katalogfiriem.eu » Zábava a Hobby » Zberateľstvo a modelárstvo

Pridať stránku / firmu

Zberateľstvo a modelárstvo

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. ZEXELL, s.r.o.Detail

  http://www.doityourself.sk
  Staronová, nezvyčajná kombinácia nábytku a predmetov - kriedové farby LIGNOCOLOR. Všetko, čo potrebuješ na vytvorenie niečoho jedinečného, používaním iba svojej fantázie, niečoho, čo si si vysníval len a len pre seba... Pre svoju radosť, lebo to je hlavná vec čo ti tieto farby dodajú. Vintage paint. Shabby Chic. Vytvor niečo jedinečné pre svoju radosť s farbami Lignocolor.

 2. Argentum & AurumDetail

  http://www.argentumaurum.sk
  Vyhľadajte a nakúpte mince za najlepšie ceny! Portál Argentum & Aurum je vytvorený pre zberateľov, investorov, prípadných záujemcov o problematiku drahých kovov a numizmatiky, ktorým chceme poskytnúť adekvátne prostredie pre výber, nákup a prípadný predaj mincí a zliatkov od preverených predajcov, a to všetko za najlepšie ceny na trhu.

 3. www.vyznamenania.skDetail

  http://www.vyznamenania.sk
  Vyznamenania.sk mate doma staré vyznamenania?Neváhajte nás kontaktovať. Zdarma poradenstvo, ohodnotenie, odkúpenie alebo nasmerovanie na ďalší predaj.WWW VYZNAMENANIA.SK

 4. modelarsky servis RC modelovDetail

  http://modelarskyservis.sk
  V rámci služieb poskytujem servis a stavbu všetkých RC modelov(autá,lietadlá,lode).Údržbu a opravu spaľovacích motorov.RC škola.Programovanie a nastavovanie elektroniky.

 5. Sciron, s. r. o.Detail

  http://eurocoins.sk/common/home
  Eurocoins.sk - Radosť a potešenie z numizmatiky. Firma sa zaoberá predajom euromincí, albumov na euromince a numizmatických pomôcok ako sú sady na čistenie euromincí, knihy a literatúra, váhy, mikroskopy a iné. Ako jediná firma ponúka na predaj jedinečné kolorované euromince a euromince vydané pri rôznych Európskych príležitostiach.

 6. Modelárska technikaDetail

  http://mojemodely.sk
  Predaj širokého sortimentu modelov a modelárskej techniky. Novovzniknutý spoľahlivý e-shop s nízkou veľkoobchodnou cenou tovaru.

 7. Zberatelia.euDetail

  http://www.zberatelia.eu
  Internetový aukčný server zberateľov. Nekomerčné stránky určené pre zberateľov všetkých smerov. Neplatia sa tu žiadne poplatky za vystavenie aukcií, ani za obrázky. Máte možnosť kupovať a predávať svoj zberateľský materiál v aukciách (aj s možnosťou "Kúp teraz!").

 8. HobbymixDetail

  http://www.hobbymix.sk/
  Modelárske , zberateľské a fotografické potreby a služby . Stavebnice Aedes Ars a Teifoc. Plastikové modely , modelárske náradie a chémia.Modely vláčikov v mierke HO.Albumy na známky, mince hokejové kartičky.

 9. Automodely AutíčkarDetail

  http://www.autickar.eu
  predaj modelov, automodelov a motoristických predmetov, maloobchod, veľkoobchod, internetový predaj, predaj použitého tovaru, nálepky, autonálepky, autodoplnky...

Predchádzajúce 1 , Nasledovné

odkazy 1 - 9 z 9