katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Likvidácia odpadu a čistenie

Pridať stránku / firmu

Likvidácia odpadu a čistenie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. real-implement.euDetail

  http://real-implement.eu/
  Nemáte plíseň pod tapetami? možná vás to překvapí. řešení na odstranění a prevenci. Babička se s plísní na zdi rozloučila díky profesionálům z „ odstraňování, sanace plísně praha“.

 2. LP SERVIS – kompletné upratovanie firiem, kancelárií a domácnostíDetail

  http://www.upratovanielp.sk
  Upratujeme, čistíme, kancelárie, administratívne budovy, prevádzkové priestory, sklady, rodinné domy a byty v Banskej Bystrici.

 3. MAKAČIDetail

  http://www.makaci.org
  Profesionálne upratovacie služby s tepovaním. Detailné čistenie automobilov. Dezinfekcia interiérov ozónom. Záhradnícke práce. Údržba obytných domov. Zimná údržba objektov.

 4. Norva.skDetail

  http://norva.sk
  Komplexné upratovacie a čistiace služby pre priemysel, administratívu, verejnú správu, hotelierstvo, nákupné centrá, bytové komplexy, kosenie trávnikov, strihanie živých plotov

 5. Sběrné suroviny UH, s.r.o. - organizační složkaDetail

  http://www.vykupzeleza.sk
  Spoločnosť podniká v oblasti nakladania s odpadmi. Zaoberá sa hlavne výkupom,zvozom a odberom využiteľných odpadov,ktoré dotrieďuje,prípadne lisuje a následne predáva na materiálové využitie. Vykonáva ekologickú likvidáciu nebezpečných odpadov.

 6. Verve Tepovanie BratislavaDetail

  http://www.profitepovanie.sk/tepovanie-bratislava/
  Projekt profitepovanie ponúka tepovacie a upratovacie služby pre firmy a domácnosti v Bratislave, Viedni a okolí. Vďaka unikátnym technológiám sme jednotka na trhu už 8 rokov.

 7. Deratizace BrnoDetail

  http://www.deratizace-milicka.cz
  Provádíme deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v kancelářských objektech, výrobních komplexech, restauracích a stravovacích zařízeních, ve skladech, prodejnách a výrobnách potravin, v obytných domech, ve sklepích i na půdách, v nemocnicích a v kanalizačních sítích. Hubíme hlodavce, hmyz, vosy, krtky, chráníme Váš majetek proti ptactvu pomocí síťových systémů, likvidujeme plísně, viry i bakterie. Provádíme také úklidové a vyklízecí práce včetně odstraňování holubího trusu ze sklepů a půd, čistíme okapové žlaby, vyklízíme suterény. K naší práci používáme pouze zahraniční účinné prostředky, které jsou schválené hlavním hygienikem ČR a jsou určené pro náš trh. Poskytujeme i množstevní slevy.

 8. 3D čistenie, odpady a recyklácia s.r.o.Detail

  http://www.3dcistenie.sk
  Dlhodobo poskytujeme čistenie, upratovanie, tepovanie sedačiek, tepovanie kobercov a tepovanie auta. Ďalej ponúkame predaj čistiacich prostriedkov, špeciálnej čistiacej chémie pre autoumyvárne, hygienického a priemyselného papiera, osviežovačov vzduchu a mazacích sprejov.

 9. Marlus Group s.r.o.Detail

  http://www.biohit.sk
  E-Shop zameraný na predaj vodárenského príslušenstva a pomôcok,filtrov,drvičov,zmäkčovačov, sušičov rúk a závlah do záhrady.Na našej stránke nájdete aj predaj zelených potravín a výrobky z Aloe Vera.

 10. Upratovací servis a tepovanie VYCISTIMEDetail

  http://www.vycistime.sk
  - pravidelné upratovanie - jednorázové upratovanie - tepovanie : sedacie súpravy, matrace, koberce - strojové čistenie podlahy - čistenie po rekonštrukcii - upratovací servis - zimná údržba, - požičovňa strojov (priemyselný vysávač 15€/deň, tepovač 15/deň)

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 24