katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Kurzy a doučovanie

Pridať stránku / firmu

Kurzy a doučovanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Best English, n.o.Detail

  https://www.bestenglish.sk/
  Jazyková škola Best English vznikla na Slovensku v júni 2012 podľa úspešného vzoru českej jazykovej školy LITE. Názov Best English v preklade znamená Najlepšia angličtina. Na Slovensku sa ako prvá otvára pobočka v Bratislave. Jazyková škola Best English funguje na vysoko-kvalitných štandardoch a používa vyučovacie know-how, postavené na základe dlhoročných celosvetových prieskumov v oblasti výučby jazykov. Kurzy anglického jazyka metódou Best English - kurzy angličtiny pre verejnosť, letné intenzívne kurzy, individuálna výučba, firemné a pracovné kurzy, kurz komunikačných schopností, efektívne štúdium.

 2. Certifikovaný Online Kurz E-BAY EXPERTDetail

  http://www.ebayexpert.sk
  Jeden klik a zmeníte svoj život !!! V Certifikovanom Online kurze úspešného podnikateľa Petra Dubaja sa stanete certifikovaným e-bay expertom !!! Peter Dubaj Vás naučí techniky predaja na e-bay behom pár dní !

 3. www.bozpacademy.skDetail

  http://bozpacademy.sk
  Zabezpečujeme služby v oblasti BOZP a požiarna ochrana . Vykonávame školenia v oblasti bozp,požiarnej ochrany a vodičou referentských vozidiel.Kontrola a predaj hasiacich prístrojov.

 4. AKO ZBALIŤ BABU a ZVÁDZAŤ ŽENU - Škola Zvádzania EliteDetail

  http://seduction.sk/index.php/ako-zbalit-zenu
  Ako zbaliť ženu, Ako zbaliť babu. Umenie zvádzania pre Mužov. Naučte sa zbaliť a zviesť ženy a dievčatá. Kurz zvádzania, kurz ako zbaliť, kurz sexu, tréning balenia žien.

 5. KOUČING - ŠKOLENIA v Bratislave | TvojKouč.skDetail

  http://www.tvojkouc.sk
  Ponuka Koučingu a Koučovania. Čo je Koučing alebo Coaching ? Rozvoj a vzdelávanie: kurzy komunikácie, kurzy koučingu, kurz leadership, manažérsky kurz, manažérske koučovanie, koučing manažérov, životný koučing, business coaching, individuálny koučing, poradenstvo a konzultácie, kurzy a školenia v Bratislave, semináre školenia, firemné kurzy, akreditované kurzy. Koučing a školenia od profesionálneho kouča alebo lektora za nejlapšie ceny na Slovensku. Chcete sa naučiť koučovať ? Chcete sa zdokonaliť a naužiť novým veciam: kurzy pre jednotlivcov, pre manažérov, aj firmy. Kontaktujte náš tím lektorov, školitelov a koučov: TvojKouč.sk

 6. Cambridge Business SchoolDetail

  http://www.cambschool.sk
  Ponúkame profesijné vzdelávacie programy MBA, BBA a LLM zamerané na rozšírenie manažérskych zručností. Výučba v dĺžke 1 roku prebieha v českom jazyku, vždy v sobotu, 4x do roka. Štúdium programov je zaistené odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami a sústredí sa na aplikáciu teoretických znalostí do praxe.

 7. Everesta, s.r.o.Detail

  http://www.everesta.cz
  Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. Zajišťujeme vzdělávání v oblastech měkké dovednosti, právo, účetnictví a ekonomika, kvalita a efektivita výroby (Lean, Kaizen, EFQM/FTA), IT, jazyky a odborné kurzy (stavebnictví, sebeobrana, první pomoc atd.) Programy připravujeme na míru a organizujeme na místě u klienta nebo otvíráme veřejné kurzy v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích a České Lípě. Společnost Everesta, s.r.o. vznikla v roce 1997. V průběhu let se vyvinula v silnou a stabilní společnost s desítkami zaměstnanců po celé republice.

 8. AZ SMART - vzdelávacie centrumDetail

  http://www.az-smart.cz/
  Vzdelávacie centrum organizuje prípravné kurzy k štúdiu na vysokých školách právnickej fakulty, spoločenskovedné, ekonomické a medicínske odbory. Akreditované rekvalifikačné kurzy. Odborné školenia, jazykové kurzy, pomaturitné štúdium, prijímačky nanečisto.

 9. kouč.clubDetail

  http://www.kouc.club
  Jedinečné zážitkové vzdelávanie v Košiciach! Rozvoj osobnosti, workshopy a semináre pre manažérov, školenia pre zamestnancov i širokú verejnosť, inšpiratívne kurzy a motivačné koučovanie.

 10. Job & more – pracovná agentúraDetail

  http://www.job-more.sk
  Job & more – pracovná agentúra Vám ponúka zaujímavé pracovné ponuky - pracovné ponuky v zahraničí, práca na lodi, pobyty au-pair, kurzy a ďalšie možnosti pre Vašu kariéru.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, 4, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 32