katalogfiriem.eu » Zábava a Hobby » Ostatné

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Xquests Escape roomDetail

  http://ba.x-quests.com
  Escape Room je predovšetkým skupinová hra, ktorá pomáha rozvinúť logické myslenie a zvládať neštandardné situácie v tíme. Príďte sa zabaviť a podporiť svoju súťaživosť, nápaditosť a kreativitu. Chceš sa zabaviť, stráviť príjemný čas s kamarátmi, zažiť niečo nové a navyše roztočiť svoje mozgové závity? Si na správnom mieste! Xquests Escape Room Ti ponúka jedinečný zážitok plný dobrodružstva. Základom je využitím tímovej spolupráce, prostredníctvom riešenia logických hádaniek, prejsť tematicky ladené miestnosti, a to v čo najkratšom čase. Hra je určená pre skupinky kamarátov, ako aj pre pracovné kolektívy, ktoré opustia svoj zaužívaný stereotyp, štyri steny kancelárií, lepšie sa spoznajú a otestujú svoje schopnosti. Jednotlivé tímy môžu byť tvorené 2 - 5 hráčmi. Ak ste malá alebo početnejšia skupinka veselých ľudí, ktorí chcú skoncovať s nudou, neváhajte a navštívte nás! Rezervujte si termín na stránke alebo telefonicky +421 919 030 219 #xquests #escaperoom #escaperoombratislava

 2. Creative designDetail

  http://www.handmadework.sk
  Handmade výrobky.Handmadework.sk je priestor na sprostredkovanie nákupu a predaja ručne vyrábaných autorských výrobkov medzi Kupujúcimi a Predávajúcimi užívateľmi webu. Prezentácia výrobkov v kategóriách...

 3. MindCraft - Escape Room ŽilinaDetail

  http://www.mindcraft.sk
  Escape room - adrenalínová logická hra pre 2-5 členné tímy, escape room, room escape, escape game, escape hra, escape hry, escape room zilina, escape room žilina, escape room v ziline, escape room v žiline, hra, hry, escape, game, room, hádanka, hadanka, hádanky, hadanky, teambuilding, puzzle, rébus, rebus, rébusy, rebusy, zámok, zamok, zámky, zamky, kľúč

 4. GIGOLO profesionálny spoločník pre ženyDetail

  http://gigolo.sk
  Gigolo, diskrétny spoločník, muž ponúkajúci ženám spoločnosť, doprovod do spoločnosti, sexuálne služby a sexuálne uvoľnenie pre ženy. Galantnosť, pozornosť, neha, pocit dôležitosti a uznania.

 5. Luxusná knižnicaDetail

  http://luxusnakniznica.sk
  Luxusná knižnica - internetové kníhkupectvo s ponukou výnimočného tovaru. Umelecké diela, hodnotné dary, unikátne publikácie, limitované edície aj špeciálne luxusné knihy. Luxusná knižnica - internetové kníhkupectvo s ponukou výnimočného tovaru. Umelecké diela, hodnotné dary, unikátne publikácie, limitované edície aj špeciálne luxusné knihy.

 6. Ako naučiť psa poslúchať?Detail

  http://akovycvicitpsa.sk
  Neposlúcha Vás Váš psík? Spoznajte účinný spôsob, ako vycvičiť Vášho psa tak, aby Vás konečne začal počúvať a rešpektovať, cvičenie psov, výcvik psov, ako vycvičiť psa, neposlušný pes, povely pre psov, ako naučiť psa sadnúť.

 7. ClicksiesDetail

  https://www.clicksies.com
  CLICKSIES je celosvetová sebaprezentačná, komunitná, sociálna sieť. CLICKSIES je priestorom pre každého, kto má rád neobyčajné a humorné chvíle z všakovakých kútov Zeme. Clicksies,Sociálna sieť,komunita,zábavná komunita,sebaprezentácia,zábavné fotky,zábavné obrazky,foto editor zdarma,uprava obrazkov zdarma,zdieľanie na sociálných sieťach,súťažné príspevky

 8. Ako liečiť hemeroidy prírodným spôsobomDetail

  http://hemoroidr.sk
  Odhaľte prírodné spôsoby, ako sa zbaviť hemeroidov a ako vyliečiť hemeroidy prirodzene a navždy s pomocou hemoroidr.sk, hemoroidr.sk, hemoroidr, hemeroidy, hemoroidy, ako liečiť hemoroidy, ako liečiť hemeroidy, hemeroidy liečba, hemoroidy liečba, liečba hemoroidov, liečba hemeroidov, zlatá žila.

 9. PetGuards - postrážim, nakŕmim, vyvenčímDetail

  http://petguards.eu
  Stránka je určená pre všetkých milovníkov domácich zvierat, bezplatne sprostredkuje kontakty v oblasti poskytovania stráženia, venčenia alebo kŕmenia domácich miláčikov v čase Vašej neprítomnosti.

 10. Shrimp.sk - krevety, raky, slimáky a doplnkové produktyDetail

  http://www.shrimp.sk
  Shrimp.sk je prvý e-shop na Slovensku, špecializujúci sa na predaj kreviet, rakov, slimákov a doplnkových produktov pre ich chov. Nechceme však len predávať, našim cieľom je aj zvýšiť povedomie o týchto zaujímavých živočíchoch, predstaviť ich širšej verejnosti a pritiahnuť k nim aj ďalších akvaristov.

odkazy 11 - 20 z 68