katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Stavebné úpravy a práce

Pridať stránku / firmu

Stavebné úpravy a práce

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Profesionálne odstraňovanie vlhkosti domovDetail

  https://podrezavaniedomov.sk
  Sme tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Zaoberáme sa dodatočným odizolovaním objektov, ktoré majú poškodenú hydroizoláciu. Zo skúseností preferujeme najmä podrezanie muriva s následným vložením novej hydroizolácie.

 2. Farby a fasády MAXIMADetail

  http://www.maximapaints.sk
  Predaj farieb a zatepľovacích systémov MAXIMA. Dodávame farby a fasády najvyššej kvality, aj vo veľkých množstvách. Ponúkame veľkoobchodné zľavy a vernostný program pre firemných zákazníkov. Pohodlný a spoľahlivý nákup cez eshop.

 3. Rastislav Danis - maDetail

  http://www.facebook.com/malby.ba
  Vykon

 4. Robust - alarmy Jablotron, kamery, videovrátniky, elektroinštalácie, revízieDetail

  http://www.robust.sk
  Predaj, montáž a servis zabezpečovacích systémov Jablotron (alarm Jablotron 100, alarm Jablotron Oasis). Montáž videovrátnikov Legrand, domových zvončekov a kamerových systémov Hikvision, Elektroinštalačné práce - elektrické rozvody, rozvádzače, zásuvky, vypínače, osvetlenie, bleskozvody. Revízie elektroinštalácií a bleskozvodov = potrebné ku kolaudácii.

 5. videriDetail

  https://videri.sk
  - predaj pohonov brán, príslušenstva rôznych značiek. Poskytujeme profesionálny servis a opravy brán pre všetky značky nachádzajúce sa v našom eshope. - pohony na brány, predaj, montáž, servis, len u nás 30 mesačná záruka

 6. Kvalitný a lacný maliar - kvalitná práca za rozumnú cenuDetail

  http://www.kvalitnymaliar.sk
  Ponúkame maľovanie, rekonštrukciu bytov, domov, kancelárii, sadrokartónové práce a mnoho ďalších služieb podľa vášho priania. Viac informácií v sekcii služieb na kvalitnymaliar.sk, maľovanie bytov, maľovanie domov, maľovanie kancelárii, sádrokartón, maliarske práce Bratislava, kvalitné maliarske práce, rekonštrukcia bytov, rekonštrukcia domov, šikovný maliar, lacný maliar

 7. HLiNÁR Stano ProrokDetail

  http://hlinar.sk
  Som remeselník - hlinár a venujem sa používaniu hliny v stavebníctve na rôzne využitie ako hlinené omietky, hlinené podlahy, hlinené tehly, nabíjané steny... Ideálna náhrada konvenčných vodeodolných povrchov je marocký štuk - tadelakt, ktorý je vyrobený na vápennej báze a v kombinácii s hlinenými prvkami v dome vytvára veľmi príjemné, zdravé a hlavne funkčné prostredie pre bývanie. Hlina a vápno sa v stavebníctve používa po celom svete tisíce rokov, takže sú to skutočne časom overené materiály a vďaka súčasnej vede zisťujeme ich výrazne pozitívny vplyv nielen na naše zdravie ale aj ich silný ekologický aspekt.

 8. Ultra nízkoenergetické montované domyDetail

  http://www.woodenhouse.sk
  Spoločnosť Wooden House s.r.o. sa zaoberá realizáciou montovaných domov po celom Slovensku, montovaný dom, montované domy, montované domy na kľúč, nízkoenergetické domy, montované domy projekty, drevené domy.

 9. Antara BauDetail

  http://www.antarabau.sk
  Stavba drevodomov, montovaných domov, nízkoenergetických domov, rodinné domy na kľúč, hrubé stavby, poradenstvo, pomoc pri vybavovaní hypotéky. Bývajte rýchlo a moderne vo svojom.

 10. KT plus - drevené okná a drevené dvereDetail

  http://www.ktplus.sk
  Výroba, predaj a montáž drevených eurookien a vchodových dverí - EURO 68/78. Predaj a montáž príslušenstva k dreveným eurooknám, sieťky, žalúzie, interiérové a exteriérové parapety.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, 5, .. 9, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 82