katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Tepovanie PEJA TrenčínDetail

  http://www.tepovaniepeja.sk/
  Tepovanie PEJA Trenčín - ponúkame služby v oblasti čistenia, dezinfekcie, tepovania a upratovania v Trenčíne a okolí. Naša profesionalita a ľudskosť v podnikaní pramení z dlhoročných skúseností ponúkania služieb v oblasti čistenia, tepovania a upratovania. Sme tu pre Vás už od roku 2009, kedy sme začínali so svojimi službami pod hlavičkou spoločnosti WASHCAR s.r.o. Aj vďaka tejto dobe a spomínaným skúsenostiam, sme schopní garantovať 100% -nú spokojnosť s našimi službami a ručiť za plnú ústretovosť voči našim zákazníkom. Momentálne zastrešujeme viacero aktivít a projektov pod novým názvom spoločnosti - Cleaning & Health Services s.r.o. Tepujeme, čistíme výhradne s profesionálnymi strojmi svetoznámej značky KARCHER, RUPES a kvalitnou čistiacou chémiou talianskej a nemeckej výroby.

 2. Čištění a úklidDetail

  http://ideal-on-line.eu/
  Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime. Skvelá upratovacia firma, TOP vo svojej brandži. Umývanie okien Bratislava. Vďaka „výškovému umývaniu Bratislava“ špinavé okná neriešime. Umývanie okien a výkladov.

 3. Interier designDetail

  http://symbolsline.eu/
  Flexibilní a důkladná firma na strojové čištění koberců v Praze. Vyčištění koberce jako dárek? Určitě obdarovaného potěší.LSG protiplísňový nátěr od „Odstraňování plísní Praha „ funguje spolehlivě. Zateplení domu neznamená automaticky konec plísně.

 4. Implicit-System.euDetail

  http://implicit-system.eu
  Firma, která vás překvapí – „Strojové čištění koberců, sedaček Praha – vyčistí koberce jako nikdo jiný. Jak zatočit s plísněmi? Odstraňování, sanace, likvidace a prevence v Praze.

 5. Výmena elektrických stupačkových vedení v obytných domochDetail

  http://www.elektroa-z.sk/
  Postupom času je potrebné meniť v obytných domoch ktoré majú 30-40 rokov elektrické vedenia zo starých hliníkových na nové medené. Zároveň v prípade potreby vymeníme staré rozvádzače a nahradíme bytové poistky modernými ističmi. Zabezpečíme aj komunikáciu a vybavenie povolení s elektrárňami ktoré sú potrebné pri takto rozsiahlej no zároveň potrebnej rekonštrukcii elektrických vedení.

 6. Gertrúda HudekováDetail

  http://www.vestica.eu
  Garancia Kvality A Spokojnosti Pri Riešení Rôznych Vašich Problémov. Nasmerovanie na správnu cestu. Biela mágia - prinavrátenie partnera Okamžitá pomoc. Vstúpte.

 7. Úradné preklady a tlmočenie z/do ruského jayzkaDetail

  http://www.andrejbartl.sk
  Preklady a tlmočenie z/do ruskeho jazyka úradné, komerčné, výučba ruského jayzka, preklady, tlmočenie, výučba, ruština, ruský jazyk, preklady, tlmočenie, výučba, ruština, ruský jazyk.

 8. Účtovné a daňové centrum s.r.o.Detail

  http://www.uctovne-danove.sk/
  učtovné a daňové poradenstvo. Daňové kurzy. kurzy učtovníctva, individuálne kurzy, kurzy online, video kurzy, školenia a video kurzy , individuálne live kurzy...

 9. TOMBALUXDetail

  http://tombalux.sk/
  TOMBALUX tepovací a čistiaci servis u Vás doma. Ponúkame tepovanie sedacích súprav,čalúneného nábytku, kobercov a interiérov áut. Tepovanie a upratovanie pre Stropkov a široký východ Slovenska - firmy, organizácie, domácnosti.

 10. Najlepšia Veštkyňa na SR 2016Detail

  http://www.vestkyna.eu
  100% Spokojnosť Zákazníkov-18r. Skúsenosti-Neuveriteľná Veštba-Kontaktujte Vešticu Teraz, veštica, veštkyna, veštenie online, veštica, veštkyna, veštenie online.

odkazy 21 - 30 z 287