katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. UnitaoDetail

  http://unitao.eu/
  Hĺbková dezinfekcia, čistenie kobercov a sedačiek Bratislava. Dôkladné čistenie kobercov, ktoré sami nezvládnete. Koberec nie je maliarske plátno, ale to deti nevedia. Čistenie kobercov Bratislava.

 2. Interierový designDetail

  http://toponline.eu/
  Hloubkové strojní čištění koberců brno.Domáci mazlíčkovia vás o čistotu domova pripraviť nemusia. Mytí a čištění oken ve výškách. výškové práce brno. Lajdáčtí stavaři koberec zašpinili, ale odborníci vyčistili. Čištění koberců praha. Plísním je dobré předcházet, prevence se vyplatí.

 3. ANIMAL SERVICES, s.r.o.Detail

  http://m.facebook.com/paznechtar/?ref=bookmarks
  Ponúkame Vám profesionálne ošetrovanie paznechtov všetkých plemien hovädzieho dobytka. Služby ponúkame vrámci celého Slovenska. Ošetrovanie vredov, dermatitíd, aplikácia bandáží, podkovičiek.

 4. CleanSMART s.r.o.Detail

  http://www.cleansmart.sk
  Komplexné upratovacie a čistiace služby - čistota bez obmedzení, upratovanie, tepovanie, umývanie okien, postavebné upratovanie, kosenie trávnatých porastov....

 5. YellowFish - Špecialista na feederDetail

  http://www.yellowfish.sk
  Ponúkame Vám kvalitné produkty, našu ponuku neustále rozširujeme a hlavným cieľom je Váš výhodný nákup kvalitného tovaru za skvelé ceny, seriózny prístup, odbornosť a rýchly servis.

 6. Zabíjanie ploštíc - spoľahlivo vás zbavíme ploštícDetail

  www.zabijanieplostic.sk
  Špecialisti na likvidáciu ploštíc po celom Slovensku. Spoľahlivo a diskrétne Vám pomôžeme do 24 hod. Zavolajte a vyriešime Vaše problémy s plošticami. Pri samotnom zásahu používame trojkombináciu profesionálnych prípravkov, metód a techniky, ktorá sa nám v praxi osvedčila a veľmi dobre pôsobí na ploštice ktoré sú inak veľmi odolné na veľké množstvo používaných prostriedkov.

 7. SEVAZ -predaj a servis obchodných a priemyselných váhDetail

  http://vahy-sevaz.com
  V našom internetovom obchode ponúkame obchodné, počítacie, plošinové, žeriavové, zlatnícke a cestné mostové váhy, paletové vozíky s váhou pre obchodné a kontrolné váženie. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na všetky váhy vrátane starších mechanických. Vyvíjame a vyrábame mostové automobilové váhy.

 8. SERVIS A OPRAVY VÁHDetail

  http://www.sevazvahy.sk
  SERVIS A OPRAVY VŠETKÝCH DRUHOV VÁH A VÁŽIACICH ZARIADENÍ - Bytča - Žilina - Považská Bystrica - Púchov - Dubnica nad Váhom - Trenčín - Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava - Senec - Bratislava - Dunajská Streda - Sereď - Šaľa - Galanta - Nitra - Nové Zámky - Komárno - Zlaté Moravce - Prievidza - Handlová - Banská Bystrica - Zvolen - Donovaly - Martin - Liptovský Mikuláš - Turčianske Teplice - Dolný Kubín - Trstená - Námestovo - Čadca - Kysucké Nové Mesto

 9. Internetový magazín, archívy, Hlavná téma - Rešerš.skDetail

  https://www.resers.sk/
  Internetový magazín Rešerš sa zaoberá umiestnením relevantných PR článkov na svojich stránkach. Články môžete umiestniť tematicky z oblasti bývania, životného štýlu.

 10. Interier design čistenie okien, fasádDetail

  http://super-on-line.eu/
  Odstránenie polepov, fólií. Umývanie, čistenie okien, fasád. Výškové práce Bratislava. Umývanie okien v Bratislave, poznáme spoľahlivú upratovaciu firmu. „Výškové práce Bratislava“.

odkazy 11 - 20 z 287