katalogfiriem.eu » Obchody a služby » Záhradní­cke potreby

Pridať stránku / firmu

Záhradní­cke potreby

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Ohnisko Phoenix - prenosné vonkajšie ohniskoDetail

  https://www.ohniskaphoenix.sk
  Prenosné vonkajšie ohnisko Phoenix je ručne vyrábaný, 100% český výrobok. Ohnisko je určené zákazníkom, ktorí chcú vrcholovú a pritom cenovo dostupnú kvalitu.

 2. H - GardenDetail

  https://www.hgarden.sk/
  Závlahové systémy a H-Garden. Naša firma sa zaoberá projektovaním a inštaláciou závlahových systémov trávnikov, značky Hunter

 3. Robotická-sekačka.onlineDetail

  https://www.roboticka-sekacka.online/
  Robotická-sekačka.online, jsme specialisté na robotické sekačky předních světových výrobců. Naší předností je odborná montáž přímo na vaší zahradě. Celým nákupem Vás provede náš odborný personál, který Vám pomůže s výběrem vhodného modelu, naplánuje proces instalace a v neposlední řadě provede samotnou montáž a zprovoznění. Vy se tak nemusíte od samého počátku nákupu a provozu Automoweru téměř o nic starat. Za těch několik let, které se již prodejem a instalací robototických sekaček zabýváme jsme se naučili rozeznávat dobré a špatné výrobky, a proto můžeme s klidným srdcem říct, že nabízíme pouze kvalitní produkty. S těmi nebudete mít opravdu téměř žádnou starost! A pokud se z nějakého důvodu Vaše sekačka nebude moct rozjet, poradíme, přijedeme a zase ji rozjedeme.

 4. ZAHRADKA KATKADetail

  https://www.zahradka-katka.sk/
  Záhradka Katka je špecializovaný e-shop na maloobchodný predaj záhradkárskych, vinárskych a dekoratívnych potrieb s vlastným skladom a kamenným obchodom v Hlohovci

 5. Záhradníctvo SKHydroponics.euDetail

  https://www.skhydroponics.eu
  Naša firma sa zaoberá zákazkovou výrobou a predajom hydrologických a aeroponickych systémov a kompletného príslušenstva na indoorové pestovanie rastlín, growshop, vybojky, pachové filtre, hydroponické systémi, aeroponické systémi, závlaha, ventilácia, hydroponické hnojivá, homebox, GIB Lightning, Jungle indabox.

 6. ProecosanDetail

  http://www.proecosan.sk
  Extra účinné baktérie do žumpy, septiku, ČOV, latríny, sifónu, kompostu a rybníkov. AKCIOVÉ CENY! U každého nášho prípravku je uvedená bakteriálna sila!........

 7. Kvetinárstvo Barča DecorDetail

  https://www.facebook.com/barcadecor
  Predaj rezaných, umelých a črepníkových kvetov. Predaj darčekových predmetov. Viazanie gratulačných, svadobných a smútočných kytíc. Realizácia kvetinovej výzdoby na želanie.

 8. Kvetinárstvo Fun tulipánDetail

  http://www.funtulipan.sk
  Firma sa zaoberá predajom kvetov, doplnkov, sviečok, črepníkových kvetov kytíc pre rôzne príležitosti: narodeniny, svadby a iné, fun tulipán, funtulipan, kvety, sviečky, kvet, kytice, narodeniny, svadba, kvetinárstvo, doplnky, záhrada, jar, leto, jeseň, zima, dom.

 9. Kvetináč na zeleninuDetail

  http://minibiogarden.sk
  Ideálna pre pestovanie rajčín, paprík, uhoriek a iných ťahavých rastlín a tiež čerstvých bylín, vždy na dosah ruky, záhradka, záhradka na balkóne, pestovanie rajčín, paprík, pestovanie na balkóne.

 10. LACNÉ PLOTY.EUDetail

  http://www.lacneploty.eu/
  Chcete najlepší pomer ceny a kvality oplotenia? V ponuke nájdete všestranné drôtené ploty, extra pevné panelové ploty či mobilné oplotenie, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim potrebám. Vyberte si z veľkej ponuky lacných plotov, špeciálneho oplotenia a príslušenstva.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 20