katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. YellowFish - Špecialista na feederDetail

  http://www.yellowfish.sk
  Ponúkame Vám kvalitné produkty, našu ponuku neustále rozširujeme a hlavným cieľom je Váš výhodný nákup kvalitného tovaru za skvelé ceny, seriózny prístup, odbornosť a rýchly servis.

 2. Zabíjanie ploštíc - spoľahlivo vás zbavíme ploštícDetail

  www.zabijanieplostic.sk
  Špecialisti na likvidáciu ploštíc po celom Slovensku. Spoľahlivo a diskrétne Vám pomôžeme do 24 hod. Zavolajte a vyriešime Vaše problémy s plošticami. Pri samotnom zásahu používame trojkombináciu profesionálnych prípravkov, metód a techniky, ktorá sa nám v praxi osvedčila a veľmi dobre pôsobí na ploštice ktoré sú inak veľmi odolné na veľké množstvo používaných prostriedkov.

 3. SEVAZ -predaj a servis obchodných a priemyselných váhDetail

  http://vahy-sevaz.com
  V našom internetovom obchode ponúkame obchodné, počítacie, plošinové, žeriavové, zlatnícke a cestné mostové váhy, paletové vozíky s váhou pre obchodné a kontrolné váženie. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis na všetky váhy vrátane starších mechanických. Vyvíjame a vyrábame mostové automobilové váhy.

 4. SERVIS A OPRAVY VÁHDetail

  http://www.sevazvahy.sk
  SERVIS A OPRAVY VŠETKÝCH DRUHOV VÁH A VÁŽIACICH ZARIADENÍ - Bytča - Žilina - Považská Bystrica - Púchov - Dubnica nad Váhom - Trenčín - Nové Mesto nad Váhom - Piešťany - Trnava - Senec - Bratislava - Dunajská Streda - Sereď - Šaľa - Galanta - Nitra - Nové Zámky - Komárno - Zlaté Moravce - Prievidza - Handlová - Banská Bystrica - Zvolen - Donovaly - Martin - Liptovský Mikuláš - Turčianske Teplice - Dolný Kubín - Trstená - Námestovo - Čadca - Kysucké Nové Mesto

 5. Internetový magazín, archívy, Hlavná téma - Rešerš.skDetail

  https://www.resers.sk/
  Internetový magazín Rešerš sa zaoberá umiestnením relevantných PR článkov na svojich stránkach. Články môžete umiestniť tematicky z oblasti bývania, životného štýlu.

 6. Interier design čistenie okien, fasádDetail

  http://super-on-line.eu/
  Odstránenie polepov, fólií. Umývanie, čistenie okien, fasád. Výškové práce Bratislava. Umývanie okien v Bratislave, poznáme spoľahlivú upratovaciu firmu. „Výškové práce Bratislava“.

 7. Tepovanie PEJA TrenčínDetail

  http://www.tepovaniepeja.sk/
  Tepovanie PEJA Trenčín - ponúkame služby v oblasti čistenia, dezinfekcie, tepovania a upratovania v Trenčíne a okolí. Naša profesionalita a ľudskosť v podnikaní pramení z dlhoročných skúseností ponúkania služieb v oblasti čistenia, tepovania a upratovania. Sme tu pre Vás už od roku 2009, kedy sme začínali so svojimi službami pod hlavičkou spoločnosti WASHCAR s.r.o. Aj vďaka tejto dobe a spomínaným skúsenostiam, sme schopní garantovať 100% -nú spokojnosť s našimi službami a ručiť za plnú ústretovosť voči našim zákazníkom. Momentálne zastrešujeme viacero aktivít a projektov pod novým názvom spoločnosti - Cleaning & Health Services s.r.o. Tepujeme, čistíme výhradne s profesionálnymi strojmi svetoznámej značky KARCHER, RUPES a kvalitnou čistiacou chémiou talianskej a nemeckej výroby.

 8. Čištění a úklidDetail

  http://ideal-on-line.eu/
  Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime. Skvelá upratovacia firma, TOP vo svojej brandži. Umývanie okien Bratislava. Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime. Umývanie okien a výkladov.

 9. Interier designDetail

  http://symbolsline.eu/
  Flexibilní a důkladná firma na strojové čištění koberců v Praze. Vyčištění koberce jako dárek? Určitě obdarovaného potěší.LSG protiplísňový nátěr od „Odstraňování plísní Praha „ funguje spolehlivě. Zateplení domu neznamená automaticky konec plísně.

 10. Roman Šouc - Extra Clean House - ECHDetail

  http://www.ech.sk
  Extra Clean House (ECH) je profesionálna upratovacia firma so sídlom vo Zvolene, pôsobiaca prevažne v Banskobystrickom kraji. Ponúkame komplexné upratovacie služby – čistenie exteriérov a interiérov, tepovanie sedacích súprav a kobercov… Zabezpečíme poriadok a čistotu v obytných alebo rodinných domoch, kanceláriach, firemných prevádzkach, v priemyselných budovách. EXTERIÉR Čistenie fasád od machov, rias a graffiti, antigraffitové a protiplesňové nátery Čistenie kamenných podláh a terás Čistenie hrobov a pomníkov INTERIÉR Pravidelné upratovanie spoločných nebytových priestorov – služby pre bytové spoločenstvá Čistenie výťahov a výťahových šácht Čistenie pivničných priestorov Odstraňovanie plesní zo stien a stropov, dezinfekcia miestností od spórov plesní a baktérií Pravidelné a jednorázové upratovanie domácností Umývanie okien Čistiace práce s technickým vysávačom značky NILFISK Hĺbkové tepovanie sedacích súprav, kobercov, matracov, prípadne autointeriérov Dezinfekcia ozónom pre domy, byty, firmy, škôlky a školy

odkazy 11 - 20 z 284