katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Reality

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Môj geodetDetail

  https://mojgeodet.sk/
  Geodetické práce, geometrický plán na oddelenie pozemku, právne vysporiadanie alebo zameranie vecného bremena, vytýčenie pozemkov stavieb a inžinierskych sietí, zameranie polohopisu výškopisu, adresný bod

 2. Reality bez realitky - Realitný JánošíkDetail

  http://www.realitnyjanosik.sk
  Predaj nehnuteľností bez realitnej kancelárie. Ušetrite na poplatkoch a predávajte nehnuteľnosti. Nájdite si dokonalé bývanie na stránkach Realitného Jánošíka.

 3. Realitné a upratovacie službyDetail

  http://www.euroreality-as.cz
  Realitné služby „ na kľuč“ profesionálne a bezkonkurenčné ceny. Zabezpečíme predaj nehnuteľnosti rýchle, bez a za najnižšie provízie na realitnom trhu. Domy, byty, pozemky po celej ČR. Kompletná ponuka služieb v oblasti realít, aj správu a upratovanie nehnuteľnosti. Ponúkame profesionálne a finančné služby, aj zaistenie hypoték, úverov na kúpené nehnuteľnosti.

 4. DREAM REAL, s.r.o.Detail

  http://www.realitnymaklerkosice.sk
  Skúsený realitný maklér v Košiciach rýchlo, jednoducho a bezpečne predá Vašu nehnuteľnosť. Tomáš Kažimír je úspešný realitný maklér pre Košice a blízke okolie. Predaju nehnuteľností sa venuje od roku 2011. Počas tejto doby predal desiatky bytov a domov. Jeho práca je jeho koníčkom aj preto každý rok zlepšuje ponúkané služby. Dnes ako jediný maklér v Košiciach má pri každej ponúkanej nehnuteľnosti uverejnený pôdorys. Pri fotení nehnuteľnosti spolupracuje s jedným z najlepších fotografov na Slovensku. Vždy ponúka najviac 9 nehnuteľností naraz. Robí to tak preto, aby sa mohol stopercentne venovať svojim klientom a predaju ich nehnuteľností. Aj vďaka tomu dokáže predávať nehnuteľnosti za vyššie ceny ako konkurencia.

 5. BUSINESS CENTRUM ZochovaDetail

  https://www.bczochova.sk
  BUSINESS CENTRUM Zochova Vám ponúka reprezentatívne kancelárske priestory v centre Bratislavy s vlastným parkovaním a dobrou dopravnou dostupnosťou. Ponúkame Vám "osobný prístup, rodinnú atmosféru a kvalitné priestory". BUSINESS CENTRUM Zochova sa nachádza v lokalite pod hradom v najlukratívnejšej časti Bratislavy Palisády. Je výborne dostupná mestskou hromadnou dopravou ako aj automobilom. Podnikateľské centrum sa skladá z dvoch samostatných budov Zochova 5 a Zochova 6/8, ktoré sú celodennne strážené a zároveň sú 24/7 monitorované elektronickým kamerovým systémom. Sú plne klimatizované,, vybavené unikátnymi externými výťahmi. BUSINESS CENTRUM Zochova Vám ponúka na prenájom: - kvalitné kancelárske priestory v centre Bratislavy s vlastným parkovaním - prenájom moderných seminárnych a rokovacích miestností - prenájom korešpondenčnej adresy - príjem, úschovu a preposielanie pošty - registračné sídlo pre Vašu spoločnosť

 6. Paeddr. Marcel Antoš - ANTrealDetail

  http://www.antreal.sk
  Sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností. Zaoberáme sa s predajom, kúpou a prenájmom nehnuteľnosti v Prešove a okolí. Cieľom je pomôcť svojim klientom nájsť takú nehnuteľnosť, ktorú budú s hrdosťou nazývať svojim domovom. Všetko vybavíme za Vás.

 7. Asid a.s. Realitný Developer a Stavebná činnosťDetail

  http://www.asid.sk
  Developerská a stavebná činnosť v realitách. Široké spektrum aktivít v Real Estate, vrátane investičnej výstavby a pozemného staviteľstva. Rekonštrukcia a stavba i väčších obytných, administratívnych i priemyselných objektov na kľúč podľa požiadaviek investora alebo záujemcu.

 8. Montované domyDetail

  http://www.montovane-domy.sk
  Montované domy od nás Vám zabezpečia spokojné bývanie v budúcnosti. Naše montované domy sú vhodným riešením pre dosiahnutie vysokého štandardu bývania.Nízke prevádzkové náklady v pasívnom montovanom dome od nás ocení každá domácnosť.

 9. Central European Research and Consulting s.r.o.Detail

  http://www.cerac.cz
  Jsme společností, která se zabývá správou bytů, domů i komerčních nemovitostí. Naše portfolio obsahuje kompletní administrativní i technické služby pro Vaši nemovitost. Připravíme plány a programy správy s maximálním ohledem na vaše požadavky. Poradíme jak s investicí samotnou, tak i se strategickým rozvojem nemovitosti, ohodnotíme rizika, poskytneme pojišťovací, finanční, investiční, hypoteční i právní poradenství. Našim klientům nabízíme mnohem více, neváhejte a obraťte se s důvěrou na nás!

 10. Reality Exkluzív LučenecDetail

  http://realityexkluziv.sk
  Spoločnosť Reality Exkluzív je realitná kancelária špecializovaná na byty, rodinné domy, chaty a kancelárske priestory v Lučenci, Leviciach, Banskej Bystrici, Brezne a ich okolí.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 12, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 113