katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Preprava

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Lacné Montované DrevodomyDetail

  http://www.woodenhouse.sk
  Naše domy znamenajú predovšetkým úsporné a zdravé bývanie bez teplotných výkyvov a bez zaťažovania škodlivinami. Cieľavedomým výberom obnoviteľných materiálov a šetrných stavebných komponentov nepriamo redukujeme negatívnu environmentálnu záťaž spojenú s výstavbou objektu jeho údržbou alebo renováciou.Naše domy znamenajú predovšetkým úsporné a zdravé bývanie bez teplotných výkyvov a bez zaťažovania škodlivinami. Cieľavedomým výberom obnoviteľných materiálov a šetrných stavebných komponentov nepriamo redukujeme negatívnu environmentálnu záťaž spojenú s výstavbou objektu jeho údržbou alebo renováciou.

 2. Alfa Taxi PrešovDetail

  http://www.alfataxipo.sk
  Sústreďujeme sa na prepravu osôb najmä v Prešove a jeho okolí. Sme však pripravení aj na cestu na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike, či v zahraničí. Zároveň poskytujeme možnosť dovozu potravín a drobných predmetov priamo do domu, odvoz Vášho vozidla domov (Drinkservis) a kuriérske služby.

 3. RALASPOL s.r.o.Detail

  http://stahovanie-zvolen.webnode.sk
  Presťahujeme Vám čokoľvek a kamkoľvek si želáte, taktiež ponúkame prepravu tovaru z obchodných domov a podobne. U nás nemáte žiadne skryté poplatky, sme lacnejsí ako konkurencia. Sme tu pre Vás, vždy pripravení, sme vaše najlacnejšie sťahovanie.

 4. DHL Parcel Slovensko spol. s r.o.Detail

  http://www.dhlparcel.sk
  DHL Parcel je dodávateľom prepravných služieb v oblasti B2C a B2B, ktorý poskytuje vnútroštátnu, ako aj medzinárodnú prepravu balíkov. Odborné znalosti spoločnosti vychádzajú z dlhoročných skúseností v oblasti e-commerce, ktoré sú zárukou spoľahlivého a pohodlného online nakupovania.

 5. Raben Logistics Czech s.r.o.Detail

  http://ceskarepublika.raben-group.com/
  Raben Group nabízí komplexní logistické služby (i pro čerstvé potraviny), vnitrostátní a mezinárodní distribuci, námořní, leteckou a kombinovanou dopravu, ale zároveň i služby pro on-line obchody. Skupina má pobočky v 10 evropských zemích, zaměstnává 7 500 lidí a má přibližně 1 000 000 m2 skladovacích prostor. Více informací naleznete na www.raben-group.com.

 6. Nočný kuriér.sk - expresná kuriérska a donášková službaDetail

  http://www.nocnykurier.sk
  Sme kuriérska služba, ktorá ponúka expresné služby šité každému zákazníkovi na mieru a to s dobou doručenia už od pár minút v Bratislave až do pár hodín v SR a zahraničí.Nočný kuriér je dodacia služba s novým prístupom. Nieje to len nočný rozvoz zásielok a tovaru. Je to poskytnutie priateľskej pomoci za priateľskú cenu.Doručíme dôležité dokumenty, darčeky, kytice a tovar rôzneho druhu pri maximálnej diskrétnosti.

 7. KRISTECO LOGISTIC, s.r.o.Detail

  http://kristecogroup.com/sk
  Služby: Multimodálna doprava Kamiónová doprava v Európe Nadrozmerný náklad Colné odbavenie Certifikácia Služby v sfére dopravnej logistiky: dopravno-špeditérské služby, práca s nadrozmernými nákladmi, medzinárodná multimodálna doprava, kamiónová doprava na území Európy a SNŠ. Komplex služieb v oblasti colného odbavenia: príprava dokladov pre colné odbavenie, deklarácia nákladov, získanie povolení, licencii, certifikátov štátnych orgánov.

 8. Grand Import, s.r.o.Detail

  http://www.grandimport.sk
  Zaoberáme sa prepravou tovaru do 3,5 tony. Vnútroštátna aj medzinárodná preprava za najlepšie ceny iba 0,35 eur za kilometer plus 5 € za nakladanie/vykladanie tovaru ak zákazník potrebuje.

 9. Sťahovanie 4uDetail

  http://stahovanie4u.sk
  Sťahujeme byty, kancelárie, klavíre, bremená, realizujeme autodopravu, likvidáciu a odvoz starého nábytku, medzinárodné sťahovanie, baliace služby a obalový materiál, montáž a demontáž nábytku.

 10. Menšie sťahovanieDetail

  http://www.mensiestahovanie.sk
  Sťahovanie bytov, kancelárii, sťahovanie klavírov, dovoz aj s vynáškou už od 1 ks, odvoz a likvidácia starého nábytku, vypratávanie bytov pri odpredaji

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 15