katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Jazykové vzdelávanie a školy

Pridať stránku / firmu

Jazykové vzdelávanie a školy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Jazyková škola VaVDetail

  http://anglictinapresov.sk
  Angličtina, nemčina a španielčina pod jednou strechou! Kurzy pre všetky vekové kategóre a jazykové úrovne. Taktiež Vám ponúkame úradné, ako aj neúradné preklady.

 2. Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčinaDetail

  http://www.jazykovaskolavav.sk
  Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčina, španielčina. Kurzy pre všetky vekové kategórie (deti,maturanti, dospelí, seniori) a jazykové úrovne (začiatočníci - pokročilí) za super ceny v príjemnom prostredí.

 3. EDUTRAIN - Jazykové a vzdelávacie centrumDetail

  http://www.edutrain.sk
  Jazyková škola a vzdelávacie centrum Edutrain v Prievidzi ponúka jazykové kurzy anglického a nemeckého jazyka, kurzy jednoduchého a podvojného účtovníctva a počítačové kurzy

 4. Jazyková škola RoyalEnglishDetail

  http://www.royalenglish.sk
  Jazyková škola ROYALENGLISH vyučuje anglický a nemecký jazyk novými revolučnými metódami, pri ktorých sa naučíte rozprávať až 4x rýchlejšie ako pri klasickej metóde. Ponúkame bezplatné ukážkové hodiny, kde si môžete vyskúšať Callanovu metódu pre angličtinu a Direkt method pre nemčinu v praxi na vlastnej koži.

 5. Centrum JazykovDetail

  http://www.centrumjazykov.sk/
  Centrum jazykov sa zaoberá jazykovými službami v celom rozsahu. Počas nášho pôsobenia od r. 2005 úspešne poskytujeme nadštandardné služby domácim a zahraničným klientom.

 6. Inštitút jazykov a vzdelávania - PiešťanyDetail

  http://www.piestany.ijav.sk
  Jazykové kurzy - angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština, prekladateľské služby - úradné/neúradné preklady z/do 40 svetových jazykov, kurzy účtovníctva - jednoduché, podvojné, mzdové

 7. Inštitút jazykov av zdelávania Košice 1Detail

  http://kosice.ijav.sk
  Vzdelávacia agentúra poskytujúca služby v oblasti jazykového vzdelávania, kurzov účtovníctva, počítačovej gramotnosti a mäkkých zručností. Jazykové kurzy angličtiny v Košiciach sú zamerané na konverzáciu a živú angličtinu. Hodiny vedú skúsení a kvalifikovaní lektori, ktorí Vás povedú celým kurzom bez stresu a obáv. Dôraz kladú hlavne na Vašu aktivitu a vtiahnutie každého študenta do diania na hodine.

 8. Aspena jazyková školaDetail

  http://www.jazykovka.cz
  Jazyková škola Aspena profiluje ako alternatívne jazykové centrum - zabezpečujeme jazykové kurzy pre firmy, inštitúcie, jednotlivcov a deti už od 3 mesiacov špeciálnou metódou kurzov Helen Doron. Profesionálny lektori môžu dochádzať za Vami domov, na pracovisko alebo môžete využiť učebne našej jazykovej školy. Výučbu v našej jazykovej škole vedú kvalifikovaní českí i zahraniční lektori. Okrem toho ponúkame vstupnú analýzu znalostí, vytvorenie výukového programu a metodiky, ale predovšetkým efektívnu výučbu cudzieho jazyka.

 9. WordTraders - preklady, tlmočenie, jazykové kurzyDetail

  http://www.wordtraders.sk
  Profesionálne preklady, tlmočenie a jazykové kurzy pre vás. Poskytujeme komplexné jazykové služby s profesným zameraním na právnu, ekonomickú i technickú oblasť.

 10. Jazykové centrum CorrectDetail

  http://jc-correct.com
  Jazykové centrum v Brně se širokou nabídkou kurzů v češtine i angličtine. Ďalší služby:jazykové korektury a překlady, cudzojazyčná knihovna, kurzy češtiny pro cizince.

odkazy 11 - 20 z 25