katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Remeselné práce

Pridať stránku / firmu

Remeselné práce

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Zámečnictví a kovovýrobaDetail

  http://www.zamecnictvi-aconstav.cz
  Nabízíme Vám veškerý sortiment prací a služeb v oblasti kovovýroby. Jsme schopni vyrobit celé série zámečnických výrobků pro velkoodběratele, stejně tak pro maloodběratele kusovou výrobu na přání zákazníka. Vyrábíme balkóny, pojízdné i posuvné nebo samonosné brány, branky, ploty, altány, schodiště, mříže a mnoho dalších výrobků dle konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. V případě zájmu objednané výrobky i nainstalujeme. Nabízené služby poskytujeme v rámci celé Jižní Moravy.

 2. Montex Slovakia s.r.oDetail

  http://upchaty-odpad.sk/
  Upchatý odpad, neodtekajúci záchod či sprchový kút je problém, ktorý môže postihnúť každý dom, firmu, byt či prevádzku. Zavolajte nám !!! Váš problém vyriešime čo najskôr. Disponujeme rozmanitou technikou pre ktoré upchatý odpad, kanalizácia, neodtekajúci dažďový zvod nie je problém. Krtkovanie zanesených a znečistených potrubí nie je pre našich zamestnancov skúsených v obore každodenná práca! Krtkovanie, čistenie odpadu, frézovanie kanalizácie, vysokotlaké čistenie odtokov od kuchynských mastnôt. Vysokotlaké čistenia a prerezávanie koreňov

 3. sasprotech - Komplexná realizácia plochých striech pre rodinné domyDetail

  http://www.sasprotech.sk
  Komplexná realizácia striech pre rodinné domy Rekonštrukcie striech pre rodinné domy Rekonštrukcie striech bytových domov Servis a opravy strešného plášťa Rekonštrukcie terás Zateplenie strešného plášťa

 4. Sádrokartonářské práce BrnoDetail

  http://www.sadrokartonar-brno.cz
  Naše společnost sídlící v Brně disponuje zkušenými sádrokartonáři, kteří ve svém oboru vynikají velkou zručností a profesionalitou. Realizujeme veškeré sádrokartonářské práce a montáže sádrokartonu, jako jsou například stěny, příčky, podhledy, police. Provádíme ale i mnoho dalších úprav interiéru pomocí sádrokartonu. Vytváříme niky či bodovky, dokážeme ozvláštnit pomocí sádrokartonu každý interiér. Naši sádrokartonáři patří k těm nejlepším v oboru sádrokartonářství pro Brno a blízké okolí.

 5. Výrobky z kože - kožené výrobky - Rabatin JozefDetail

  http://www.kozeneveci.sk
  Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Je to ručná práca, preto každý jeden kus je originál. Výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef. Handmade výrobky.

 6. Elektroinstalace ZlínDetail

  http://www.elektropracezlin.cz
  Elektromontáže, úpravy a opravy elektroinstalací, domovní a bytové instalace, pojízdné brány. Domovní i průmyslové elektromontáže včetně dodávky elektroinstalačního materiálu. Montáž, revize a opravy elektroinstalací interiérů, rodinných domů a elektrických zařízení. Zajištění různého elektromateriálu za výhodné ceny. Instalace elektrických strojů, přístrojů, přímotopů, varných desek a poradenství.

 7. KAOL Pro s.r.o.Detail

  http://elekktrorevizie.webnode.sk/
  Revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia vrátane priestorov s nebezpečenstvom výbuchu, montáž a údržba elektroinštalácie.Výmena zásuviek a vypínačov v bytových domoch.

 8. LD KamenárstvoDetail

  www.kamenarstvodubsky.sk
  Zákazková kamenárska výroba pomníkov, jednohrobov, dvojhrobov, rekonštrukcie a sekanie písma. Rekonštrukcie, obnovy, betónovanie základov. Návrh a zameranie zdarma.

 9. ikuchyne.skDetail

  http://www.ikuchyne.sk
  Výroba kvalitných a moderných kuchýň a interiérov. V našej ponuke nájdete lacné, lesklé a kvalitné spálne, postele, vstavané skrine a pod. Čo sa týka kvality, nepoznajú iKuchyne žiadne kompromisy. To, čo je naozaj dôležité, je obsiahnuté v každom nábytku: trvácnosť kvality, remeselná zručnosť a nezameniteľný štýl.

 10. Malířské a natěračské práce OlomoucDetail

  http://www.malir-naterac-olomouc.cz
  Kvalitně a rychle vymalujeme Váš byt, kancelář nebo fasádu, provádíme malby a nátěry veškerých povrchů a podkladů, natíráme ploty, různé konstrukce, zárubně dveří, okna, atd. Specializujeme se ale i na složitější malířské techniky, jako například antickou zeminu či benátský štuk. Dokážeme zrealizovat i malby kreativního, dekorativního či netradičního charakteru. Vhodný odstín si můžete vybrat z bohatého vzorníku barev, kterým disponujeme, popřípadě Vám zvolený tón namícháme přímo na míru. Dále nabízíme tapetování klasickou i speciální tapetářskou technikou. Sami provedeme i veškeré přípravné práce, jako např. penetrace, škrabání, tmelení a broušení. Závěrečný hrubý úklid provádíme zdarma.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, 6, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 51