katalogfiriem.eu » Obchody a služby » PC predaj a servis

Pridať stránku / firmu

PC predaj a servis

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. OKBIOS Oprava BIOS-u odblokovanie BIOS predaj naprogramovaných čipovDetail

  https://www.okbios.sk
  Záchrana havarovaných biosu,programování biosů,oprava biosu,záchrana Biosu Oprava Biosu po nepovedeném flashování-Notebooky,PC Predaj naprogramovaných BIOS čipov

 2. TuNakupim.skDetail

  http://tunakupim.sk
  Internetový obchod zameraný na predaj spotrebičov potrebných pre domácnosť, dielňu a záhradu, bielej techniky,hudobných nástrojov, doplnkov pre šport, zdravie a zábavu.

 3. Softwarepro, s.r.o. - Použitý softvérDetail

  https://softwarepro.sk/
  SoftwarePro je Váš nezávislý partner v téme licencií na použitý softvér, ktorý disponuje desiatkami rokov skúseností v oblasti softvéru. Ponúkame firmám výkup a predaj použitého originálneho softvéru, rozsiahle licenčné poradenstvo a profesionálne licenčné audity. Profesionalita, transparentnosť a slušnosť pre nás pritom majú v rámci obchodných vzťahov voči našim zákazníkom tú najvyššiu prioritu.

 4. Lepší datová centraDetail

  http://lepsi-reseni.cz/datova-centra/
  Zajímají vás lepší datová centra? Plánujete výstavbu nebo optimalizaci datového centra? Asociace za lepší ICT řešení sdílí zkušenosti z praxe a sestavuje konzultační týmy pro datová centra. Více informací najdete na webové stránce http://lepsi-reseni.cz/datova-centra/

 5. LaptopyshopDetail

  http://www.laptopyshop.sk
  Predaj notebookov značky Lenovo za najlepšie ceny. Možnosť kúpiť kvalitné notebooky nové aj vystavované za najlepšiu cenu. Vyberte si notebook podľa vašich potrieb či ste študent, či potrebujete laptop do kancelárie alebo business notebooky.

 6. KRYTY NA IPHONEDetail

  http://www.azpouzdra.cz
  kryty a obaly a další příslušenství pro iPhone a iPad nejlepší kvality za skvělou cenu! kryty a obaly a další příslušenství pro iPhone a iPad nejlepší kvality za skvělou cenu!

 7. WEBKVALITA - Servis notebookov a počítačovDetail

  http://www.webkvalita.com
  Servis notebookov a počítačov. Rýchlo, lacno, kvalitne! Tisíce opravených zariadení a spokojných zákazníkov. Diagnostika poruchy len u nás úplne ZADARMO. Záruka až 2 roky na vykonané servisné práce.

 8. MacroVision s.r.o.Detail

  http://iphony.sk
  Oprava iPhone, Servis iPhone,Servis iPad Komplexný servis notebookov a stolových počítačov, Obnova Dát , Správa Firiem, IT outsorcing, Oprava Serverov, Sprava sieti.

 9. Ponúkame opravy pcDetail

  http://akumaservis.sk
  Voláme sa Akuma Servis Ponúkam služby: servis Čistenie od prachu, inštalácie, nastavenia, opravy, obnovy a zálohy dát, inštalácie operačných systémov, windowsu, odstránenie vírosov, notebookov, netbookov, prepastovanie PC, vyčistenie a prepastovanie procesorov Medzi naše dalšie služby patria aj grafické služby, nastavenia sietí, inštalácie hier inštalácie programov herných konzól it poradenstvo zdarma Viac na www.akumaservis.sk alebo telefonicky dakujeme 0903 747 266 Služby poskytujeme v mestkej časti: Karlová ves, Dolné hony, a nove mesto

 10. Sino s.r.o.Detail

  http://sino.sk/
  Prinášame jednoduché a nákladovo efektívne riešenie založené na platforme ZeroClient, ktoré Vám optimalizuje celkové náklady do výpočtovej techniky a prinesie vysoké prevádzkové úspory. V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Naši odborníci Vám radi odpovedia na všetky Vaše otázky a pripravia riešenie šité priamo na mieru.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 25