katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Kurzy a doučovanie

Pridať stránku / firmu

Kurzy a doučovanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. AZ SMART - vzdelávacie centrumDetail

  http://www.az-smart.cz/
  Vzdelávacie centrum organizuje prípravné kurzy k štúdiu na vysokých školách právnickej fakulty, spoločenskovedné, ekonomické a medicínske odbory. Akreditované rekvalifikačné kurzy. Odborné školenia, jazykové kurzy, pomaturitné štúdium, prijímačky nanečisto.

 2. kouč.clubDetail

  http://www.kouc.club
  Jedinečné zážitkové vzdelávanie v Košiciach! Rozvoj osobnosti, workshopy a semináre pre manažérov, školenia pre zamestnancov i širokú verejnosť, inšpiratívne kurzy a motivačné koučovanie.

 3. Job & more – pracovná agentúraDetail

  http://www.job-more.sk
  Job & more – pracovná agentúra Vám ponúka zaujímavé pracovné ponuky - pracovné ponuky v zahraničí, práca na lodi, pobyty au-pair, kurzy a ďalšie možnosti pre Vašu kariéru.

 4. Pracabezprace.skDetail

  http://www.pracabezprace.sk
  Tvorba origin

 5. Firemní vzdělávání a mentální koučinkDetail

  http://www.kurzy-poradenstvi.cz
  Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

 6. Doučování školní předměty, hudba, jazykyDetail

  http://www.uceninasbavi.cz
  Pokud hledáte doučování a chcete kvalitního a prověřeného lektora, hledejte doučování u nás. Doučíme školní předměty, hudbu, jazyky.Naším posláním je poskytnout mladým rodičům plnohodnotné využití volného času jejich dětí podle jejich zájmu.

 7. Kurzy nemčiny pre opatrovateľkyDetail

  http://www.vavslovakia.sk/kurz-nemciny-pre-opatrovatelky
  "Kurzy nemčiny pre prácu opatrovateliek v zahraničí,špeciálne zamerané pre uchádzačov o prácu v Rakúsku, Nemecku.Vysoká kvalita výuky, výborné ceny našich kurzov."

 8. Office2010.skDetail

  http://office2010.sk
  Naučte sa raz a navždy pracovať s počítačom. Pohodlne a rýchlo, z domu za pár večerov sa naučíte najpoužívanejší kancelársky program. Dostupné sú kurzy online alebo na DVD s 30 dňovou garanciou vrátenia peňazí.

 9. Opatrovateľské kurzy: Opatrovateľské kurzy VaVDetail

  http://www.opatrovatelskekurzy.sk
  Opatrovateľský kurz VaV = výborná cena: od 139 €, rýchlo: 4 dni + prax, certifikát v Sj aj Nj (Aj, Tj), akreditovaný MPSVaR, platí v SR aj EÚ. Vysoká kvalita, najlepšie učebné materiály + materiály pre e-learning.

 10. Kurz prvej pomoci, Kurzy prvej pomoci, Prvá pomoc pri, kurz ppDetail

  http://www.kurzprvejpomoci.sk
  Kurz prvej pomoci pre Vás! Profesionálne, rýchlo a za super cenu! Kurzy prvej pomoci organizujeme na území celej SR. Ponúkame Vám Kurz prvej pomoci pre deti, žiakov a študentov; pre rodičov; pre širšiu verejnosť; pre žiadateľov vodičského oprávnenia a vodičov; pre zamestnancov v rámci BOZP a pre učiteľov.

odkazy 11 - 20 z 35