katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Remeselné práce

Pridať stránku / firmu

Remeselné práce

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. PK - krtkovanie, s.r.o.Detail

  https://krtkovanienonstop24.sk
  Krtkovanie a čistenie kanalizácie realizujeme pomocou mobilného zariadenia poháňaného elektromotorom. Krtkovanie je možné až do dĺžky 25 m pri priemere od 50 mm až po 150 mm, pričom je možné meniť hlavice. Krtkovaním čistíme upchaté kanalizácie a potrubia v dome alebo byte. Krtkovaním vám vieme vyčistiť (odfrézovať) napríklad upchané umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchané WC, prípadne upchané strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky.

 2. Marek DušičkaDetail

  http://nabyt.eu
  Naše stolárstvo vzniklo v roku 2001 a od samého začiatku vyrába svoje výrobky pod značkou NABYT. Dôvodom vzniku firmy bol neustále rastúci záujem zákazníkov o kvalitné dyhované dvere, kuchynské linky, vstavané skrine a naša snaha splniť predstavy zákazníkov. Je našim cieľom, aby funkčnosť a vzhľad našich výrobkov uspokojili aj tie najnáročnejšie sny o modernom bývaní. Naše produkty sú vyrobené na Slovensku, našimi rukami v našej dielni, a vyznačujú sa európskou kvalitou a jedinečným dizajnom. Ponúkame komplexné služby - presné zameranie, precíznu výrobu, vlastný dovoz a odbornú montáž.

 3. Zámečnictví a kovovýrobaDetail

  http://www.zamecnictvi-aconstav.cz
  Nabízíme Vám veškerý sortiment prací a služeb v oblasti kovovýroby. Jsme schopni vyrobit celé série zámečnických výrobků pro velkoodběratele, stejně tak pro maloodběratele kusovou výrobu na přání zákazníka. Vyrábíme balkóny, pojízdné i posuvné nebo samonosné brány, branky, ploty, altány, schodiště, mříže a mnoho dalších výrobků dle konkrétních požadavků a potřeb našich zákazníků. V případě zájmu objednané výrobky i nainstalujeme. Nabízené služby poskytujeme v rámci celé Jižní Moravy.

 4. Montex Slovakia s.r.oDetail

  http://upchaty-odpad.sk/
  Upchatý odpad, neodtekajúci záchod či sprchový kút je problém, ktorý môže postihnúť každý dom, firmu, byt či prevádzku. Zavolajte nám !!! Váš problém vyriešime čo najskôr. Disponujeme rozmanitou technikou pre ktoré upchatý odpad, kanalizácia, neodtekajúci dažďový zvod nie je problém. Krtkovanie zanesených a znečistených potrubí nie je pre našich zamestnancov skúsených v obore každodenná práca! Krtkovanie, čistenie odpadu, frézovanie kanalizácie, vysokotlaké čistenie odtokov od kuchynských mastnôt. Vysokotlaké čistenia a prerezávanie koreňov

 5. sasprotech - Komplexná realizácia plochých striech pre rodinné domyDetail

  http://www.sasprotech.sk
  Komplexná realizácia striech pre rodinné domy Rekonštrukcie striech pre rodinné domy Rekonštrukcie striech bytových domov Servis a opravy strešného plášťa Rekonštrukcie terás Zateplenie strešného plášťa

 6. Sádrokartonářské práce BrnoDetail

  http://www.sadrokartonar-brno.cz
  Naše společnost sídlící v Brně disponuje zkušenými sádrokartonáři, kteří ve svém oboru vynikají velkou zručností a profesionalitou. Realizujeme veškeré sádrokartonářské práce a montáže sádrokartonu, jako jsou například stěny, příčky, podhledy, police. Provádíme ale i mnoho dalších úprav interiéru pomocí sádrokartonu. Vytváříme niky či bodovky, dokážeme ozvláštnit pomocí sádrokartonu každý interiér. Naši sádrokartonáři patří k těm nejlepším v oboru sádrokartonářství pro Brno a blízké okolí.

 7. Výrobky z kože - kožené výrobky - Rabatin JozefDetail

  http://www.kozeneveci.sk
  Ponúkam kvalitné, ručne vyrábané výrobky z pravej kože. Robím prevažne zákazkovú výrobu na mieru a podľa požiadaviek zákazníka. Všetky brašnárske a remenárske výrobky sú z pravej kože. Je to ručná práca, preto každý jeden kus je originál. Výroba kožených doplnkov - Rabatin Jozef. Handmade výrobky.

 8. Elektroinstalace ZlínDetail

  http://www.elektropracezlin.cz
  Elektromontáže, úpravy a opravy elektroinstalací, domovní a bytové instalace, pojízdné brány. Domovní i průmyslové elektromontáže včetně dodávky elektroinstalačního materiálu. Montáž, revize a opravy elektroinstalací interiérů, rodinných domů a elektrických zařízení. Zajištění různého elektromateriálu za výhodné ceny. Instalace elektrických strojů, přístrojů, přímotopů, varných desek a poradenství.

 9. KAOL Pro s.r.o.Detail

  http://elekktrorevizie.webnode.sk/
  Revízie elektrických zariadení bez obmedzenia napätia vrátane priestorov s nebezpečenstvom výbuchu, montáž a údržba elektroinštalácie.Výmena zásuviek a vypínačov v bytových domoch.

 10. LD KamenárstvoDetail

  www.kamenarstvodubsky.sk
  Zákazková kamenárska výroba pomníkov, jednohrobov, dvojhrobov, rekonštrukcie a sekanie písma. Rekonštrukcie, obnovy, betónovanie základov. Návrh a zameranie zdarma.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, 6, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 53