katalogfiriem.eu » Cestovanie a krajiny » Ubytovanie a reštaurácie

Pridať stránku / firmu

Ubytovanie a reštaurácie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Apartmán SlavkovDetail

  https://www.apartmanslavkov.sk/
  Ubytovanie v apartmánoch o výmere 50m2 iba pár minút od Tatier. Všetky majú kuchyňu, WC, kúpeľňu, TV a práčku. V rezorte máte možnosť zaplávať si v bazéne, alebo si zahrať minigolf....

 2. Fatrapark 2Detail

  https://fatrapark2.net/
  V krásnom prostredí Liptova, máme k dispozícii apartmány pre 8, alebo 4 osoby. Sú plne vybavené, s kuchyňou, WC, kúpeľňou, TV a Wi-FI. V dome máme aj reštauráciu, kde si môžete objednať večere.

 3. Ubytovanie Svit - PodskalkaDetail

  https://www.ubytovaniesvit.sk
  Ubytovanie privát Svit. Ponúkame ubytovanie v súkromí pod Vysokými Tatrami vo Svite okr. Poprad. Ubytovanie Svit Podskalka. Privát s kapacitou 18 lôžok. Ubytovanie na priváte v rodinnom dome so samostatným vchodom a domácim fitnessom.

 4. Hotel MlynkyDetail

  http://http://www.hotelmlynky.sk
  Hotel Mlynky je situovaný v prostredí v malebnej obci Mlynky, ktorá sa nachádza v scenérii Národného parku Slovenský raj. Je ideálnym miestom na prechádzky, oddych, turistiku a zimné športy.

 5. Ubytovňa HollstavDetail

  http://ubytovna.hollstav.eu
  Lacné ubytovanie Kysucké Nové Mesto. Najlacnejšie ubytovanie pre robotníkov a turistov v Kysuckom Novom Meste len za 5 € bez DPH / noc. Čisté izby so sprchou a kuchynkou. 9 izieb s kapacitou 31 osôb. Robotnícka ubytovňa na Kysuciach – lacné ubytovanie, internet, parkovisko.

 6. Penzion Ubytování České BudějoviceDetail

  http://www.ceske-budejovice-ubytovani.cz
  Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou. Penzion České Budějovice ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování penzion České Budějovice Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních automobilů na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Levné ubytování penzion České Budějovice je nekuřácký objekt, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. Ubytování České Budějovice penzion je vhodný nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Jižních Čechách. Penzion Levné ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Penzion ubytování České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Největší zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby. Na Českobudějovické výstaviště přijedete z ubytování během cca pěti minut jízdy automobilem. Zájemcům o levné ubytování v Českých Budějovicích, v těchto termínech, penziony doporučují, zajistit si rezervaci pobytu s větším časovým předstihem. ubytování, České, Budějovice, v, Českých, Budějovicích, levné, levný, sleva, levně, se, slevou, penzion, penziony, hotel, hotely, pobyt, a, snídaní, večeří, s, Wi-Fi, internetem, parkovištěm, seniory, rodinnou, dovolenou, pracovní, cesty, ať, parkováním, parkování, parkoviště, soukromí, restaurací, garáží, psem, psy, pension, pensiony, okolí, u, centra, výstaviště, v, penzionu, hotelu, pro, motocyklisty, motorkáře, cyklisty, kolaře, garáži, internet, motocykly, motorky, kola, na, parkovišti, stravou, večeře, snídaně, Budějovic, Českobudějovicko, pivovar, Budějovický, Budvar, Robert, Bosch, Jižní, Čechy, Jižních Čechách

 7. Top Penzión Marína***Detail

  http://www.penzionmarina.sk
  Top Penzión Marína*** je komfortný mestský penzión hotelového typu priamo na námestí P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. Izby sú moderne a účelovo zariadené vhodné najme pre obchodných cestujúcich aj náročných zákazníkov. Penzión má kapacitu osem dvojlôžkových izieb s prístelkou a jeden rodinný apartmán pre päť osôb. Každá izba má vlastné luxusné sociálne zariadenie so sprchou. Reštaurácia sa nachádza priamo v budove penziónu a má kapacitu 45 miest, v lete s terasou s kapacitou 50 miest.

 8. Ubytovanie na PálaveDetail

  http://www.ubytovanipalava.com
  Ponúkame Vám ubytovanie s bazénom a priestrannou záhradou v pokojnej vinárskej obci Dolní Dunajovice. Obec leží na úpätí chránenej krajinnej oblasti Pálava.

 9. Hotels Slovakia – ubytovanie na SlovenskuDetail

  http://hotels-slovakia.sk
  Rezervácia ubytovania online na Slovensku, hotely, penzióny, apartmány. Rezervuj si pohodlne cez Booking.com , alebo priamo v hotely. Nájdite si svoj obľúbený hotel, penzión, apartmán a prežite relax a rodinnú pohodu na Slovensku.

 10. Wili Holding a.s.Detail

  http://wiliholding.sk
  Medzi hlavné podnikateľské aktivity tejto firmy patrí prenájom a predaj vlastných nehnuteľností. Wili Holding má 20 rokov skúseností s riadením hotelov, reštaurácií a práce v cestovnom ruchu.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 9, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 85