katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Kurzy a doučovanie

Pridať stránku / firmu

Kurzy a doučovanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Verlag Dashöfer, vydavateľstvo, s.r.o.Detail

  https://www.dashofer.sk/
  Organizujeme kurzy a školenia v oblastiach: BOZP, účtovníctvo a dane, mzdy a personalistika, právo a manažment, verejná správa, clo a logistika, stavebníctvo, environmentalistika, odpadové hospodárstvo. Kurzy prebiehajú v mestách: Bratislava, Košice, Žilina, Nitra

 2. Easy ExcelDetail

  https://www.easyexcel.sk/
  Video a onlinekurzy práce v Exceli. Učíte sa z pohodlia domova a kedy chcete, s množstvom príkladov z praxe. Staňte sa profesionálom v Exceli a zlepšite svoje pracovné výsledky! Krok za krokom vám ukážem, ako zvládnuť kontingenčné tabuľky, grafy, vba, funkcie a vzorce v kurze Excel online rozdelenom do krátkych videí.

 3. Bestest - jazykové a Au Pair pobytyDetail

  http://www.bestest.sk
  Jazykové a Au Pair pobyty šité na mieru Tvojich požiadaviek. Pridaj sa k nám, zlepši si angličtinu pod vedením kvalifikovaných lektorov a spoznaj Maltu, či Veľkú Britániu!

 4. Best English, n.o.Detail

  https://www.bestenglish.sk/
  Jazyková škola Best English vznikla na Slovensku v júni 2012 podľa úspešného vzoru českej jazykovej školy LITE. Názov Best English v preklade znamená Najlepšia angličtina. Na Slovensku sa ako prvá otvára pobočka v Bratislave. Jazyková škola Best English funguje na vysoko-kvalitných štandardoch a používa vyučovacie know-how, postavené na základe dlhoročných celosvetových prieskumov v oblasti výučby jazykov. Kurzy anglického jazyka metódou Best English - kurzy angličtiny pre verejnosť, letné intenzívne kurzy, individuálna výučba, firemné a pracovné kurzy, kurz komunikačných schopností, efektívne štúdium.

 5. Certifikovaný Online Kurz E-BAY EXPERTDetail

  http://www.ebayexpert.sk
  Jeden klik a zmeníte svoj život !!! V Certifikovanom Online kurze úspešného podnikateľa Petra Dubaja sa stanete certifikovaným e-bay expertom !!! Peter Dubaj Vás naučí techniky predaja na e-bay behom pár dní !

 6. www.bozpacademy.skDetail

  http://bozpacademy.sk
  Zabezpečujeme služby v oblasti BOZP a požiarna ochrana . Vykonávame školenia v oblasti bozp,požiarnej ochrany a vodičou referentských vozidiel.Kontrola a predaj hasiacich prístrojov.

 7. AKO ZBALIŤ BABU a ZVÁDZAŤ ŽENU - Škola Zvádzania EliteDetail

  http://seduction.sk/index.php/ako-zbalit-zenu
  Ako zbaliť ženu, Ako zbaliť babu. Umenie zvádzania pre Mužov. Naučte sa zbaliť a zviesť ženy a dievčatá. Kurz zvádzania, kurz ako zbaliť, kurz sexu, tréning balenia žien.

 8. KOUČING - ŠKOLENIA v Bratislave | TvojKouč.skDetail

  http://www.tvojkouc.sk
  Ponuka Koučingu a Koučovania. Čo je Koučing alebo Coaching ? Rozvoj a vzdelávanie: kurzy komunikácie, kurzy koučingu, kurz leadership, manažérsky kurz, manažérske koučovanie, koučing manažérov, životný koučing, business coaching, individuálny koučing, poradenstvo a konzultácie, kurzy a školenia v Bratislave, semináre školenia, firemné kurzy, akreditované kurzy. Koučing a školenia od profesionálneho kouča alebo lektora za nejlapšie ceny na Slovensku. Chcete sa naučiť koučovať ? Chcete sa zdokonaliť a naužiť novým veciam: kurzy pre jednotlivcov, pre manažérov, aj firmy. Kontaktujte náš tím lektorov, školitelov a koučov: TvojKouč.sk

 9. Cambridge Business SchoolDetail

  http://www.cambschool.sk
  Ponúkame profesijné vzdelávacie programy MBA, BBA a LLM zamerané na rozšírenie manažérskych zručností. Výučba v dĺžke 1 roku prebieha v českom jazyku, vždy v sobotu, 4x do roka. Štúdium programov je zaistené odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami a sústredí sa na aplikáciu teoretických znalostí do praxe.

 10. Everesta, s.r.o.Detail

  http://www.everesta.cz
  Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. Zajišťujeme vzdělávání v oblastech měkké dovednosti, právo, účetnictví a ekonomika, kvalita a efektivita výroby (Lean, Kaizen, EFQM/FTA), IT, jazyky a odborné kurzy (stavebnictví, sebeobrana, první pomoc atd.) Programy připravujeme na míru a organizujeme na místě u klienta nebo otvíráme veřejné kurzy v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích a České Lípě. Společnost Everesta, s.r.o. vznikla v roce 1997. V průběhu let se vyvinula v silnou a stabilní společnost s desítkami zaměstnanců po celé republice.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 35