katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Reklama a marketing

Pridať stránku / firmu

Reklama a marketing

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Marketing | Konzultácie | SEODetail

  http://kameniczki.online
  Kompletná SEO optimalizácia, získavanie kvalitných spätných odkazov, SEO analýza Vašej internetovej stránky, Google Adwords a v prípade potreby konzultácie z oblasti SEO optimalizácie, PPC reklam, Google Adwords online.

 2. MARKETINGOVÝ KONZULTANTDetail

  http://www.kameniczki.tk
  Som online marketingový poradca ktorý sa špecializuje na marketing a s ním súvisiace oblasti. Konzultácie a poradenstvo - Analýza trhu - Vytvorenie marketingovej stratégie - SEO - SEM - SMO - Optimalizácia pre sociálne siete - Remarketing - UX Zvýšenie predaja a výkonnosti - Budovanie značky.

 3. AlfaMovingDetail

  http://www.alfamoving.sk/
  Taxi reklama je v krajinách západnej Európy, USA a v mnohých ďalších kútoch sveta štandardnou súčasťou reklamných kampaní významných svetových spoločností. Využívajú ju firmy ako Sony, Canon, Heineken, McDonald's, Pepsi a iné. Taxi reklama Vám dokáže ponúknuť to, čo iné reklamy nie a tým je priamy zásah v centrách miest a v lokalitách, v ktorých je reklama inej formy zakázaná alebo ťažko realizovateľná. Taxíky chodia všade tam, kam chodia aj ľudia. A ľudia znamenajú zákazníkov – pre nás, aj pre vás. Naše vozidlá dostanú Vašu reklamu na letiská, k hotelom, reštauráciám, školám, športovým halám, do obytných štvrtí i k nákupným centrám.

 4. Martin Jurčík - MyGraphicDetail

  http://mygraphic.sk
  Spájame reklamu s marketingom a psychológiou. Tvoríme efektívnu, kvalitnú a konzistentnú reklamu. Tlač, marketing, internetové stránky a grafika. Vyrobíme pre vás vizitky, letáky, plagáty, bannery, billboardy, webové stránky, marketingové plány a ďalšie reklamné a marketingové produkty a služby. Kontaktujte nás a my vám radi poradíme ideálne riešenie pre vašu firmu.

 5. UPCup.sk - gastromarketingDetail

  http://www.upcup.sk
  Profesionálny štart a reštart Vašej kaviarne, alebo reštaurácie. Pripravíme reálny ekonomický model, vyberieme ideálny koncept prevádzky a marketing. Ak niečo nefunguje ako má, je čas nás osloviť.

 6. Reklamní agenturaDetail

  http://www.sketchreklama.cz
  Zabýváme se grafickým designem, zalamování časopisů, knih, výročních zpráv, dodávkou a potiskem reklamních předmětů, tvorbou webových stránek, flash online her, CD, DVD prezentací, polepem aut, výloh, světelných tabulí a mnoha dalších.

 7. Reklamní předmětyDetail

  http://www.sketch.cz
  Velkoobchod s reklamními předměty. Největší výběr na Slovensku, více než 52 000 druhů, 70 % do dvou dnů. Reklamní předměty víme dekorovat technologiemi tampoprint, sítotisk, transfer, rotační sítotisk, laser, výšivka a ražba. Potištěné předměty umíme dodat v expresních termínech.

 8. eVisions AdvertisingDetail

  http://www.evisions.sk
  eVisions Advertising je marketingová agentúra, ktorá poskytuje kompletné služby v oblasti internetovej reklamy. Našim klientom pomáhame zvyšovať obchodné ciele internetových stránok a e-shopov.

 9. Smart4UDetail

  www.smart4u.sk
  Produkčná agentúra Smart4u.sk Čím sa zaoberáme? Naša spoločnosť sa zaoberá grafickou tvorbou, tvorbou webových stránok, video produkciou a foto tvorbou. Spravujeme marketing spoločností a vytvoríme vám corporate identity na mieru. Aby vás vaši klienti vedeli nájsť, tak vám navrhneme SEO optimalizáciu podľa vašich predstáv. Naše služby: Tvorba profesionálnych fotografií a videí (produktové forografie, eventové fotografie, portréty, reklamné fotografie, štúdiové fotografie, online video, videoklip, making of, promotion video, tv spot.) Tvorba web stránok, kde poskytujeme služby naším klientom podľa presných požiadaviek (tvorba web stránky – firemná, informačná, portál, blog, E-Shop, grafický dizajn web stránky na mieru, administrácia web stránky, SEO optimalizácia). Corporate identity (identita spoločnosti), kde vám vieme pomôcť vytvoriť si vlastnú značku (vizitky, propagačné materiály, firemné logo, tričká, perá, zápisníky a mnoho ďalších). Marketing spoločnosti je najdôležitejšia položka v podnikaní a to práve tým, že je to spôsob ako osloviť klienta. Poskytujeme kvalitné marketingové služby ako sú: Správa a organizácia reklamných kampaní, oslovovanie zákazníka, tvorba brandu spoločnosti. Models, je databáza modeliek/modelov pre váš projekt. Vedieme databázu žien/mužov, ktorých vám vieme sprostredkovať do vášho spotu alebo fotenia poprípade na akciu ako hostessing. (V prípade záujmu o zaregistrovanie sa do programu nás navštívte na našej adrese, registračný poplatok je 10e.

 10. ProbannersDetail

  http://www.probanners.sk
  Navrhujeme a predávame on-line reklamné a propagačné predmety ako sú: REKLAMNÉ PLACHTY, ROLL UP STOJANY alebo ELEKTRONICKÉ BANNERY tej najvyššej kvality za výhodné ceny. Neviete ako sa zviditeľniť? Znásobiť predaj výrobkov alebo zvýšiť záujem o Vaše služby? Neviete akú formu reklamy zvoliť? My Vám tieto problémy vyriešime a radi pomôžeme. Náš tým grafikov je Vám plne k dispozícií na vytvorenie grafického návrhu šitého na mieru Vašim požiadavkám. Propagujte sa na úrovni a reklamou, ktorá skutočne funguje. Koho v podnikaní ľudia nepoznajú a nevidia, tak ako keby ani neexistoval. Ponúkame účinnú propagácia, ktorá predáva.

odkazy 11 - 20 z 99