katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Kurzy a doučovanie

Pridať stránku / firmu

Kurzy a doučovanie

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Video-OfficeDetail

  http://www.video-office.sk
  Profesionálne video kurzy pre prácu s najpoužívanejšími programami Word, Excel a PowerPoint. Odskúšajte ich zdarma! Predstavujeme Vám interaktívny vzdelávací systém, ktorý Vás naučí efektívne pracovať s najdôležitejšími programmi súčasnosti.

 2. Vzdelávacia Agentúra AMOS-KDetail

  http://www.amosk.sk
  školiteľská činnosť, organizovanie rekvalifikácií, odborné semináre z kaderníctva, kozmetiky, vizážistiky a koloristiky, manikúry, nechtového dizajnu, pedikúry, opatrovateľstva a iné.

 3. Chefparade s. r. o. - škola varenia pre každého!Detail

  http://chefparade.sk
  Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade! Kurzy varenia v Chefparade sú naozaj pre každého. Pre firmy máme kulinársky teambuilding a štýlový priestor na školenia, tlačové konferencie či firemné prezentácie; pre verejnosť ponúkame kurzy varenia alebo súkromné párty či detské oslavy.

 4. Výučba jazykov a prekladateľstvoDetail

  http://www.filip-en.tym.sk
  Vyučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry a slovenčiny pre cudzincov z anglicky hovoriacich krajín. Prekladateľstvo z angličtiny do slovenčiny a opačne. Preklady všeobecných a odborných dokumentov

« Predchádzajúce 1, 2, 3, 4 , Nasledovné

odkazy 31 - 34 z 34