katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Kurzy a doučovanie

Pridať stránku / firmu

Kurzy a doučovanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. www.bozpacademy.skDetail

  http://bozpacademy.sk
  Zabezpečujeme služby v oblasti BOZP a požiarna ochrana . Vykonávame školenia v oblasti bozp,požiarnej ochrany a vodičou referentských vozidiel.Kontrola a predaj hasiacich prístrojov.

 2. AKO ZBALIŤ BABU a ZVÁDZAŤ ŽENU - Škola Zvádzania EliteDetail

  http://seduction.sk/index.php/ako-zbalit-zenu
  Ako zbaliť ženu, Ako zbaliť babu. Umenie zvádzania pre Mužov. Naučte sa zbaliť a zviesť ženy a dievčatá. Kurz zvádzania, kurz ako zbaliť, kurz sexu, tréning balenia žien.

 3. KOUČING - ŠKOLENIA v Bratislave | TvojKouč.skDetail

  http://www.tvojkouc.sk
  Ponuka Koučingu a Koučovania. Čo je Koučing alebo Coaching ? Rozvoj a vzdelávanie: kurzy komunikácie, kurzy koučingu, kurz leadership, manažérsky kurz, manažérske koučovanie, koučing manažérov, životný koučing, business coaching, individuálny koučing, poradenstvo a konzultácie, kurzy a školenia v Bratislave, semináre školenia, firemné kurzy, akreditované kurzy. Koučing a školenia od profesionálneho kouča alebo lektora za nejlapšie ceny na Slovensku. Chcete sa naučiť koučovať ? Chcete sa zdokonaliť a naužiť novým veciam: kurzy pre jednotlivcov, pre manažérov, aj firmy. Kontaktujte náš tím lektorov, školitelov a koučov: TvojKouč.sk

 4. Cambridge Business SchoolDetail

  http://www.cambschool.sk
  Ponúkame profesijné vzdelávacie programy MBA, BBA a LLM zamerané na rozšírenie manažérskych zručností. Výučba v dĺžke 1 roku prebieha v českom jazyku, vždy v sobotu, 4x do roka. Štúdium programov je zaistené odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami a sústredí sa na aplikáciu teoretických znalostí do praxe.

 5. Everesta, s.r.o.Detail

  http://www.everesta.cz
  Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. Zajišťujeme vzdělávání v oblastech měkké dovednosti, právo, účetnictví a ekonomika, kvalita a efektivita výroby (Lean, Kaizen, EFQM/FTA), IT, jazyky a odborné kurzy (stavebnictví, sebeobrana, první pomoc atd.) Programy připravujeme na míru a organizujeme na místě u klienta nebo otvíráme veřejné kurzy v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích a České Lípě. Společnost Everesta, s.r.o. vznikla v roce 1997. V průběhu let se vyvinula v silnou a stabilní společnost s desítkami zaměstnanců po celé republice.

 6. AZ SMART - vzdelávacie centrumDetail

  http://www.az-smart.cz/
  Vzdelávacie centrum organizuje prípravné kurzy k štúdiu na vysokých školách právnickej fakulty, spoločenskovedné, ekonomické a medicínske odbory. Akreditované rekvalifikačné kurzy. Odborné školenia, jazykové kurzy, pomaturitné štúdium, prijímačky nanečisto.

 7. kouč.clubDetail

  http://www.kouc.club
  Jedinečné zážitkové vzdelávanie v Košiciach! Rozvoj osobnosti, workshopy a semináre pre manažérov, školenia pre zamestnancov i širokú verejnosť, inšpiratívne kurzy a motivačné koučovanie.

 8. Job & more – pracovná agentúraDetail

  http://www.job-more.sk
  Job & more – pracovná agentúra Vám ponúka zaujímavé pracovné ponuky - pracovné ponuky v zahraničí, práca na lodi, pobyty au-pair, kurzy a ďalšie možnosti pre Vašu kariéru.

 9. Pracabezprace.skDetail

  http://www.pracabezprace.sk
  Tvorba origin

 10. Firemní vzdělávání a mentální koučinkDetail

  http://www.kurzy-poradenstvi.cz
  Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 30