katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Školenia od skutočných IT profesionálovDetail

  http://www.programujeme.sk
  Školenia od skutočných IT profesionálov so skúsenosťami z medzinárodného prostredia, školenia, školenia it, kurzy, školenie programovania, kurz programovania, it kurzy

 2. Ako a kam InvestovaťDetail

  http://www.mojeinvestovanie.sk
  SkyWay je medzinárodný revolučný projekt 21 storočia, ktorý zmení spôsob cestovania po celom svete. Staň sa investorom projektu SkyWay. Investíciou získaš akcie, ktoré výrazne budú rásť na hodnote.

 3. Ing. Petra Krchnavá – BIZNIS PROFITDetail

  http://bp-uctovnictvo.sk
  Naša firma sa zameriava na vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vypracovanie daňových priznaní pre fyzické aj právnické osoby, spracovanie miezd a personalistiky pre živnostníkov ako aj malé a stredné podniky v rámci celého územia SR. Cieľom je poskytnúť klientovi kvalitné, komplexné služby založené na vzájomnej dôvere a diskrétnosti za bezkonkurenčné ceny. Preberáme zodpovednosť za vedenie účtovníctva a mzdovej agendy v súlade s platnou legislatívou a odbremeníme klienta od zbytočnej administratívy, sledovania zákonov, termínov podaní pre daňový úrad a poisťovne.

 4. Rozlúčka so slobodouDetail

  http://www.rozlucky.sk
  Organizujeme rozlúčky so slobodou pre dámy aj pánov v Bratislave a Košiciach. Navštívte našu stránku a vyberte si aktivitu, prípadne získajte aspoň inšpiráciu.

 5. B2B DEBT RECOVERY LTD.Detail

  http://www.b2b-oddlzeniefirmy.sk
  Vymáhanie pohľadávok od neplatičov faktúr.Poznáme riešenia, ako zachrániť Vaše podnikanie pred úpadkom.Chcete udržať svoju existujúcu spoločnosť a pokračovať v budovaní tradície Vašej obchodnej značky? Ste na správnej adrese.

 6. LedBoxDetail

  http://ledbox.sk/
  Prenájom úchvatných svietiacich LED dekorácii, barových stolov a stoličiek na vašu akciu, párty, alebo raut. Neváhajte a pozrite si naše projekty, alebo nás rovno kontaktujte.

 7. Preprava a čerpanie betónuDetail

  http://www.smurfex.sk
  Predaj, preprava a čerpanie betónu, zemné a výkopové práce, zakladanie stavieb, realizácia inžinierskych sietí, preprava sypkých materiálov, Betón, Preprava betónu, Čerpanie betónu, Putzmeister, Výkopové práce Banská Bystrica, Zakladanie stavieb, Základy Banská Bystrica, Bager Banská Bystrica, Domiešavač Banská Bystrica, Vyklápač Banská Bystrica, Sklápač Banská Bystrica, Betónovanie Banská Bystrica.

 8. Porovnaj-Pôžičky.sk - porovnanie pôžičiek onlineDetail

  http://www.porovnaj-pozicky.sk/
  Informačný web, ktorý vám uľahčí orientáciu pri výbere pôžičky. Porovnajte si pôžičky a ľahko si vyberte tú vhodnú presne pre vás.Hľadáte úver s najnižším úrokom a RPMN? Porovnajte ponuky poskytovateľov a vyberte si ten naj. Ušetríte vaše peniaze správnym výberom poskytovateľa pôžičky.

 9. Trh-Uverov.sk - Hypotéky a refinancovanieDetail

  http:/trh-uverov.sk
  Trh-Uverov.sk je Váš nezávislý sprostredkovateľ pri úvere, hypotéke či refinancovaní. Máte možnosť vyplniť nezáväznú žiadosť a dostať tak najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

 10. E-shop s doplnkami výživyDetail

  http://www.bodymania.sk
  Sme predajňa ktorá je oficiálnym distribútorom doplnkov stravovania Allmax nutrition, Beast Sports, iSatori a GoNutrition v Slovenskej republike. Zaoberáme sa predajom doplnkov výživy od viacerých rešpektovaných celosvetových producentov. V našom obchode zakúpite iba 100% overené a originálne výživové doplnky priamo od výhradných distribútorov, ktoré sú schválené pre predaj v SR. Ponúkame Vám širokú ponuku výrobkov pre fitness, kulturistiku, crossfit a iné športy, ako proteíny, aminokyseliny + BCAA, kreatíny, gainery, predtréningové NO pumpy, spaľovače tukov, vitamíny + minerály a mnoho ďalších vysoko kvalitných produktov a stimulantov.

odkazy 31 - 40 z 284