky služieb a nechajte všetky starosti s prípravou na nás. Po dohode prídeme na obhliadku priestorov a navrhneme Vám najefektívnejšie riešenie.

 8. Engineering Personal - Ideálna práca v zahraničíDetail

  http://www.engineeringpersonal.sk
  ENGINEERING PERSONAL je personálna agentúra pôsobiaca v krajinách Európskej únie, predovšetkým v Rakúsku, Nemecku a Švajčiarsku. Špecializujeme sa najmä na sprostredkovanie práce a personálny leasing na nižších a stredných postoch v rámci EU, hlavne v stavebnom, strojárenskom a elektrotechnickom sektore a taktiež v gastronómii, cestovnom ruchu, zdravotníctve a iných službách ako opatrovateľská starostlivosť a domáce práce.

 9. Verejné obstarávanie a elektronické aukcieDetail

  http://www.vosk.sk/
  Pomôžeme vám zorganizovať úspešné verejné obstarávanie alebo elektronické aukcie, ktoré vám pomôžu znížiť náklady a ušetriť peniaze. Naši pracovníci sú „OSO“ - odborne spôsobilé osoby (zapísané v zozname OSO podľa § 126 ods. 4 písm. c) zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní v znení neskorších predpisov). Máme bohaté skúsenosti s prípravou obstarávaní ako aj účasťou v obstarávacích konaniach.

 10. vigen s.r.o.Detail

  http://www.vigen.sk
  Spoločnosť Vigen Services ponúka nielen bohaté skúsenosti, ale hlavne najširšiu škálu kvalitných a skúsených pracovníkov. Okamžité proporčné pokrytie v rámci celého Slovenska zaisťuje jedinečný obchodný tím stálych a lokálnych Area Managerov. Radi zúročíme naše skúsenosti a kontakty na obchodníkov pri príchode nových firiem, zavádzaní nových produktov a služieb na trh. Rovnako dokážeme flexibilne reagovať na požiadavky klienta a ponúknuť svoje know-how ako sa úspešne etablovať na slovenskom trhu. Poskytujeme ideálnu možnosť dočasne a hlavne plnohodnotne nahradiť Vášho obchodného zástupcu.

odkazy 11 - 20 z 21