katalogfiriem.eu » Šport » Zimné športy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Hokejovekorcule.skDetail

  http://hokejovekorcule.sk
  Eshop ponúkajúci kvalitnú hokejovú výstroj ako aj brankársku výstroj. V našej ponuke nechýba ani hokejbalová či inline výstroj a rôzne doplnky. Takisto vyrábame dresy na mieru

 2. SKI centrum Jedľovina VarínDetail

  http://nf106.uniza.sk/~agajdosova/
  V našom Ski centre Varín poskytujeme služby lyžovania a lyžiarskej školy. Ak si chcete oddýchnuť navštívte naše lyžiarske stredisko SKI centrum Jedľovina Varín.

 3. ski-lyze.skDetail

  http://www.ski-lyze.sk
  Predaj a požičovňa lyžiarskej výstroje, servis lyží a snowboardov. Požičovňa lyží a snowboardov, detských lyži pre deti, najmenších, pokročilých, dospelých. Servis lyží- brúsenie hrán, sklznice, voskovanie, nastavenie viazania, montáž viazania na lyže a snowboardy. Predaj lyží značiek ako sú: Atomic, Volkl, Dynastár, Salomon, Head... Predaj snowboardov: Salomon, Volkl, Trans, Burton Na predaj máme lyžiarske prilby, lyžiarske palice, vaky na lyže a lyžiarky, lyžiarske okuliare, lyžiarky , doplnky ako sú kukly, vosky, pásky na lyže , príslušenstvo, viazania na snowboardy, snowboardové topánky...

 4. Arena 71Detail

  http://arena71.190.sk/
  Arena 71 je jedna z najmodernejších športových hál na Slovensku. Pravidelne tu svoje hokejbalové zápasy hrá Slovenská reprezentácia. Okrem hokejbalu, inline hokeji, tenisu, futsalu a rôznych iných športov si v priestoroch Areny 71 môžete dopriať chutnú večeru v našej reštaurácii a následne sa ubytovať u nás v penzióne. To všetko v malebnej dedinke na Záhorí v Gajaroch, kde budete chránený od hluku veľkomesta.

 5. www.lyzovacka.eu lyže dynastarDetail

  http://www.lyzovacka.eu
  Online predaj športových potrieb - palice, obuv, lyžiarske okuliare, rukavice, termoprádlo. Počas letnej sezóny máme otvorené 6 dní v týždni od 10ºº do 18ºº Letná sezóna trvá od 15.apríla do 15.októbra.

 6. Termoprádlo, športové okuliareDetail

  http://www.lusientrans.eu
  Predaj lyžiarskych okuliarov a termoprádla na lyžovanie. V ponuke aj outdoorové topánky, poľovnícke doplnky - nože a trezory, okuliare na bicykel, motorku a lietanie.

 7. Kraso klub mesta NitraDetail

  http://www.krasonitra.sk
  Kraso klub mesta Nitra. Škola korčuľovanie pre deti a dospelých. Výchova reprezentantov krasokorčuľovania. Prezrite si oficiálne stránky krasokorčuliarského týmu v Nitre

 8. SNOWBOARDSDetail

  http://www.snowboardovanie.szm.sk
  Predaj snowboardov, okuliarov, obuvi, heliem a viazaní značky ACE. Český výrobca, špičková kvalita a dobrá cena. ŠTANDARDNÉ KLENUTIE 20 ROKOV SKÚSENOSTI – TO MUSÍ BYŤ DOBRÉ. Klenutie vám vždy zaistí kontrolu a presnosť potrebnú k maximálnemu využitiu možností a je ideálne pre carving v zľadovatelom a náročnom teréne. Krivka základne je navrhnutá tak, aby zodpovedala momentu, keď zaťažíte snowboard a poskytovala vám švih a zvýšenú kontrolu nad každou otáčkou. A preto sa to používa už viac ako 20 rokov. Snowboarding môže prechádzať rôznymi fázami, ale kľaknutie tu stále zostáva.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 8 z 8