katalogfiriem.eu » Šport » Kulturistika a fitness

Pridať stránku / firmu

Kulturistika a fitness

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Fitnakup.skDetail

  http://www.fitnakup.sk
  Fitnakup.sk je katalóg najlepších obchodov s fitness pomôckami a doplnkami výživy.Triedime tie najlepšie ponuky produktov. Nájdete u nás všetko od proteinú až po....

 2. IRONGYM KyjovDetail

  http://www.irongymkyjov.cz
  Dobrou posilovnu poznáte nejen podle vybavení a laskavého personálu, ale zcela určitě nesmí chybět také motivující atmosféra. Právě ta vám zajistí dobré podmínky pro posilování a radost z pohybu. Posilovna IRONGYM je situována v přízemní budově, v klidném prostředí kousek od centra města Kyjov. Návštěvníci posilovny mají možnost bezplatného, časově neomezeného parkování přímo u budovy, kapacitou je parkoviště plně dostačující. Nabízíme sestavu posilovacích strojů, které nevynechají jediný sval vašeho těla. Kvalitní vybavení od firmy LV GYM vyrobené speciálně pro IRONGYM, nabízíme vše pro formování postavy a zvýšení fyzické kondice. Sport bar je vybaven kvalitními výrobky firmy NUTREND, která je oficiálním dodavatelem Českého olympijského výboru. IRONGYM - to je útulné prostředí, kvalifikovaný trenér a přátelská atmosféra.

 3. X-Trem Nutrition - Ariete group, s.r.o.Detail

  http://xtrem-nutrition.sk
  Xtrem-Nutrition.sk , ktorý ponúka profesionálnu naturálnu športovú výživu . Značka X-TREM NUTRITION bola založená s cieľom byť vždy o krok vpred. Naším cieľom je výber tých najkvalitnejších a najlepších ingrediencií a postupov pre zabezpečenie najlepších výsledkov pre dosiahnutie cieľov našich verných zákazníkov. Náš vedecký výskumný tím spolu so svetovými športovcami pracujú spoločne synergicky pri tvorbe tých najkvalitnejších produktov za prijateľnú cenu. X-TREM NUTRITION ako značka sa dostala vysoko na medzinárodnom trhu. Športová výživa, vitamínové a minerálne preparáty od X-TREM NUTRITION sú podložené všetkými európskymi požiadavkami na kvalitu a štandardy.

 4. gorillasports.skDetail

  posilňovacie stroje, trampolíny, pomôcky pre crossfit, veže, stojany
  V našej širokej ponuke nájdete rôzne zostavy činkových setov, univerzálne ľavičky, posilňovacie stroje, trampolíny, pomôcky pre crossfit, veže, stojany, lavice a veľa ďalších produktov za super ceny

 5. www.najtelo.comDetail

  http://najtelo.com/
  Najtelo.com vám ponúka proteíny, kreatíny,gainery prírodné anaboliká za bezkonkurenčné ceny na trhu, od spoľahlivých výrobcov cez spoľahlivý eshop až k Vám ! Ponúkame aj ubľúbený brezový cukor (xylitol) za garantovane najnižšiu cenu na trhu!!

 6. Bežecký pásDetail

  http://bezecky-pas.webnode.sk/
  Bežecký pás ( taktiež bežecký trenažér, angl. treadmill ) je simulátor najprirodzenejšieho ľudského pohybu - chôdze alebo behu. Väčšina bežeckých pásov disponuje elektromotorom a elektronickým nastavením zdvihu bežeckej plochy. Rozsah rýchlosti sa pohybuje od 0,8 - 20 km/h a rozsah nastavenia sklonu bežeckej plochy od 0 - 20 % stúpania. Bežecký pás patrí do základného vybavenia kardiozóny Vášho fitcentra.

 7. posilovani.net - Viac neDetail

  http://www.posilovani.net
  Bodybuilding forum - kulturistika & fitness, powerlifting, bojov

 8. Fitmagazín shopDetail

  http://www.fitmagazinshop.sk/
  Internetový obchod stránky fitmagazin.sk zameraný na kvalitné doplnky výživy, proteín, kreatín, gainer, aminokyseliny pre športovcov. Skrátka nádherná stránka s doplnkami. Čo si budeme vyprávať.

 9. Benchpress s.r.oDetail

  http://www.benchpress.sk
  Prevádzkovanie internetového obchodu s výživovými doplnkami pre športovcov - proteíny, spaľovače tukov, gainery, anabolizátory, kreatín, kĺbová výživa a fitness tyčinky. Máme najlepšie ceny na trhu a tie najlepšie výrobky.

 10. JT NutritionDetail

  http://www.nutrition.sk
  športová výživa - internetový obchod s doplnkami výživy pre športovcov za najlepšie ceny. Športová výživa za bezkonkurenčné ceny.Doručujeme do 24h!Kvalitne doplnky

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11