katalogfiriem.eu » Šport » Bojové umenie a športy

Pridať stránku / firmu

Bojové umenie a športy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. PPAPDetail

  http://taichi.sk
  Poradenská činnosť v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy, konzultačné, poradenské, tréningové a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, taichi

 2. Underground Box klubDetail

  http://www.ugbc.sk
  Underground Box klub v Bratislave aj bezkontaktne, bez zranení! Nový prístup k boxu, tréningovej jednotke, tréningovej záťaži. Osvojenie a nácvik boxerskej techniky pod vedenim skúsených trénerov.

 3. ProFightersDetail

  http://www.profighters.sk
  Profighters.sk je e-shop, ktorý ponúka všetko pre bojové športy. Od boxerských rukavíc cez elastické bandáže,kimoná, tatami, podlahy, oblečenie až po boxerské vrecia. Ponúkame široký sortiment známych značiek a taktiež produkty vlastnej značky REGARD.

 4. samurai.skDetail

  http://www.samurai.sk
  Japonské meče katana a príslušenstvo, tanto, wakizashi, nože vrhacie, vreckové,dýky, tréningové pomôcky pre bojové športy, box,aikido,karate, judo, stojany na meč

 5. Everlast-oblecenie.skDetail

  http://www.everlast-oblecenie.sk/
  Internetový obchod značkového športového a módneho oblečenia, doplnkov, príslušenstva pre mužov, ženy a deti za najlepšie ceny. Ponúkame široký výber: bundy, mikiny, tričká, tielka, polo tričká, nohavice, tepláky, šuštiaky, trojštvrťové nohavice, kraťasy, obuv, tenisky, outdoorovú obuv, papuče, šľapky, žabky, šiltovky, čiapky, ponožky, spodné prádlo, sexi spodné prádlo. Ponúkame značkový tovar v bezkonkurenčných cenách. Ponúkané značky. Adidas, Nike, Puma, Everlast, Tapout, Lonsdale, No Fear, Playboy, Airwalk.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 5 z 5