katalogfiriem.eu » Krása a zdravie » Alternatí­vna medicí­na

Pridať stránku / firmu

Alternatí­vna medicí­na

Sponzorované odkazy:

www.luxusne-reality.sk

 1. Liečivé hubyDetail

  http://www.liecivehuby.sk
  Je dokázané, že čínske liečivé huby – ako prírodné produkty v BIO kvalite - sú už viac ako 5 000 rokov najkomplexnejším zdrojom životodarných látok. Vyskúšajte ich aj vy.

 2. DAO-institutDetail

  http://dao-fengshui.eu/
  Čo je Feng Shui? Všetci poznáme miesta, kde sa cítime príjemne, uvoľnene a v bezpečí, kde sa radi vraciame a odchádzame zregenerovaní a plní síl. Takéto miesta môžu svojim pôsobením podporiť vitálne funkcie a regeneračné schopnosti organizmu. A naopak poznáme miesta, kde sa cítime nepríjemne, ktoré nás vyčerpávajú, znervózňujú a znepokojujú. Feng Shui je náuka o tom, ako odhaliť a využiť skryté sily a potenciál ukrytý v našom životnom prostredí. Čo dokáže Feng Shui? • odhaliť a identifikovať problémy, ktoré ovplyvňujú váš domov alebo firmu • odhaliť minulé, prítomné aj budúce udalosti, týkajúce sa vášho súkromného života alebo podnikania • priaznivo ovplyvniť nielen kvalitu Vášho priestoru ale aj kvalitu Vášho pracovného a súkromného života

 3. Kyani SlovakiaDetail

  http://www.kyanislovakia.sk
  Kyani je spoločnosť zaoberajúca sa zdravím a wellness, ktorá prináša revolučné produkty. Ako jedna z najviac inovatívnych spoločností na svete v oblasti zdravej výživy spája vedecký a medicínsky výskum, aby Vám a Vašej rodine poskytla optimálne zdravie. Viac tu: http://www.kyanislovakia.sk

 4. Tabletky na zlepšenie erekcieDetail

  http://www.tabletky-na-erekciu.sk

  Príznaky nedostatočnej erekcie sa sa stávaj´civilizačným problémom. Stres, zlá strava a zmana hodnôt spôsobuje že s erekciou mávajú problém nie len zrelí muži ale už aj mladíci vo veku okolo 30 rokov. Erektilná disfunkcia sa nedá liečiť, jej príznaky sa však dajú potlačiť. Prinášame vám recenziu tabletiek na erekciu, dozviete sa ktoré tabletky sú v súčasnosti najlepšie. Zistite viac o tiešení vášho problému!


 5. Stimulácia pamäteDetail

  http://www.bodyfast.sk
  Bodyfast je doplnok výživy, ktorý bol vyvinutý na rýchlu podporu pamäte a sústredenia. Je vyvinutý tak aby pôsobil do 35 minút o užitia. Stimulácia pamäte preto nastane rýchlo a spoľahlivo. Nemusíte čakať dlhé dni až týždne ako je to u prípravkov na báze Ginka.

 6. PROTISSIMO - vždy o proteín vpredDetail

  http://www.protissimo.com
  Bielkovinová diéta PROTISSIMO redukuje nielen hmotnosť, ale mení aj stravovacie návyky a životný štýl. To je základ Vášho dlhodobého úspechu bez JOJO efektov. Chudnutie s chutnými jedlami a bez nervozity. Zmeňte svoj životný štýl a tešte sa z normálnej postavy natrvalo! Na výber máte vyše 70 druhov sladkých a slaných príchutí, z ktorých si vyberiete tie svoje obľúbené.

 7. Kyäni: Výživové doplnky v unikátnom trojuholníku zdraviaDetail

  http://www.kyani.eu.sk
  Trojuholník zdravia Kyani je možné si objednať priamo z pohodlia Vášho domova, prečítajte si viac o produktoch Kyani a ich prínose pre Vaše zdravie

 8. Štefan SuchýDetail

  http://www.navod-nazdravie.sk/o-nas/
  Návod na zdravie. Rady,návody,tipy,semináre a kurzy pre zlepšenie vášho zdravia. Recept pre každého, kto chce znovu nájsť a upevniť si svoje zdravie. Ako neochorieť a prežiť krásny život.

 9. Biocare- zdravie z prírodyDetail

  http://www.biocare.sk
  Spravte niečo pre svoje zdravie - detoxikácia organizmu a posilnenie imunity s poradenstvom lekára za super ceny. Kupujte prírodné výživové doplnky, vitamíny a minerály pohodlne a rýchlo cez internet.

 10. Medical PointDetail

  http://www.medicalpoint.sk
  Diagnostika zdravotného stavu neinvazívnym analyzátorom krvi AMP. Meranie tuku, hmotnosti kostí, svalov, vody, viscerálneho tuku a metabolického veku. Predaj doplnkov výživy a vitamínov.

odkazy 11 - 20 z 29