katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Implicit-System.euDetail

  http://implicit-system.eu
  Firma, která vás překvapí – „Strojové čištění koberců, sedaček Praha – vyčistí koberce jako nikdo jiný. Jak zatočit s plísněmi? Odstraňování, sanace, likvidace a prevence v Praze.

 2. Výmena elektrických stupačkových vedení v obytných domochDetail

  http://www.elektroa-z.sk/
  Postupom času je potrebné meniť v obytných domoch ktoré majú 30-40 rokov elektrické vedenia zo starých hliníkových na nové medené. Zároveň v prípade potreby vymeníme staré rozvádzače a nahradíme bytové poistky modernými ističmi. Zabezpečíme aj komunikáciu a vybavenie povolení s elektrárňami ktoré sú potrebné pri takto rozsiahlej no zároveň potrebnej rekonštrukcii elektrických vedení.

 3. Gertrúda HudekováDetail

  http://www.vestica.eu
  Garancia Kvality A Spokojnosti Pri Riešení Rôznych Vašich Problémov. Nasmerovanie na správnu cestu. Biela mágia - prinavrátenie partnera Okamžitá pomoc. Vstúpte.

 4. Úradné preklady a tlmočenie z/do ruského jayzkaDetail

  http://www.andrejbartl.sk
  Preklady a tlmočenie z/do ruskeho jazyka úradné, komerčné, výučba ruského jayzka, preklady, tlmočenie, výučba, ruština, ruský jazyk, preklady, tlmočenie, výučba, ruština, ruský jazyk.

 5. Účtovné a daňové centrum s.r.o.Detail

  http://www.uctovne-danove.sk/
  učtovné a daňové poradenstvo. Daňové kurzy. kurzy učtovníctva, individuálne kurzy, kurzy online, video kurzy, školenia a video kurzy , individuálne live kurzy...

 6. TOMBALUXDetail

  http://tombalux.sk/
  TOMBALUX tepovací a čistiaci servis u Vás doma. Ponúkame tepovanie sedacích súprav,čalúneného nábytku, kobercov a interiérov áut. Tepovanie a upratovanie pre Stropkov a široký východ Slovenska - firmy, organizácie, domácnosti.

 7. Najlepšia Veštkyňa na SR 2016Detail

  http://www.vestkyna.eu
  100% Spokojnosť Zákazníkov-18r. Skúsenosti-Neuveriteľná Veštba-Kontaktujte Vešticu Teraz, veštica, veštkyna, veštenie online, veštica, veštkyna, veštenie online.

 8. HACCPoint s.r.o.Detail

  http://hacccpoint.sk
  Vypracovanie HACCP, sanitačný a prevádzkový poriadok. Školenia a poradenstvo v oblasti gastronómie a potravinárstva. Dlhoročné skúsenosti a profesionalita. Vypracujeme dokumentáciu pre schválenie prevádzky hygienou, zaškolíme personál - splnenie legislatívnych požiadaviek.

 9. SKcleaningDetail

  http://skcleaning.sk
  Sme špecializovanou firmou SKcleaning, ktorá ponúka komplexné upratovacie a čistiace práce. Upratovanie - domácností, firiem, bytových a nebytových priestorov, administratívnych priestorov, obchodných prevádzok. Naše služby poskytujeme na jednorázovej a pravidelnej báze.

 10. Daffi Group s.r.o.Detail

  http://www.daffi.sk
  Daffi Group s.r.o. sa špecializuje na predaj rebríkov a prírodných štiav. Poskytujeme kompletné sprostredkovanie obchodu z Poľska a následný dovoz tovaru.

odkazy 21 - 30 z 284