katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Záhradní­cke potreby

Pridať stránku / firmu

Záhradní­cke potreby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ZAHRADKA KATKADetail

  https://www.zahradka-katka.sk/
  Záhradka Katka je špecializovaný e-shop na maloobchodný predaj záhradkárskych, vinárskych a dekoratívnych potrieb s vlastným skladom a kamenným obchodom v Hlohovci

 2. Záhradníctvo SKHydroponics.euDetail

  https://www.skhydroponics.eu
  Naša firma sa zaoberá zákazkovou výrobou a predajom hydrologických a aeroponickych systémov a kompletného príslušenstva na indoorové pestovanie rastlín, growshop, vybojky, pachové filtre, hydroponické systémi, aeroponické systémi, závlaha, ventilácia, hydroponické hnojivá, homebox, GIB Lightning, Jungle indabox.

 3. ProecosanDetail

  http://www.proecosan.sk
  Extra účinné baktérie do žumpy, septiku, ČOV, latríny, sifónu, kompostu a rybníkov. AKCIOVÉ CENY! U každého nášho prípravku je uvedená bakteriálna sila!........

 4. Kvetinárstvo Barča DecorDetail

  https://www.facebook.com/barcadecor
  Predaj rezaných, umelých a črepníkových kvetov. Predaj darčekových predmetov. Viazanie gratulačných, svadobných a smútočných kytíc. Realizácia kvetinovej výzdoby na želanie.

 5. Kvetinárstvo Fun tulipánDetail

  http://www.funtulipan.sk
  Firma sa zaoberá predajom kvetov, doplnkov, sviečok, črepníkových kvetov kytíc pre rôzne príležitosti: narodeniny, svadby a iné, fun tulipán, funtulipan, kvety, sviečky, kvet, kytice, narodeniny, svadba, kvetinárstvo, doplnky, záhrada, jar, leto, jeseň, zima, dom.

 6. Kvetináč na zeleninuDetail

  http://minibiogarden.sk
  Ideálna pre pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a iných ťahavých rastlín a tiež čerstvých bylín, vždy na dosah ruky, záhradka, záhradka na balkóne, pestovanie rajčín, paprík, pestovanie na balkóne.

 7. LACNÉ PLOTY.EUDetail

  http://www.lacneploty.eu/
  Chcete najlepší pomer ceny a kvality oplotenia? V ponuke nájdete všestranné drôtené ploty, extra pevné panelové ploty či mobilné oplotenie, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Vyberte si z veľkej ponuky lacných plotov, špeciálneho oplotenia a príslušenstva.

 8. Kotlíkové súpravy na gulášDetail

  http://www.kotlikovesupravy.sk
  Ponúkame kotlíky s trojnožkou, kotlíky s kotlinou, kotlíky s chráničom plameňa, zabíjačkové súpravy a grilovacie súpravy.Najväčší výber kotlíkových súprav na guláš a zabíjačkových súprav na domáce zabíjačky ale aj pre profesionálnych mäsiarov najdete iba u nás. Najväčší výber za najnižšie ceny. Ponúkame najlacnejšie smaltované kotlíky, nerezové kotlíky, antikorové kotlíky, liatinové kotlíky, medené kotlíky

 9. KOHAPLANT, spol. s r.o.Detail

  http://www.kohaplant.sk
  Ponúkame každorocne najširší sortiment ovocných výpestkov od starých klasických odrôd až po najmodernejšie novinky. V ponuke je tiež bohatý sortiment ruží, ovocinárskej literatúry a doplnkového sortimentu. Velkoobchod, maloobchod, ambulantný predaj, dobierková služba. Poradenstvo GRATIS! Pozývame vás tiež na návštevu našich záhradných centier v Bojniciach a Kalnej nad Hronom.

 10. Gardentop - záhradnícke služby, závlahyDetail

  http://gardentop.sk
  Gardentop s.r.o. je dodávateľom komplexných služieb v oblasti návrhu, realizácie a údržby zelene. Naše služby delíme na komplexnú a odbornú starostlivosť. Pri komplexnej sa pre váš komfort postaráme o všetko: od kosenia, cez odburiňovanie, zalievanie, prihnojovanie aj odburiňovanie spevnených plôch. Pri odbornej starostlivosti si zákazníci vykonávajú bežnú starostlivosť o zeleň ako je napr. kosenie sami, no na odbornejšie činnosti ako je napr. vertikulácia alebo podsievanie zavolajú nás.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 17