katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Porovnaj-Pôžičky.sk - porovnanie pôžičiek onlineDetail

  http://www.porovnaj-pozicky.sk/
  Informačný web, ktorý vám uľahčí orientáciu pri výbere pôžičky. Porovnajte si pôžičky a ľahko si vyberte tú vhodnú presne pre vás.Hľadáte úver s najnižším úrokom a RPMN? Porovnajte ponuky poskytovateľov a vyberte si ten naj. Ušetríte vaše peniaze správnym výberom poskytovateľa pôžičky.

 2. Trh-Uverov.sk - Hypotéky a refinancovanieDetail

  http:/trh-uverov.sk
  Trh-Uverov.sk je Váš nezávislý sprostredkovateľ pri úvere, hypotéke či refinancovaní. Máte možnosť vyplniť nezáväznú žiadosť a dostať tak najvýhodnejšiu ponuku na trhu.

 3. E-shop s doplnkami výživyDetail

  http://www.bodymania.sk
  Sme predajňa ktorá je oficiálnym distribútorom doplnkov stravovania Allmax nutrition, Beast Sports, iSatori a GoNutrition v Slovenskej republike. Zaoberáme sa predajom doplnkov výživy od viacerých rešpektovaných celosvetových producentov. V našom obchode zakúpite iba 100% overené a originálne výživové doplnky priamo od výhradných distribútorov, ktoré sú schválené pre predaj v SR. Ponúkame Vám širokú ponuku výrobkov pre fitness, kulturistiku, crossfit a iné športy, ako proteíny, aminokyseliny + BCAA, kreatíny, gainery, predtréningové NO pumpy, spaľovače tukov, vitamíny + minerály a mnoho ďalších vysoko kvalitných produktov a stimulantov.

 4. Tepovanie SUPERDetail

  https://www.facebook.com/tepovaniesuper
  Profesionálne služby čistenia a tepovania u vás doma i vo vašej firme. Čistenie a tepovanie čalúneného nábytku a tepovanie všetkých druhov kobercov. Tepovanie sa vykonáva najkvalitnejšími tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologicky neškodné a spĺňajú najprísnejšie normy. Tepujeme a čistíme aj cez víkend a sviatky bez príplatku. Pravidelné čistenie a tepovanie zabraňuje množeniu zažranej špiny, nepríjemným zápachom, rôznych alergénov, mikroorganizmov, roztočov, plesní či prachu. V prípade záujmu zanechajte správu, tepujeme v celej Bratislave a okolí.

 5. Lika servis – práčovňa a žehliareňDetail

  http://www.periemeazehlime.sk
  Pranie, žehlenie a chemické čistenie bielizne pre hotely, reštaurácie a fyzické osoby. Dovoz a odvoz bielizne, Pranie, žehlenie, chemické čistenie, doprava bielizne a odevov

 6. Čištění koberců BrnoDetail

  http://cisteni-kobercu-praha.net
  A SERVIS pro vás zajistí profesionální Čištění koberců Brno a čalounění v jakémkoliv rozsahu za příznivé ceny, čištění koberců Brno, strojové čistení koberců Brno, čištění koberců.

 7. CPB SolutionsDetail

  http://www.cpbsolutions.sk
  Zabezpečujeme krtkovanie, profesionálne čistenie odpadov, potrubí a kanalizácie. Realizujeme mechanické, tlakové a inovatívne čistenie. Pri inovatívnom čistení využívame vlastnú metódu čistenia CPB, vďaka ktorej dosahujeme neporovnateľné výsledky v porovnaní s klasickými metódami čistenia. Poskytujeme aj diagnostické služby - rýchlo zistíme a odstránime poruchu na odpadovom potrubí a kanalizácií.

 8. S.D.A., s.r.o.Detail

  http://www.s-d-a.sk
  Zaoberáme sa rekonštrukciou technologických strojov, návrhy robotických buniek, optimalizácia robotických častí, programovanie a servis robotov a návrhy snímačov pre všetky priemyselné aplikácie. Ponúkame servis, čistenie, výmenu trolejových napájacích vedení a indukčných napájacích systémov.

 9. Hloubkové a detailní čištění koberců BrnoDetail

  http://cisteni-kobercu-brno.eu
  A SERVIS LIPKA s.r.o. pro vás zajistí profesionální Čištění koberců Brno a čalounění v jakémkoliv rozsahu za příznivé ceny, čištění koberců Brno, strojové čistení koberců Brno, čištění koberců.

 10. Združenie ElekosDetail

  http://www.elekos.sk
  Zabezpečujeme kolektívne plnenie povinností vyplývajúcich zo zákona o odpadoch pre všetky kategórie elektrozariadení, obaly a neobalové výrobky a batérie a akumulátory.

odkazy 41 - 50 z 287