katalogfiriem.eu » Veda a vzdelávanie » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. CLIMATE CONFERENCE SLOVAKIA CC.SKDetail

  https://climateconference.sk
  Zažite spolu s nami zaujímavé debaty, prezentácie a praktické rady z oblasti environmentálnej politiky, legislatívy, biznisu, vzdelávania, zdravia a životného štýlu. Využite príležitosť stretnúť sa s renomovanými odborníkmi a známymi osobnosťami na tému zmeny klímy zo Slovenska, Čiech, USA, či Škandinávie, ako aj so školami, univerzitami, študentmi,mimovládnymi organizáciami a médiami. PREČO BY STE MALI PRÍSŤ? AKO SÚKROMNÉ OSOBY - pre vás, pre vaše deti, pre život, pre budúcnosť! AKO ZÁSTUPCOVIA FIRIEM - máte vplyv, ste inšpiráciou, využite to! AKO ZÁSTUPCOVIA ŠTÁTNEJ A VEREJNEJ SPRÁVY - máte zodpovednosť, možnosť meniť dianie v spoločnosti k lepšiemu, použite to! AKO ZÁSTUPCOVIA TRETIEHO SEKTORA - viete spájať, bojovať za správne veci, urobte to! AKO ZÁSTUPCOVIA MÉDIÍ - máte pozornosť, moc, zodpovednosť, ukážte to! Zaregistrujte sa s výraznou zľavou teraz iba za 99 Eur! Viac informácii o našej konferencii nájdete nižšie a tiež v programe tu a na FB tu Priblížime vám tému klimatických zmien - zmeny klímy, aby sa stala bližšou a zrozumiteľnejšou pre vás všetkých. Obyčajní ľudia, jednotlivé generácie, podnikatelia, mestá a obce, štátna správa, tretí sektor, akademická obec, médiá - týka sa to nás všetkých bez rozdielu. Spoločne hľadajme a využívajme efektívne riešenia v boji proti klimatickej realite, ktorej následky a nestálosť už dlhodobo pociťujeme nie len vo svete, ale aj u nás doma, na Slovensku. Naším cieľom je poľudštiť odbornú, abstraktnú tému zmeny klímy v celom kontexte a zložitých súvislostiach do zrozumiteľnej podoby. Žiť ekologickejšie, môže znamenať žiť zdravšie, ekonomickejšie, s menším rizikom, s väčšou perspektívou a komfortom. Kľúčové sú však vaše každodenné rozhodnutia v oblastiach, ktoré sa tejto témy dotýkajú. Je to vaše bývanie, cestovanie a doprava, stravovanie, nákup spotrebného tovaru, investovanie, starostlivosť o zdravie, práca, životný štýl a hodnoty.. Naše dominantné temy - CCSK Climate Conference Slovakia 2017 Zmeny klímy vo svete a u nás doma Konkrétne príčiny, následky a riešenia zmien klímy na Slovensku Zmeny klímy a legislatíva / Európska Únia verzus Slovensko Zmeny klímy „očami generácii“ Biznis verzus ekológia Ako podnikať „ekonomicky a ekologicky“ Ako žiť „ekonomicky a ekologicky“ Médiá a komunikácia zmeny klímyRiešenie zmeny klímy na Slovensku ľudsky a zrozumiteľne Riešenie zmeny klímy na Slovensku ľudsky a zrozumiteľne

 2. Referáty, študentské práce, eseje, recenzie, projekty a prezentácieDetail

  http://referaty.hostujem.sk
  Referáty, základoškolské, stredoškolské, vysokoškolské práce, eseje, recenzie a prezentácie z oblastí literatúry, biológie, geografie, informatiky, fyziky a dejepisu.

 3. European School of Business & Management SEDetail

  http://www.esbm.sk
  Medzinárodná škola ponúkajúca prestížne štúdium MBA postavené na britskej platforme. Štúdium prebieha v češtine, v dĺžke 1 roka, online formou v kombinácii s interaktívnymi workshopmi. Zostavte si vlastný študijný program a študujte naozaj to, čo Vás baví.

 4. MBK - školení a certifikace ISODetail

  http://www.mbk.cz
  Zajistíme jakékoliv školení na míru, odborné, specifické, obecné. Provádíme poradenství, certifikace dle norem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001, HACCP, ISO 22000, ISO 15189, ISO...

 5. Mgr.Alena PodepřelováDetail

  http://www.textykorekce.cz
  Bakalářská práce, následně diplomová práce a jejich pravopis tak, aby byl text správně po jazykové i stylistické stránce. Kontrola textu je naše práce. Kontrola pravopisu v textu bakalářské nebo diplomové práce, firemní prezentace, či tvorba textu pro copywriting.

 6. Projektory, miniprojektoryDetail

  http://www.miniprojektory.sk
  Projektory, miniprojektory.Pri návrhu výrobkov značky PicoPix vývojári kladú veľký dôraz na splnenie špeciálnych požiadaviek zákazníkov, ktorí potrebujú skutočne malý ultraprenosný projektor pri zachovaní čo najvyššej miery bohatej funkčnej výbavy a dlhodobej spoľahlivosti zakúpeného prístroja.Ak aj vy patríte do skupiny takýchto záujemcov, tak vám uvedieme zopár dôvodov prečo by ste si mali v takom prípade zvoliť miniprojektor práve značky Philips PicoPix: • sú to najmenšie a najľahšie vreckové miniprojektory za dostupnú cenu, • všetky modely ponúkané cez stránku miniprojektory.sk majú integrovaný prehrávač médií pre samostatnú prevádzku aj bez pripojenia k počítaču, • životnosť svetelného zdroja s technológiou LED presahuje 30 000 hodín, čo znamená výraznú úsporu budúcich výdavkov na ich prevádzku, • technické zázemie a dlhoročná história spoločnosti Philips, ktorá je jednou z najväčších a najznámenjších globálnych značiek v oblasti spotrebnej elektroniky, • od svojho uvedenia na trh v roku 2008, miniprojektory PicoPix sa vypracovali na najpredávanejšiu značku vo svojom segmente na náročnom európskom trhu. Obchodný úspech je nevyhnutnou podmienkou dlhodobej stability každej firmy a každého výrobcu. Cieľom projektu miniprojektory.sk je však okrem poskytovania štruktúrovaných informácií aj budovanie trvácnejšej spoločenskej väzby po línii výrobca - distribučný kanál - zákazník nad rámec príležitostného obchodného vzťahu. Prostredníctvom komunitných sietí sa chceme podeliť o skúsenosti a nápady špecializovaných predajcov zapojených do projektu, ako aj o zážitky a potreby priaznivcov a samotných majiteľov miniprojektorov PicoPix.

 7. Evolúcia a evolučná teóriaDetail

  http://www.evolutionrevolution.eu/sk/
  Evolučná teória podľa Charlesa Darwina sa pokladá za teóriu vzniku života na zemi, ale v poslednej dobe sa našli zaujímavé skutočnosti ktoré môžu spochybňovať túto teóriu. Evolúcia sa učí prevažné na základných školách a dokonca aj na univerzitách. Prečítajte si našu online knihu: REVOLÚCIA V EVOLÚCII.

 8. Ikvakorak ďaleký vták z AmerikyDetail

  http://www.ikvakorak.czechian.net/
  Ikvakorak je exotický papagáj, ktorý pochádza z Južnej Ameriky. Ide o neobyčajného papagáje, ktroý si Vás okamžite získa svojou priateľskou povahou.Stránka slúži výlučne len na školské účely.

 9. Európska vzdelávacia agentúra Meridián s.r.o.Detail

  http://www.mmeridian.eu
  Európska vzdelávacia agentúra Meridián s.r.o. - vzdelávacia agentúra so zameraním na školenia, tréningy a kurzy v oblasti komunikácie, riadenia a vedenia, tímovej spolupráce, prezentačných zručností, obchodných zručností a medziľudských vzťahov. Ponuka firemných eventov, večierkov a teambuildingov na kľúč.

 10. Festival INNER WINNER - Cestou vnútorného víťazaDetail

  http://www.inner-winner.sk
  Najväčší festival vzdelávania Inner Winner po prvý krát na Slovensku! Vzdelávanie – Nuda a ospalosť?! Festival INNER WINNER je oslavou vzdelávania a osobného rozvoja. INNER WINNER vytvára priestor pre nové možnosti a nové stretnutia. Príďte získať nový pohľad na vec. 36 workshopov, špičkový lektori zo Slovenska aj zahraničia.

Predchádzajúce 1 ,2, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 11