katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Stavebné úpravy a práce

Pridať stránku / firmu

Stavebné úpravy a práce

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Viktor Drobňák DVSDetail

  http://www.dvs.sk
  Venujeme sa elektroinštalačným prácam v rodinných domoch, bytových i nebytových jednotkách. Výmene starých elektrických rozvodov, návrhom a realizácií nových. Opravám a rekonštrukciám elektroinštalácií, existujúcich rozvodov, zapájaniu ističových skriniek, zásuviek a vypínačov. Návrhom a realizácií osvetlenia, montáži elektrického podlahového kúrenia a rôznych elektrospotrebičov. Realizácií jednoduchých dátových sietí LAN/WAN a anténnych rozvodov.

 2. BRUYO s.r.o.Detail

  http://www.bruyo.sk
  Oprava strechy Bratislava Opravy, údržba, rekonštrukcie striech v Bratislave a okolí. Všetko čo strecha potrebuje. Záruka kvality a hodnoty pre Vás. www.bruyo.sk

 3. Profesionálne odstraňovanie vlhkosti domovDetail

  https://podrezavaniedomov.sk
  Sme tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Zaoberáme sa dodatočným odizolovaním objektov, ktoré majú poškodenú hydroizoláciu. Zo skúseností preferujeme najmä podrezanie muriva s následným vložením novej hydroizolácie.

 4. Farby a fasády MAXIMADetail

  http://www.maximapaints.sk
  Predaj farieb a zatepľovacích systémov MAXIMA. Dodávame farby a fasády najvyššej kvality, aj vo veľkých množstvách. Ponúkame veľkoobchodné zľavy a vernostný program pre firemných zákazníkov. Pohodlný a spoľahlivý nákup cez eshop.

 5. Rastislav Danis - maDetail

  http://www.facebook.com/malby.ba
  Vykon

 6. Robust - alarmy Jablotron, kamery, videovrátniky, elektroinštalácie, revízieDetail

  http://www.robust.sk
  Predaj, montáž a servis zabezpečovacích systémov Jablotron (alarm Jablotron 100, alarm Jablotron Oasis). Montáž videovrátnikov Legrand, domových zvončekov a kamerových systémov Hikvision, Elektroinštalačné práce - elektrické rozvody, rozvádzače, zásuvky, vypínače, osvetlenie, bleskozvody. Revízie elektroinštalácií a bleskozvodov = potrebné ku kolaudácii.

 7. videriDetail

  https://videri.sk
  - predaj pohonov brán, príslušenstva rôznych značiek. Poskytujeme profesionálny servis a opravy brán pre všetky značky nachádzajúce sa v našom eshope. - pohony na brány, predaj, montáž, servis, len u nás 30 mesačná záruka

 8. Kvalitný a lacný maliar - kvalitná práca za rozumnú cenuDetail

  http://www.kvalitnymaliar.sk
  Ponúkame maľovanie, rekonštrukciu bytov, domov, kancelárii, sadrokartónové práce a mnoho ďalších služieb podľa vášho priania. Viac informácií v sekcii služieb na kvalitnymaliar.sk, maľovanie bytov, maľovanie domov, maľovanie kancelárii, sádrokartón, maliarske práce Bratislava, kvalitné maliarske práce, rekonštrukcia bytov, rekonštrukcia domov, šikovný maliar, lacný maliar

 9. HLiNÁR Stano ProrokDetail

  http://hlinar.sk
  Som remeselník - hlinár a venujem sa používaniu hliny v stavebníctve na rôzne využitie ako hlinené omietky, hlinené podlahy, hlinené tehly, nabíjané steny... Ideálna náhrada konvenčných vodeodolných povrchov je marocký štuk - tadelakt, ktorý je vyrobený na vápennej báze a v kombinácii s hlinenými prvkami v dome vytvára veľmi príjemné, zdravé a hlavne funkčné prostredie pre bývanie. Hlina a vápno sa v stavebníctve používa po celom svete tisíce rokov, takže sú to skutočne časom overené materiály a vďaka súčasnej vede zisťujeme ich výrazne pozitívny vplyv nielen na naše zdravie ale aj ich silný ekologický aspekt.

 10. Ultra nízkoenergetické montované domyDetail

  http://www.woodenhouse.sk
  Spoločnosť Wooden House s.r.o. sa zaoberá realizáciou montovaných domov po celom Slovensku, montovaný dom, montované domy, montované domy na kľúč, nízkoenergetické domy, montované domy projekty, drevené domy.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 9, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 84