katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Služby rôzne

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Tepovanie SUPERDetail

  https://www.facebook.com/tepovaniesuper
  Profesionálne služby čistenia a tepovania u vás doma i vo vašej firme. Čistenie a tepovanie čalúneného nábytku a tepovanie všetkých druhov kobercov. Tepovanie sa vykonáva najkvalitnejšími tepovacími strojmi a čistiacimi prostriedkami značky Kärcher, ktoré sú ekologicky neškodné a spĺňajú najprísnejšie normy. Tepujeme a čistíme aj cez víkend a sviatky bez príplatku. Pravidelné čistenie a tepovanie zabraňuje množeniu zažranej špiny, nepríjemným zápachom, rôznych alergénov, mikroorganizmov, roztočov, plesní či prachu. V prípade záujmu zanechajte správu, tepujeme v celej Bratislave a okolí.

 2. Lika servis – práčovňa a žehliareňDetail

  http://www.periemeazehlime.sk
  Pranie, žehlenie a chemické čistenie bielizne pre hotely, reštaurácie a fyzické osoby. Dovoz a odvoz bielizne, Pranie, žehlenie, chemické čistenie, doprava bielizne a odevov

 3. Čištění koberců BrnoDetail

  http://cisteni-kobercu-praha.net
  A SERVIS pro vás zajistí profesionální Čištění koberců Brno a čalounění v jakémkoliv rozsahu za příznivé ceny, čištění koberců Brno, strojové čistení koberců Brno, čištění koberců.

 4. CPB SolutionsDetail

  http://www.cpbsolutions.sk
  Zabezpečujeme krtkovanie, profesionálne čistenie odpadov, potrubí a kanalizácie. Realizujeme mechanické, tlakové a inovatívne čistenie. Pri inovatívnom čistení využívame vlastnú metódu čistenia CPB, vďaka ktorej dosahujeme neporovnateľné výsledky v porovnaní s klasickými metódami čistenia. Poskytujeme aj diagnostické služby - rýchlo zistíme a odstránime poruchu na odpadovom potrubí a kanalizácií.

 5. S.D.A., s.r.o.Detail

  http://www.s-d-a.sk
  Zaoberáme sa rekonštrukciou technologických strojov, návrhy robotických buniek, optimalizácia robotických častí, programovanie a servis robotov a návrhy snímačov pre všetky priemyselné aplikácie. Ponúkame servis, čistenie, výmenu trolejových napájacích vedení a indukčných napájacích systémov.

 6. Hloubkové a detailní čištění koberců BrnoDetail

  http://cisteni-kobercu-brno.eu
  A SERVIS LIPKA s.r.o. pro vás zajistí profesionální Čištění koberců Brno a čalounění v jakémkoliv rozsahu za příznivé ceny, čištění koberců Brno, strojové čistení koberců Brno, čištění koberců.

 7. Združenie ElekosDetail

  http://www.elekos.sk
  Zabezpečujeme kolektívne plnenie povinností vyplývajúcich zo zákona o odpadoch pre všetky kategórie elektrozariadení, obaly a neobalové výrobky a batérie a akumulátory.

 8. Odstranění graffiti ze všech povrchůDetail

  http://www.a-servislipka.cz
  Garantujeme odstranění graffiti za bezkonkurenční a nejlevnější cenu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů je nekomplikované a vždy se 100% výsledkem, odstranění graffiti, antigraffiti nátěr, opravy fasád, Čištění koberců, Čištění podlah, Voskování podlah, Mytí oken, Mytí výloh, Čištění markýz, Výškové práce.

 9. Pohrebná služba NYXDetail

  http://www.pohrebnasluzba-nyx.sk
  Pohrebná služba NYX poskytuje všetky pohrebné služby, starostlivosť s formalitami a poslednú rozlúčku s Vašimi blízkymi. Pracujeme pre Vás nonstop v Bratislave.

 10. mobilnyservis.skDetail

  http://www.mobilnyservis.sk
  Kvalitný servis mobilných telefónov. Opravujeme telefóny na počkanie. V prípade záujmu prídeme k Vám a opravíme Váš telefón u Vás. Kontaktujte nás na mobilnyservis.sk.

odkazy 41 - 50 z 284