katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Jazykové vzdelávanie a školy

Pridať stránku / firmu

Jazykové vzdelávanie a školy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Jazykové centrum CorrectDetail

  http://jc-correct.com
  Jazykové centrum v Brně se širokou nabídkou kurzů v češtine i angličtine. Ďalší služby:jazykové korektury a překlady, cudzojazyčná knihovna, kurzy češtiny pro cizince.

 2. Ing. Vladimír ČížekDetail

  http://www.novyzeland.info
  Zprostředkování studia angličtiny, odborného studia, stáží a brigád na Novém Zélandu. Skupinové a individuální zájezdy na Nový Zéland Poradenství turistům, brigádníků přednášky o Novém Zélandu řezbářské workshopy

 3. Jazyková škola Jahra | Jazyky hrouDetail

  http://www.jahra.sk
  Semestrálne, intenzívne, individuálne a firemné jazykové kurzy. Angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština, maďarčina a slovenčina pre cudzincov. Jazyk podnikania a obchodnej komunikácie, ošetrovateľstva a cestovného ruchu.

 4. Jazyková škola v ŽilineDetail

  http://www.sjsza.sk
  Jazyková škola v Žiline je s počtom 2500 až 3000 poslucháčov ročne druhou najväčšou štátnou jazykovou školou na Slovensku.Na trhu vzdelávania pôsobíme vyše štyridsať rokov. S bohatými skúsenosťami a mladým tímom ponúkame osvedčený študijný systém spojený s využívaním moderných učebníc a aktuálnych trendov vo výučbe cudzieho jazyka.

 5. Centrum Callanovej metódyDetail

  http://www.callanova-metoda.info
  Kvalitné jazykové kurzy v centre Bratislavy. Máme kurzy pre všetky úrovne, pre všetky vekové kategórie aj pre firmy. Vyučujeme modernými metódami, máme akreditáciu.

 6. Štúdium v zahraničí a jazykové pobytyDetail

  http://www.jazykovepobyty.sk
  Jazykové kurzy v zahraničí a jazykové pobyty pre deti, študentov a dospelých. Špeciálne korporátne programy pre firmy. Sme exkluzívnym partnerom najväčšej globálnej vzdelávacej inštitúcie EF na Slovensku s vyše 45-ročnými skúsenosťami. Katalóg zdarma.

« Predchádzajúce 1, 2, 3 , Nasledovné

odkazy 21 - 26 z 26