katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Alternatí­vna medicí­na

Pridať stránku / firmu

Alternatí­vna medicí­na

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Liečivá sila esenciíDetail

  http://www.liecivasilaesencii.sk
  Internetový obchod s prírodnými produktami pre vaše zdravie, suroviny pre aromaterapiu. 100% esenciálne oleje, za studena lisované oleje, pleťové oleje, bio maslá, kozmetické íly, vitamíny online. Kvalitné prírodné produkty od starostlivo vyberaných výrobcov.

 2. Kremelina DiatomPlusDetail

  https://www.diatomplus.cz/
  DiatomPlus je lídr na Českém a Slovenském trhu v maloobchodě a velkoobchodě s potravinářskou křemelinou v nejvyšší možné kvalitě. Naše produkty naleznete také ve vybraných obchodech po celé České a Slovenské Republice. Křemelina DiatomPlus je držitelem osvědčení na zdravotní nezávadnost vydaným akreditovanou laboratoří v České Republice a registrována na MZe ČR. Viac informácií na www.diatomplus.cz, alebo www.kremelina.eu

 3. Prírodná kozmetika na atopický ekzémDetail

  http://www.ekzemyprirodou.sk/
  Prírodné prípravky na atopický ekzém, suchú pokožku, psoriázu, dermatitídu, prírodná detská kozmetika, hojivé mastičky na opary, akné, vyrážky a rôzne poranenia bez parfémov, parabénov a petrochemikálií.

 4. Kotvičník zemný – Tribulus terrestrisDetail

  http://kotvicnikzemny.sk/
  Táto rastlina sa nazýva aj ako Tribulus terrestris – slovenský názov kotvičník zemný. Využíva sa pre jeho afrodiziakálne a liečive účinky. Užívajú ho hlavne muži na zlepšenie libida, chuti na sex, zlepšenie erekcie, zvýšenie sily, pre lepší rast svalov a pre zlepšenie celkové zdravia. Kotvičník zemný pochádza a Ázie a jeho blahodarne účinky poznali už starí Číňania, kde bol neodmysliteľnou súčasťou každodenného života. Kotvičník je vhodný pre každého človeka, ktorý ma problém s potenciou, vitalitou alebo chuťou na sex. Jeho účinky ocenia aj športovci nakoľko tribulus terrestris zvyšuje silu, zvyšuje testosterón a tiež zlepšuje rast svalovej hmoty.

 5. Jak naučit dítě na nočníkDetail

  http://jaknaucitditenanocnik.cz
  Jak odnaučit dítě od plenek a kdy a jak ho začít učit chodit na nočník? Odloučení a odvykání plenek, je možné již za 3 dny! Stačí jen vědět, jak na to, jak naučit dítě na nočník, učení na nočník, kdy učit dítě na nočník, jak odvyknout dítě od plen, odvykání od plen.

 6. Môj primárDetail

  https://www.mojprimar.sk
  Online poradca pri problémoch s erekciou. Recenzie produktov, rady a tipy pre užívanie prípravkov na podporu erekcie. Široké porovnanie a zloženie jednotlivých produktov.

 7. Prírodná soľ do kúpeľa s bylinkami MATURADetail

  http://www.soldokupela.sk
  Prírodná soľ do kúpeľa s bylinkami prvotriednej kvality. Morská soľ MATURA obsahuje kvietky a iné časti rastlín a prírodné silice, vďaka čomu je jedinečná a nenapodobiteľná. Vhodná pre náročných zákazníkov. Bez umelých farbív a aróm. Garancia 100% spokojnosti.

 8. Jefrit s.r.o.Detail

  http://www.jefrit.cz/
  Poradenstvo a predaj Bachova kvetová terapia, veštenie Lenormand s dlhoročnými skúsenosťami, predaj minerálov, šperkov, polodrahokamov. Zasielanie do SR a do ČR

 9. Liečivé hubyDetail

  http://www.liecivehuby.sk
  Je dokázané, že čínske liečivé huby – ako prírodné produkty v BIO kvalite - sú už viac ako 5 000 rokov najkomplexnejším zdrojom životodarných látok. Vyskúšajte ich aj vy.

 10. DAO-institutDetail

  http://dao-fengshui.eu/
  Čo je Feng Shui? Všetci poznáme miesta, kde sa cítime príjemne, uvoľnene a v bezpečí, kde sa radi vraciame a odchádzame zregenerovaní a plní síl. Takéto miesta môžu svojim pôsobením podporiť vitálne funkcie a regeneračné schopnosti organizmu. A naopak poznáme miesta, kde sa cítime nepríjemne, ktoré nás vyčerpávajú, znervózňujú a znepokojujú. Feng Shui je náuka o tom, ako odhaliť a využiť skryté sily a potenciál ukrytý v našom životnom prostredí. Čo dokáže Feng Shui? • odhaliť a identifikovať problémy, ktoré ovplyvňujú váš domov alebo firmu • odhaliť minulé, prítomné aj budúce udalosti, týkajúce sa vášho súkromného života alebo podnikania • priaznivo ovplyvniť nielen kvalitu Vášho priestoru ale aj kvalitu Vášho pracovného a súkromného života

Predchádzajúce 1 ,2, 3, Nasledovné »

odkazy 1 - 10 z 27