katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Vysoké školy

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Zoznam vysokých škôl, univerzít a akadémií v SRDetail

  http://vysoke-skoly.sgo1.com
  Prehľad vysokých škôl, univerzít a akadémií v Slovenskej republike. Rozdelenie vzdelávacích inštitúcií na základe ich regionálnej pôsobnosti. Profily vysokých škôl.

 2. Aula.skDetail

  http://www.aula.sk
  Portál Aula.sk je databázou študijných programov vysokých škôl. Umožňuje ich porovnávanie a hodnotenie podľa rôznych ukazovateľov, ako je úspešnosť prijatia, nezamestnanosť absolventov a ďalšie.

 3. podkladyprovysokeskoly.czDetail

  http://www.podkladyprovysokeskoly.cz
  Jsme společnost, zabývající se studijním poradenstvím. Soustřeďujeme se především na přípravu podkladů pro vysokoškolské práce BP, případně středoškolské práce.

 4. podkladyprevysokeskoly.skDetail

  http://podkladyprevysokeskoly.sk
  Sme spoločnosť zaoberajúca sa študijným poradenstvom. Sústreďujeme sa predovšetkým na prípravu podkladov pre vysokoškolské práce, prípadne stredoškolské práce. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a pravidelný príjem. Všetky potrebné informácie o nás nájdete na našej internetovej stránke www.podkladyprevysokeskoly.sk a do pozornosti ponúkame sekciu kooperácia.

 5. ikvakorak.cekuj.netDetail

  http://ikvakorak.cekuj.net
  Ikvakorak.cekuj.net je projekt z MEO na precvicenie SEO. Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov, Žilinská univerzita v Žiline, Lukáš Zelizňak, skupina 1612C

 6. ikvakorak.vtacikDetail

  http://ikvakorak.vtacik.szm.com/
  Stranka skuziaca na skolske uceli, seo optimalizacia obsah je venovany fiktivnemu vtacikovi menom ikvakorak Stranka skuziaca na skolske uceli, seo optimalizacia obsah je venovany fiktivnemu vtacikovi menom ikvakorak

 7. Flakotorka obyčajná je najkrajšia ryba - zlatá rybka.Detail

  http://flakotorka.borec.cz/
  Flakotorka obyčajná je najkrajšia ryba, respektíve ryba rýb, je to zlatá rybka, tu máte jej príbeh a rybarové priania.Kto našiel Flakotorku?Chudobný rybár.Flakotorka je technologička, okrem Jamesa Bonda aj ona používa pre svoje komunikačné potreby vlajkovú loď spoločnosti Sony - Sony xperia T

 8. Flakotorka- morská rybaDetail

  http://flakotorka.chytry.cz/
  Flakotorka je jedna z najvýnimočnejších rýb. Dokáže to čo iné nie. Flakotorka- morská ryba, ktorej sme venovali školský projekt venovaný SEO optimalizácii.Flakotorka je oranžová ryba s tromi bielymi ohraničenými pásmi. Samec Flakotorky je menší než samica, z toho vyplýva, že Flakotor je podpapučník. Rozšírenie Falkotorky je v rôznych morských oblastiach a to spôsobuje premenlivosť základného sfarbenia tohto druhu rýb. Existuje tiež forma čiernej Flakotorky. Flakotorka pestrofarebná ryba, ktorá patrí do čeľade sapínovitých a voľne žije v blízkosti koralových útesov Indického a Tichého oceánu. Flakotorka je teritoriálna ryba, ktorá žije na priestore 1metra okolo sasanky, ktorú neustále bráni pred jedincami vlastného druhu ale i pred väčšími rybami ako sú napr. kanci a ná flakotorka.

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 8 z 8