katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Stavebné úpravy a práce

Pridať stránku / firmu

Stavebné úpravy a práce

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Nízkoenergetické drevodomy - Eden HausDetail

  https://edenhaus.sk
  Vyrábame, montujeme a staviame nízkoenergetické drevodomy. Pri ich výrobe používame kvalitné certifikované materiály, ktoré sú vyrábané s vysokou presnosťou. Zároveň vyrábame a montujeme tesárske konštrukcie na mieru - podľa individuálnych požiadaviek klienta. Vysoký dôraz kladieme na výber vstupných materiálov, kvalitnú výrobu a presnosť montáže. Výroba krovov prebieha vo výrobnej hale na CNC obrábacom stroji, ktorý materiál opracuje rýchlo s vysokou presnosťou. Na stavbe sa tak skráti čas montáže krovu. Ponúkame aj výrobu prefabrikovaných panelov, stavebné práce a developerskú činnosť - predávame pozemky a hotové domy.

 2. PASCHEK s.r.o.Detail

  http://www.paschek.sk
  Špecialisti na tepelné čerpadlá, podlahové kúrenie, stropné chladenie, rekuperácie vzduchu, rozvody ústredného kúrenia, rozvody vody a odpadov, plynové kondenzačné kotly.

 3. Natural House s.r.oDetail

  http://www.naturalhouse.sk
  Spoločnosť sa zaoberá výstavbou nízkoenergetických a pasívnych montovaných domov na kľúč. V prípade záujmu vieme stavbu realizovať etapovo. Stavby pre Vás realizujeme po celom území Slovenska.

 4. Brány Majerčík - Brány, dvere, okná a oplotenia najvyššej kvalityDetail

  http://https://brany-majercik.sk/
  Brány Majerčík ponúka veľký výber garážových a priemyslených brán, nielen ich štandartné druhy, ale aj špeciálne, prispôsobené na dané prostredie. V ponuke sú aj dvere, okná a oplotenia za priateľské ceny.

 5. Viktor Drobňák DVSDetail

  http://www.dvs.sk
  Venujeme sa elektroinštalačným prácam v rodinných domoch, bytových i nebytových jednotkách. Výmene starých elektrických rozvodov, návrhom a realizácií nových. Opravám a rekonštrukciám elektroinštalácií, existujúcich rozvodov, zapájaniu ističových skriniek, zásuviek a vypínačov. Návrhom a realizácií osvetlenia, montáži elektrického podlahového kúrenia a rôznych elektrospotrebičov. Realizácií jednoduchých dátových sietí LAN/WAN a anténnych rozvodov.

 6. BRUYO s.r.o.Detail

  http://www.bruyo.sk
  Oprava strechy Bratislava Opravy, údržba, rekonštrukcie striech v Bratislave a okolí. Všetko čo strecha potrebuje. Záruka kvality a hodnoty pre Vás. www.bruyo.sk

 7. Profesionálne odstraňovanie vlhkosti domovDetail

  https://podrezavaniedomov.sk
  Sme tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Zaoberáme sa dodatočným odizolovaním objektov, ktoré majú poškodenú hydroizoláciu. Zo skúseností preferujeme najmä podrezanie muriva s následným vložením novej hydroizolácie.

 8. Farby a fasády MAXIMADetail

  http://www.maximapaints.sk
  Predaj farieb a zatepľovacích systémov MAXIMA. Dodávame farby a fasády najvyššej kvality, aj vo veľkých množstvách. Ponúkame veľkoobchodné zľavy a vernostný program pre firemných zákazníkov. Pohodlný a spoľahlivý nákup cez eshop.

 9. Rastislav Danis - maDetail

  http://www.facebook.com/malby.ba
  Vykon

 10. Robust - alarmy Jablotron, kamery, videovrátniky, elektroinštalácie, revízieDetail

  http://www.robust.sk
  Predaj, montáž a servis zabezpečovacích systémov Jablotron (alarm Jablotron 100, alarm Jablotron Oasis). Montáž videovrátnikov Legrand, domových zvončekov a kamerových systémov Hikvision, Elektroinštalačné práce - elektrické rozvody, rozvádzače, zásuvky, vypínače, osvetlenie, bleskozvody. Revízie elektroinštalácií a bleskozvodov = potrebné ku kolaudácii.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 9, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 89