katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Jazykové vzdelávanie a školy

Pridať stránku / firmu

Jazykové vzdelávanie a školy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. iCan s.r.o.Detail

  http://icanschool.sk
  Intenzívne a polointenzívne kurzy slovenského jazyka pre cudzincov a kurzy anglického jazyka pre všetkých. Príprava na univerzitné štúdium v slovenskom alebo anglickom jazyku. Individuálny kurz / výučba v malych skupine.

 2. Best English Nitra, n.o.Detail

  http://best-english.sk
  Trápiš sa s angličtinou? S nami ti to pôjde lepšie! - bez učebníc a zložitej gramatiky - 80% rozprávania na hodine Príď sa pozrieť na ukážkovú hodinu! Vidíme sa? :)

 3. School of English Excellence s.r.oDetail

  http://www.soee.sk
  Súkromná jazyková materská škola School of English Excellence poskytuje celodennú starostlivosť a vyučovanie v anglickom, španielskom a slovenskom jazyku súčasne pre deti vo veku od 2 do 7 rokov 12 mesiacov v roku ( nemáme žiadne prázdniny, zatvorené len počas štátnych sviatkov ).

 4. Mundis - jazyková školaDetail

  http://www.mundis.sk
  Jazyková škola Mundis ponúka pre všetky vekové kategórie a úrovne jazykové kurzy anglického, francúzskeho a španielskeho jazyka. Zároveň pre žiakov a študentov ZŠ, SŚ a VŠ zabezpečuje doučovania z cudzích jazykov a z ďalších predmetov ako matematika, fyzika, chémia, slovenský jazyk, dejepis, ekonomika. Náš tím tvoria skúsení lektori a pedagógovia, vďaka ktorým sú výsledky zaručené.

 5. Jazyková škola NitraDetail

  http://www.maximanitra.sk
  MAXIMA Privátna jazyková škola v Nitre vám ponúka jazykové kurzy angličtiny a iných jazykov, ktoré splnia vaše požiadavky a naplnia vaše ciele. Malé skupiny iba 3-4 ľudí vám zaručia priestor na sebarealizáciu už priamo na hodine jazykového kurzu. Kvalitná výučba, vysoká efektivita, množstvo referencií a príjemná atmosféra sú len zlomkom toho, čo vám ponúka naša jazyková škola - Maxima Nitra.

 6. Jazyková škola GODetail

  http://www.jazykovaskolago.sk/
  Jazyková škola poskytujúca kurzy anglického jazyka pre mestá Nitra, Hlohovec, Piešťany, Trnava a okolie. V ponuke sú skupinové a individuálne kurzy angličtiny pre dospelých i pre deti, kurzy všeobecnej i obchodnej angličtiny pre firmy, príprava na cambridgeské skúšky IELTS a ESOL, preklady a tlmočenie. Jazykové kurzy pre všetky úrovne od začiatočníkov až po pokročilých.

 7. Jazyková škola Academia OléDetail

  http://www.academia-ole.sk
  Jazyková škola Academia Olé pôsobí v Leviciach. Poskytujeme kurzy anglického a španielskeho jazyka pre deti od štyroch rokov, žiakov ZŠ, študentov aj dospelých. Učíme aj firemné kurzy a obchodnú angličtinu. Letným hitom je denný tábor s angličtinou a výtvarným umením, letné kurzy pre tínedžerov a konverzačné kurzy. Učíme v príjemnom prostredí a malých skupinách.

 8. Nemčina pre opatrovateľkyDetail

  http://www.vavslovakia.sk/kniha-cd-nemciny-pre-opatrovatelky/nemcina-pre-opatrovatelky-kniha
  "Kniha nemčiny pre prácu opatrovateliek v Rakúsku, Nemecku. akciová cena už od 10,80 €, objednajte si tu a získajte zľavy. Ponúkame taktiež: kurz nemčiny pre opatrovateľky, CD Nemčina pre opatrovateľky.

 9. Jazyková škola VaVDetail

  http://anglictinapresov.sk
  Angličtina, nemčina a španielčina pod jednou strechou! Kurzy pre všetky vekové kategóre a jazykové úrovne. Taktiež Vám ponúkame úradné, ako aj neúradné preklady.

 10. Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčinaDetail

  http://www.jazykovaskolavav.sk
  Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčina, španielčina. Kurzy pre všetky vekové kategórie (deti,maturanti, dospelí, seniori) a jazykové úrovne (začiatočníci - pokročilí) za super ceny v príjemnom prostredí.

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 23